Gelin Çiçeği yapay mı, yoksa canlı mı olmalı ?

Gelin buketi ....

• Ankete Katılan
    2.315
Kesinlikle yapay çiçek ben canlı çiçeklerin koparılmasına karşıyım herşey dalında güzel yazık günah yapmayın soluyorlar kuruyorlar saklayamıyorsun saklasanda belli bir zaman sonra böcekleniyorlar en iyisi yapay çiçek uzun yıllar boyunca güvenle saklanabiliyor

• Beğen
Reactions: Rup
bence ıkısısde olmalı. canlı cıcegı tasıması guzel fakat saklayamassınız. kurutucu spreyler var ama bır yere kadar. ama yapay cıccek her daım saklanır :) mısal kımın evınde gelın arabanızdakı canlı cıcek duruyor %99 unkı durmuyordur bende dahıl.
benım 2 cesıt cıcegım vardı evlenırken

Ne kadar yaşlanmışım yahu, bu başlığa bakınca anladım. Ben hatırlamıyorum bile benim çiçekleri...Rengi bile gitmiş aklımdan. Gelinliğin tarzıyla uyumlu olması önemli bence. Gelinlikle tarz-renk uyum sorunu olursa, canlı ya da yapay çiçek fark etmez, sakil durur.

Canlı çiçekler fotolarda çk hoş duruyor yani seviyorum bu yüzden bende canlı çiçek düşünüyorum

Gelin çiçeği seçimi yaparken seçimlerimizi etkileyebilecek bir çok etken ve bir çok tür var. Öncelikle canlı çiçek mi, yapay çiçek mi? sorusuna benim cevabım elbette canlı çiçek.. Mekan, zaman, konsept, gelinlik vb. de seçimimizi etkileyen önemli faktörler.. Özellikle yazın yapılacak düğünlerde canlı çiçekler gelinlerin güzelliğine ayrı bir güzellik katıyor.. Bu güzelliği seçtiğimiz renkler, çiçek türleri, çeşitli buket süslemeleri ile taçlandırabiliriz.. Bir kır düğününde papatyalardan oluşmuş bir buketten daha güzeli düşünülebilir mi?

Kapalı mekanlar ve tekne düğünlerinde ise lilyum, beyaz gül ve orkideler vazgecilmezimiz.. Seçimleriniz ne olursa olsun güzel bir düğün ve mutlu bir evlilik geçirmeniz dileği ile..
papatya-ve-gerbera-gelin-çiçeği-e1444998332169.jpg
gelin buketi27.jpg
Gelin-el-çiçekleri-7.jpg

kesinllikle canlı çiçek olmalı... yeni bir başlangıç yeni bir birliktelik... ve canlı çiçeğin getireceği doğal kokusu ve enetjisi yansımalı geline ve damata

Gelinliğe göre değişir bence. Ayakkkabı rengi de çok önemli. Canlı renkte bir ayakkabı giyerseniz çok canlı renkte çiçekler fazla kaçar. ama çok sade iseniz kıpkırmızı çiçek bile kullanabilirsiniz.

ben canlı renk olarak yani koyu renk olarak algıladım:) ama soru yapma ve canlı çiçekse tabi ki canlı:)

Canlı çiçek kulağa evet hoş geliyor özellikle yaz ayları için ama yapay çiçek en azından hatıra olarak saklanabilir evin bir köşesini süsleyebilir ben böyle yaptım...

Nisan icin yapay yaptirilmisti, Nikah icin ise canli yaptirmis esim. Simdi kurutmasini becerme yönündeyseniz, canli da bir tercih olabilir

X