Gelinlikle nasıl takılar takılır

MrsMuffin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2020
298
635
Gelinlik üzerine ne takıyorsunuz hanımlar nasıl bir takı seti yada kolye yada inci? Ben karar veremedim. İnci nişanımda taktım. Gelinliğim zarif ağır model kaldırmıyor amaa günlük takı gibi de olsun istemiyorum siz nasıl seçtiniz.

Su yolu takimlar takabilirsiniz. Ama bence veyaz altin almayin. Yani sonra sıkılabilirsiniz. Zirkon taşlı modeller takabilirsiniz.
Sarı daha mı revaçta. O kadar yabancıyım ki konuya. takı hemen boğar beni takamam bir saatlik takıcam zaten sonra biliyorum elimi sürmem😊teşekkür ederim bu arada

Sarı daha mı revaçta. O kadar yabancıyım ki konuya. takı hemen boğar beni takamam bir saatlik takıcam zaten sonra biliyorum elimi sürmem😊teşekkür ederim bu arada
Hayir hayir beyaz altin derken yuklu miktarda para vermeyin demek istedim. Yine beyaz ama altin olmasin. Zirkon taşlı gümüşler var. Onlardan alin bence.

Tamda bunu diyecektim 🤭 ben şık saç aksesuarı ve açık saçta takıyı fazla buluyorum. Gelinliğin zerafetini bozabiliyor
Evet saçım açık olacak ama büyük ihtimal geride durur çünkü sıcak 😊taç olayıda küçük taşlı bir taç gelinliğimin altı düm düz çok sade taç olmasa ışıltı pek olmayacaktı.

Hayir hayir beyaz altin derken yuklu miktarda para vermeyin demek istedim. Yine beyaz ama altin olmasin. Zirkon taşlı gümüşler var. Onlardan alin bence.
Gümüşçüler satar sanırım değil mi gerçi bir ara kolye sordum maşallah incecik şeye bin küsür lira istemişlerdi bakalım su yolu ne kadar olacak

Evet saçım açık olacak ama büyük ihtimal geride durur çünkü sıcak 😊taç olayıda küçük taşlı bir taç gelinliğimin altı düm düz çok sade taç olmasa ışıltı pek olmayacaktı.
Şimdi modeli bilmediğimizden pek doğru yol gösteremeyebiliriz. Bazı gelinlikler çok sade olmasına rağmen takı avam durabiliyor. Hele bohem helen vs tarzlarda tam fiyasko😅

Son düzenleme:
Gelinlik üzerine ne takıyorsunuz hanımlar nasıl bir takı seti yada kolye yada inci? Ben karar veremedim. İnci nişanımda taktım. Gelinliğim zarif ağır model kaldırmıyor amaa günlük takı gibi de olsun istemiyorum siz nasıl seçtiniz.
İnci taktım
Kupelerim uzun zarif çiçek küpeydi sallanan.kulak deligimdeki kısmı inciydi onunda.

Ayrı ayrı parçalardan şey yapmistim .
Gerçek incilerdi ama Gerekte yok hakiki pahalı şeyler alıp takmaya bence

Gümüşçüler satar sanırım değil mi gerçi bir ara kolye sordum maşallah incecik şeye bin küsür lira istemişlerdi bakalım su yolu ne kadar olacak
Reklam gibi algilansin istemem alisveris yapip sevdigim bir sayfayi onermek istiyorum. Gelinurunlericom insta hesabi. Benim gelin zamanimda uygun fiyatli cok guzel taçlar takilar vardi. Simdiki fiyat konusunda bir bilgim yok illa ki yukselmistir ama kaliteyi bozmadiklarina eminim.

Şimdi modeli bilmediğimizden pek doğru yol gösteremeyebiliriz. Bazı gelinlikler çok sade olmasına rağmen takı avam durabiliyor. Hele bohem helen vs tarzlarda tam fiyasko😅
Heh o bohem benim işte canım😀
Yakası madonna yaka gibi ama aksesuar kullanmayacağım kuru sedef çiçeği saç aksesuarım var:) Bağrım ölee bembeyaz meydanda olacak😀

Berbat ötesi bir kırpmayla modeli ekledim kızlar PicsArt_05-18-01.32.51.png . Her taraf ayna olunca kesmek zorunda kaldım iyice fikir verir umarım

X