Genç bir kadına yakışan en güzel parfüm?

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.059
7.858
Kızlar, merak ettim. Sizce 20'li yaşlarda genç bir kadına yakışan en güzel parfüm hangisi? Fiyat aralığı kriteri yok, sadece meraktan soruyorum.

Ben de şekerli sevmem. Peki sizce hangisi en güzel parfüm? Genel olarak bütün kadınlara yakışan?
Öyle bi genelleme yapmak gerçekten çok zor ama ben fresh kokuları çiçeksi kokuları çok severim. Alırsam bu tarz alırım. Ama bazen yanımdan çok şık giyinen seksi bir parfüm sıkmış bi kadın geçer buna da bayılırım.

Öyle bi genelleme yapmak gerçekten çok zor ama ben fresh kokuları çiçeksi kokuları çok severim. Alırsam bu tarz alırım. Ama bazen yanımdan çok şık giyinen seksi bir parfüm sıkmış bi kadın geçer buna da bayılırım.
Benim çoğu arkadaşım Loncome Miracle önerdi. Eskiden koklamıştım ama tam hatırlayamıyorum. Sizce nasıl bir parfüm? Biliyor musunuz?

Lancome Miracle merak ediyorum ya. - Janna - - Janna - Siz parfüm konusunda bilgilisiniz galiba, her konuda sizin isminizi görüyorum. Biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Nasıl bir parfüm bu? 😊

Good girl severim ben. Kokusu ne öyle şekersi bayık ne de fazla çiçeksi. Auralı seksi kokuları seviyorum. Ama şu da bir gerçek ki günlük kullanımda heba edilmemesi gereken bir parfüm. Fiyatı uçmuş zira.🤷🏼‍♀️

Yıllardır Calvin Klein IN2U kullanıyorum. Bazen farklı bir parfüm sıkmak istediğimde Puccini - Lovely Night’ı kullanıyorum. İki parfüm de sıktığım zaman çok beğeniliyor

Benim çoğu arkadaşım Loncome Miracle önerdi. Eskiden koklamıştım ama tam hatırlayamıyorum. Sizce nasıl bir parfüm? Biliyor musunuz?

Bilmiyorum. Benim en sevdiğim Lacoste Touche of Pink.

T torarikar lancome miracle muadili emotion violet, lacoste touch of pink muadili adidas fruity rhythm pembe şisesi. Cogu markette bulabilir koklayabilirsin :KK66: ama bence basit kokular bunlar.

Cacharel noa dp'den N1 kodlu dene bence. Bvlgari Omnia Crystal Edt bunu orjinal kullandim bargelloda denedim basarili olmamis. Avon Celebre ve Oriflame Divine ve Oriflame Eclat Femme Weekend pembe sise bak.

Genc bir kadinin parfumu bana direk Eclat Femme Weekendi hatirlatiyor neden bilmiyorum 😊

X