Gelin Makyajı gelin saçı ve makyajı ???

rnp06

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
4.101
4.021
34
o kadara baktım bununla ilgili bir konu açılmamıs açıldıysada ben bulamadım yaza düğünü olan ankarada yaşayan gelinler saç makyaj işini nasıl ve nerde yaptırıyorusunuz ortalama fiyatlar nedir acaba ben makyajımı macta ürün karsılıgında yaptırmayı düşünüyorum fikir ve önerilerinizi bekliyorum

ankarada değilim ama mac bence de mantıklı. ankarada varsa nars macten daha iyi bence. onunla da görüşün. her ikisinde de makyaj parası karşılığı ürün alabiliyorsunuz.

Ankaradayım burada evlenmedim ama evlenecek arkadaşlarım mac düşünüyor.

Ben Ankara da evlendim makyaj bir buçuk yıl önce 500 TL verdik ve evde kendim yapsaydım keşke diyorum. Yerin adını bilmiyorum orda yasamadigim için.

yakınımda mac olsaydı ya da nikahım daha geç bi saatte olsaydı ben de mace yaptıracaktım. düğün makyajını 330 liraya yapıyolar, 330 liralık malzeme alıyorsun. gerçekten çok mantıklı. ve güzel yapıyorlarmış.

ben de arayıştayım. batıkent, eryaman tarafına bakıyorum. aldığım fiyatlar 500-1000 arası.

ankamalldeki vassago hair saç makyaj 900 tl. (makyaj için macten eleman çapırıyorlarmış) geline özel oda vs veriyormuş. bi arkadaşım gitmişti, memnun kalmış. avm içi bi yer için bence uygun ama benim bütçemin üzerinde. ama bütçe ve zaman sıkıntım olmasa saçımı burada, makyajı macte yaptırırdım.

bianco kuaför var batıkentte. oranın da işleri güzel ama saç ve makyaj için 1000 tl istiyor.

onun dışında 500e de yapan yer var ama güvenemiyor insan.

la mode'de yaptıracağım sanırım ben. 600 civarı olması lazım, fiyat bekliyorum.

X