gelin olamadan boşanıyorum ona güvenmiştim

CeReNnnKeskn

Annesinin bebeği💗💗
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
956
1.337
Evlenmiştir kesin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 235 gün geçti.

_Vendetta_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
5.638
16.898
Konu eskiymiş ama evliliği ticari sözleşmeye benzeten gelin adaylarına ibret olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1870 gün geçti.

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.557
7.321
41
2 dantel pike takımı dedigin 40 bin tl tuttu. senin gibiler o parayla ev düzer. ayrica nezamandan beri beyifendilik para karsısında ezilmek oldu. ne parasından bahsediyosun sen adam evi döse demis artik paralı olması mı kalmıski parasina tamah edicez.

-annesi akrabalarıma nişan bohçası koymuş, hazir 10 liralık havlu, oyasiz 5 liralik tülbent koymuş baskada hicbirsey yok. kardesime bir gömlek koymus cam silmezsiniz o derece kötü. biz bohcalara özdilek pike takımları,altınyıldız gomlekler, el örmesi yelekler, gümüs küpeler, sayamadigim büssürü özenle hazırlanmıs seyler koymustum hemde 11 bohcaya. bütün emeklerim çöpe gitti.
Bu kadar paragöz bir kadının evlilik arefesinde gerçek yüzünün ortaya çıkması isabet olmuş 👍🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
9.206
7.927
Konu baya eski ama sinirlerimi bozmaya yetti. Ava giden avlanır. Evlilik hazırlığı değil ticaret mübarek. 5 ayda kimi seveceksiniz Allah aşkına? Adam basiretsizin teki. Yurtdışına gitme hayalleri, dayalı döşeli evler derken çok güzel almışsınız dersinizi. Adamların ne mal oldukları daha en baştan belliymiş ama siz kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez misali davranmışsınız. Ağır adetleriniz varmışmış, adetleriniz batsın.
😂😂😂

musmutlu79

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2021
3
0
42
gercekten güvendim. teyzem aracılıgıyla bu is oldu. teyzemin arkadasının yakın akrabasıydı. biz aileyi cok arastırdık kimse kötü birsey söylemedi. esimi de gercekten seviyorum ilgili bir insandı. nerden bilebilirim böyle olacagını.. zaten simdiye kadar dogru dürüst iliski yasamamıs biriyim. birini sevip icim ısınınca evlenmek istedim. karsı taraf cok erken istedi dügün tarihini oyüzden nikahta erken oldu vize icin. aileme cok cemkirdim karısmayın yoluma taş koymayin aksilik sakın cıkartmayın diye. degmezmiş.

daha evlenmeden bosanmiş biri olmak istemiyorum en az 5 yıl kendıme gelemem kaldıramam bu durumu. oyuzden karsı taraf hatasını anlar yola gelirse affedicem. nişanlım babasıyla tartısmıs, ama durumu degistirmezlerse sevgimide gömüp ayrılıcam malesef. ailesi yüzünden bu ilişki bitecek yani. nikah iptali olmuyor malesef..
Gerçekten evlenip boşanmış olmak daha mı kolay olacak kağıt üstünde ki bir evliliğin bitmiş olması seni başkalarının önünde dul yapmaz ama gerçekten evlenip birde çocuk olup istenmeyen gelin olup hayatına öyle devam etmek istemen büyük cesaret doğrusu peki biz zaten seni istemiyorduk sen kendin geldin gibi tavırlar olursa hem eşinde hem ailesinde o zaman ne yapacaksın üstelik hiç bilmediğin bir ülkede güveneceğin kimse olmadan