Gelin İç Giyim Gelin seti

dlnmss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
140
50
Nişanlıyken alınan gelin gecelik setleri varmış 6 parçadan oluşan. Sorum şu ; bedenleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum yani m beden 40 bedene uyumlu oluyor mu Çünkü kalıp geniş duruyor bilgisi olanlardan bekliyorum yanıt 🌸

M beden 38e denk gelir. Kumastan kumasa degisiklik gösterir. Benim bedenim yoktu mecburen bir beden küçük aldik goguslerimden dolayi giyemiyorum. Goguslerim küçük olsa olur. Siz de kendinjze bakin. Kalcaniz mi büyük göğüsleriniz mi ona gore degerlendirin. Standart bir m beden iseniz 38 yani m alin. Poponun bos durmasi tuhaf olmaz ama gogusleriniz icinde kaybolacaksa yakismayabilir. Deneme imkaniniz olursa deneyin. Hijyen sorunu olmayan giysiler zaten. Bendeki sette askili sortlu bir takım, uzun kollu uzun paçali bir takım, uzun gecelik ve sabahlik var. Ic camasiri degil yani deneyebilirsiniz.

Göğüs m olur ama kalça kısmım L beden ancak olur. Deneme şu an yapılırsa denerim şansımı. Bende alıp bir köşede kalmasını hiç istemiyorum sanki L büyük M alttan dar olacak gibi :KK43:

X