Gelinlik meselesi

neden tuhaf yada komik olsunki:sm_confused:çektir tabi en doğal hakkına.s

Bence süper fikir canım neden olmasınmış

Benim düğünüm kışın yapıldı kar kış tahmin edersin
Yaşadığım yer küçük bi yerdi
Söz fotolarının içine etmiş adam istemedik almadık
Hatta tartıştık bile
Düğünde orada foto çektirmedik
Aslında hiç bir yerde foto çktirmedik studyo resmimiz yok yani

Ama biz 2. bi düğün düşünüyoruz Allah izin verirse
Sadece arkadaşlarımızın katılacağı bi düğünçok değişik ama güzel inşallahhhhh
Fotolarımızıda o zaman çektiricez
Şimdiden biriktiriyorum aklımın bi köşesine nasıl pozlar vereceğimizi bilee sende yaptırabilirsin neden olmasın kii

bence cok güzel bir fikir, niye komik olsun, ne güzel isde
her kizin hayalidir gelinlik giymek, cekersiniz bir kac foto ne güzel hatira olur ve ilerde kendine demezsinki, ben gelinlik giymeden yaslandim!

ben bu dediğinizi yapan birini tanıyorum. İçinizde kalmasın, bence yapın :KK66: hiç de acayip olmaz valla :)

senın adına cok sevındım ablacım
en yakın arakadaslarımdan birinin düğündeki fotografçısı arkadaslarıydı ve hazin son .. fotograflar kayboldu pc den garip bi şeklde .. daha önce silinen herşey cıktı ama o fotograflar cıkmadı
onlar da yapacaklar başka bi ile gidip orda raatca bi saatlik guzel guzel pozlar verecekler :)

bence çok güzel olur sen gelinlik eşin dağmatlık hatta oğlunuzada bi dağmatlık ayyy iki dağmat bi gelin çok tatlı olur

aaaaa süper olur cnmm..hatta benimm amcamın eşiiii kendi düğünündeki gelinligi saç modelini begenmedi diyee..7 yıl sonra iki çocuguylaaaaaa sturdyo fotorafı çektirdi gelinlik giyip...düğün yapmadıktan sonra komik olmas cnm içinde kalmasın giy benceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)

aaaaa süper olur cnmm..hatta benimm amcamın eşiiii kendi düğünündeki gelinligi saç modelini begenmedi diyee..7 yıl sonra iki çocuguylaaaaaa sturdyo fotorafı çektirdi gelinlik giyip...düğün yapmadıktan sonra komik olmas cnm içinde kalmasın giy benceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)
aa ciddimisin ya.ne kadar tatlı olmuştur çocuklarla beraber foto:dance:

aa ciddimisin ya.ne kadar tatlı olmuştur çocuklarla beraber foto:dance:

öyle vallaaa okdr çok poz çektirmiştiki hepsine bayıldımmmmmm...neden insanın içinde kalsınkiii resimlere bakıp bi tebezüüm etmek dünyaya bedel bence:)

hem klasikk evlenmeden oluyor gelnlikk fotograff bilmem nee
sende alısılmamıs bişi yaparsın ve cok sirin olur bence
güsel bir anı olur torunlarına anlatacagınn gec kalmadan yap derim benn :))

yap tabi yahu.. içinde kalacağına varsın komik olsun! güzel de bir yemek yersiniz o akşam kocanla.. sonra daaaaa :eek:..
maziyi anmış olursunuz, renk gelir evliliğinize.. hatta ben her 5 senede bir nikah tazelemek isterim vallahi :eek:.. yeniden alyans yeniden balayı vs.. çok heyecanlı..

yap tabi yahu.. içinde kalacağına varsın komik olsun! güzel de bir yemek yersiniz o akşam kocanla.. sonra daaaaa :eek:..
maziyi anmış olursunuz, renk gelir evliliğinize.. hatta ben her 5 senede bir nikah tazelemek isterim vallahi :eek:.. yeniden alyans yeniden balayı vs.. çok heyecanlı..
ay ilahi yaa:kedi::roflol:

cnm yha neden tuhaf olsuun bence kesinlikle çektiir hemde çok şirin olur artık yaşlı başlı kadınlar giyiyo kaçıncıya gelinlik diilmi ama yha bi kıızn hayali gelinlik ben senn arkandayıım cnm yerimseniben

valla o ne der bu ne der deme bence canın istiyosa yap gerisi booşşş...kaydirigubbakcemile5

peki 5 yıl önceki heyecan istek olacak mı poz verirken gözlerinizin içinde CADIARZU

Canım kimseye aldırış etme giy ilerde inan içine daha çok dert olur.Boş ver kimseye aldırma gelinligini giy ogluşunuda al resmini çektir, Mutluluklar

X