GenArt tüp bebek merkezinde 2013 2014 tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yorumlarınız

minikduma

minik işte :)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
Ankara GenArt tüp bebek merkezinde 2013 2014 de tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yorumlarınıza çok ihtiyacım var tedavimize bu merkezde başlamak istiiyoruz yorumlarınız benim için çok değerli şimdiden teşekkürler:26::26::26:

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 656 gün geçti.

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
İnşallah cevaplar gelirrr sabırsızlıkla bekliyorum :KK50::KK50:

yorgunyolcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2012
797
121
İnşallah cevaplar gelirrr sabırsızlıkla bekliyorum :KK50::KK50:

Ben genart oldum ama benim doktorum oranın sürekli doktoru değildi ama hemsileri ve sertaç hoca çok iyiler su an hamileyim ama daha yolun çok başındayım. Senin doktorun kim canim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2355 gün geçti.

mutsuz_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
53
0
Kızlar ben de gen art düşünüyorum ama herkes Başkent'i de övdü.Emin olamadım..Benim sorunum pko bu konuda uzman bir doktor lazım..

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
Ben genart oldum ama benim doktorum oranın sürekli doktoru değildi ama hemsileri ve sertaç hoca çok iyiler su an hamileyim ama daha yolun çok başındayım. Senin doktorun kim canim

Canım Rabbim devamını getirsin hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin bebişini.. nasip olursa aysun hanımla başlayacağız

yorgunyolcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2012
797
121
Canım Rabbim devamını getirsin hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin bebişini.. nasip olursa aysun hanımla başlayacağız
Saol canim aysun hocaninda iyi olduğunu duydum . Moral çok önemli ama orda sana yardımcı oluyorlar lar. Hadi bakalım Allahım yar ve yardimcin olsun. Inş. Mutlu haberlerini aliriz

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
Saol canim aysun hocaninda iyi olduğunu duydum . Moral çok önemli ama orda sana yardımcı oluyorlar lar. Hadi bakalım Allahım yar ve yardimcin olsun. Inş. Mutlu haberlerini aliriz

İnşallah canım çok sağol haberini yazarım burdan birde uygulama başından sonuna kadar kaç gün veya kaç ay sürdü canım hangi aşamalardan geçtin

yorgunyolcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2012
797
121
İnşallah canım çok sağol haberini yazarım burdan birde uygulama başından sonuna kadar kaç gün veya kaç ay sürdü canım hangi aşamalardan geçtin

Ben yaklaşık 1 ay sürüyor. Ama benim uzun protokoldu.0

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
Kızlar ben de gen art düşünüyorum ama herkes Başkent'i de övdü.Emin olamadım..Benim sorunum pko bu konuda uzman bir doktor lazım..

canım başkenti bilmiyorum ama bizede prof bi doktor önerdi bu merkezi bende çok araştırdım hiç olumsuz yorumla karşılaşmadım bu işler birazda nasip kısmet... merkez sadece sebep....
sana sebep olmak istemem yüreğinin götürdüğü yere git...

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
kızlar genartta sizlere tek embriyomu çiftmi koyuldu birde sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim

Ikizannesi

Insan isterse başaramayacağı şey yoktur15mayis2021
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
2.610
5.128
letu veya femara ilaç

arkadaşlar ben dün adetimin 3.günü tüp bebek tedacisine başladım gonal f ve menapurla birlikte ayrıca letu veya femara adlı ilacıda verdi doktorum 4günlük acaba aranızda hiç kullanan varmı bu ilacı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 158 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :79 Kg. Şimdiki Kilom :79 Kg.

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
letu veya femara ilaç

arkadaşlar ben dün adetimin 3.günü tüp bebek tedacisine başladım gonal f ve menapurla birlikte ayrıca letu veya femara adlı ilacıda verdi doktorum 4günlük acaba aranızda hiç kullanan varmı bu ilacı

canım tedavin hayırlı olsun Rabbim yardımcın olsun İnşallah merkezde denk gelip tanışırız bizde yeni başladık ama bizden kromozom tahlili istendi ailede düşük yapan çok da :KK30: sonuç 20 gün sonra çıkacakmış birde bana glifor ve folbiol başlattı ilk tüp bebekmi olacak senin benim ilk :KK16:

Ikizannesi

Insan isterse başaramayacağı şey yoktur15mayis2021
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
2.610
5.128
canım tedavin hayırlı olsun Rabbim yardımcın olsun İnşallah merkezde denk gelip tanışırız bizde yeni başladık ama bizden kromozom tahlili istendi ailede düşük yapan çok da :KK30: sonuç 20 gün sonra çıkacakmış birde bana glifor ve folbiol başlattı ilk tüp bebekmi olacak senin benim ilk :KK16:

seninde hayırluı olsun canım benim 2.olacak inş.birincisi acıbadem maslaktaydı ama olmadı şimdi sendemi aynı merkezdesin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 158 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :79 Kg. Şimdiki Kilom :79 Kg.

minikduma

Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.327
205
Canım ben Ankara genart ta başlıyorum sen hangisinde :)

Son düzenleme: