Gelinlik meselesi

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2006
1.128
12
41
merhaba arkadaşlar.aslında bu bir dert sayılmaz.yinede okuyup yorum yaparsanız sevinirim.
ben 5 yıllık evliyim.2 yaşındada bir oğlum var.eşimle ailemin rızası olmadan evlendim.o zamanlar düğün yapılmasını istememiştim.dolayısıyla gelinlikte giyemedim.
bugün arkadaşımla konuşurken "ben senin yerinde olsam bir gelinlik giyer fotoğrafçıda foto çektiririm"falan diye konuşma geçti aramıızda.şimdide aklıma takıldı acaba nasıl olur diye.eşime söylesem kabul eder ama sanki komik olurmuşum gibi geliyor bana.kucağında çocuğu gelinlikle fotoğrafçıda foto çektiriiyo.ne bileyim:)) siz ne düşünüyorsunuz kızlar:uhm:

Canım neden olmasın,güzel bir anı olur.Madem öyle bir tercihte bulunmuşsun o şekilde evlenmişsin ,bu seni ilgilendiren bir şey..Hiç de acayip olmaz giyip fotoğraf çekilmen....Madem içinde böyle bir istek var,hiç bekleme.Rahatça güzel bir gelinlik beğenip kiralayabilirsin....

bence geç bile kalmışsın ablacım.... Her insan ister böyle bir anısının olmasını.. Bence biran önce eşinize söyleyin neden kabul etmesin ki? Gelinlikçiden 1 saatliğine kiralayacaksınız çokta bir masraf olmaz iki poz çekinip şöyleee güzel güzel duvara asınca nasıl mutlu olursunuz kimbilir..
Bence hemen bu fikri hayata geçirmelisinizz opuyorumnanaktan

Olur tabi..Hemde bal gibi olur..Komik te olmaz..
Her genç kızın hakkıdır gelinlik giymek,onunla foto çektirmek..
Hepimizin evinde en kıymetli köşelerimizde durur gelinlik fotolarımız..
Çok güzel bir anıdır bence..Yapabilirsin...

gelinlik her kadının hayalidir olsun giy evde çektir resmini kimene kaç yaşında giyersen giy içinde kalmasın canım

anne de olsan eminim gelinlik çok yakışır bu hayalini gerçekleştir canım

bence cok tatlı olur hem neden komik olasınız ki canım ne var bunda herkes gelinlik giymek ister.. herkesin ne dedigini düşünürsek ohooo... bence siz söylemekte gec bile kalmışsınız opuyorumnanaktan

giy canım benim inşallah ailenle aranı düzeltmişsinidr ama baya beklemişte sayılırsın bunun için durduğun kabahat..hayatta herşey insanlar için paşa gönlün ne istiyorsa onu yap..oooohhhhhhhhh sefan olsun...

bence sadece resim değil gidin güzel bir yerde yemekte yeyin,ayol ne var bunda mis gibi ayyy ne heyecanlandım lütfen canım yapın bunu ilerde ah keşke dememek için...

evett bunu dahada geciktirmeden yapın ve neticeyide bizimle paylaşın lütfen.....her bayanın en güzel halidir gelinlikler içindeki görüntüsü......kesinlikle vazgeçmeyip gerçekleştirin sonraki pişmanlık fayda etmez.............bizi bile heyecanlandırdı bu durum bir de sizi düşünüyorum da ne güzel olur.............:lepi:

içinde klamasın bence...mutlaka giy derim ben...hatta git kuaföre saç baş yaptır...güzel giy gelinliği...ohhhh mis gibi...a.s.

hem kendi içinde ukte kalmaz hem de oğlun ilerde ben düğün fotolarına bakmak istiorum dediğinde iyi ki yapmışım dediğin bi anı olur..

son zamanlarda 10-15 yillik evliler nikah tazeleme töreni yapip gelinlik giyiyorlar da sen mi giyemeyeceksin. icinde kalmasin sakin mutlaka yap. insan yaptiklarinin degil genel de yapmadiklarinin pismanligini duyuyor ! Kesinlikle giy opuyorumnanaktan

X