Gelinlik meselesi

olur hemde süper olur....

gelinlik dolabın üzerinde duruyor.. bende çocuğum olunca tekrar giyip tekrar resim çekinmek isterim.

çok güzel olur. bence mutlaka yapmalısınız. berqber hatırlayacağınız ileride çocuğunuza anlatacağınız çok güzel bir anı olur.

canım konunu okuyunca aklıma "unutma beni" dizisi geldi.. orda da evleneli 1 sene olmuş, ama düğün yapılmamış kıza..tutturdu bi hafta içinde gelinlik giyip düğün istiyorum diye..kocası da sert biri.ama en sonunda yumuşadı gelinlik aldı geldi..
senin yerinde olsam bu konuyu açmaya gerek bile duymam.gider çektirirm. hatta o gün akşama kadr gelinliğimle gezerim :KK70: yemeğe falan çıkarsınız.hiç bişi kalmasın içinde.hayat çok kısa. kimsenin lafına da bakma. senin,sizin hayatın(ız) fotolarını bekliyoruz mucuk

Neden olmasin güzelim ya...ne var bunda??a.s

Bazen benim bile tekrar gelinligmi giyip resim cektiresim geliyor....doyamadim!!zemuszemus

Lakin artik bir bacagim girmez ya icine...o baska meselemafoldumben

valal giydim ama bidaha giyy deselerr hemen giyerimm utanmam koşarımm fotorafçıyaa bencee sende öylee yapp içinde kalmasın kimin ne dedigi de umrunda olmasın komik degill süper bişi bencee:)

güzel yorumlarını için hepinize teşekkür ederim kızlar.bi tanesiniz:)
aslında birazda oğlumiçin istiyorum.oğluma gösterebileceğim bi hatıram olur hiç değilse.inanınki cesaretlendirdiniz beni.en yakın zamanda çektiricem.:)

giy tabii yaa kime ne
hatta evlenme yıl dönümünüzde bir de düğün yapın şıkır şıkır:)

güzel yorumlarını için hepinize teşekkür ederim kızlar.bi tanesiniz:)
aslında birazda oğlumiçin istiyorum.oğluma gösterebileceğim bi hatıram olur hiç değilse.inanınki cesaretlendirdiniz beni.en yakın zamanda çektiricem.:)

fotoğraf isterizzzz:)

Neden olmasin güzelim ya...ne var bunda??a.s

Bazen benim bile tekrar gelinligmi giyip resim cektiresim geliyor....doyamadim!!zemuszemus

Lakin artik bir bacagim girmez ya icine...o baska meselemafoldumben

ben de doyamadım yaa
o nedenle hala gelinliklere bakmadan geçemiyorum

eşin kabul ederse neden olmasın
bence çokta güzel bi anı olur
içinde özenç kalmaz bi nevi bastırmış olursun o özlemini :)

ben gelinliğimi kiralamıştım.valla ne yalan diyim bazen gelinlik modellerine bakıyorum..keşke bir daha giysem:))
bence hiç de komik olmaz..içine kalmasın..giymeni isterim

ben de doyamadım yaa
o nedenle hala gelinliklere bakmadan geçemiyorum

Aynen bende....bazen esim görüyor gelinliklere baktigimi....benneyaptımki

Ne is diyor adamCADIARZU

Hic iste öylesine bakiyorum hosuma gidiyor dedigim vakit.kaydirigubbakcemile3..Yok be usta ben bu kadin millletini ömür boyu anlayamayacagim diyor:sm_confused:

Benim iki kez düğünüm oldu ve iki kere gelinliğimi giymeme rağmen doyamadım, sizi çok iyi anlıyorum. Birde şöyle birşey yapabilirisiniz, Anılın sünnetinde beyaz resmen gelinliği andıran çoook güzel bir elbise diktirinyerimseniben, eşinizde damat gibi olsun o gün sanki ikinci düğünü yapar gibi, ama içinizde ne kaldıysa hepsini de yapın sünnet bahanesiyle.

Benim iki kez düğünüm oldu ve iki kere gelinliğimi giymeme rağmen doyamadım, sizi çok iyi anlıyorum. Birde şöyle birşey yapabilirisiniz, Anılın sünnetinde beyaz resmen gelinliği andıran çoook güzel bir elbise diktirinyerimseniben, eşinizde damat gibi olsun o gün sanki ikinci düğünü yapar gibi, ama içinizde ne kaldıysa hepsini de yapın sünnet bahanesiyle.
sevibadee bu çok çok güzel bir fikir.:1hug:

X