Gelinlik..

Aylin08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2020
38
12
27
Arkadaşlar gelinliğimi ücretsiz vermek istiyorum fakat vere bileceğim birini bulamıyorum fikir vere bilirmisiniz?

ayse2325

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
1.192
990
Arkadaşlar gelinliğimi ücretsiz vermek istiyorum fakat vere bileceğim birini bulamıyorum fikir vere bilirmisiniz?
Durumu düğün yapmaya uygun olmayan birime verin çok sevap vallahi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ayse2325

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
1.192
990

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Brokilo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
198
334
Letgo veya dolap uygulamalarında satıldığını görmüştüm oralara ilan bırakabilirsiniz.

Oydar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
2.551
8.315
Bulunduğunuz ilde yardıma muhtaç insanlara yardım eden bi dernek bi sivil toplum örgütü varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz onlar ihtiyaç sahiplerini daha iyi biliyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-02-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)