Genç çocuklara karşı cinsel isteklerim bitmiyor

eliftkk3

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
3
-1
Arkadaşlar merhaba 7 senelik evliyim yaşım 34 mutlu bir evliliğim var ama eşimin mesleği gereği Eşim hep benden uzakta kaldı şimdide öyle 1 senedir yanımda değil ve bende son zamanlarda farklı cinsel istekler oluşmaya başladı yaşı genç olan 19 25 yaş arası erkekler çekici gelmeye başladılar nerde yakışıklı bebek yüzlü bir genç görsem hemen onu düşünmeye başlıyorum ne yapmam lazım arkadaşlar bir türlü bu düşünceyi çıkaramıyorum aklımdan

Arkadaşlar merhaba 7 senelik evliyim yaşım 34 mutlu bir evliliğim var ama eşimin mesleği gereği Eşim hep benden uzakta kaldı şimdide öyle 1 senedir yanımda değil ve bende son zamanlarda farklı cinsel istekler oluşmaya başladı yaşı genç olan 19 25 yaş arası erkekler çekici gelmeye başladılar nerde yakışıklı bebek yüzlü bir genç görsem hemen onu düşünmeye başlıyorum ne yapmam lazım arkadaşlar bir türlü bu düşünceyi çıkaramıyorum aklımdan
Eee ne olmuş yani?? Çıkaramıyorsan düşünmeye devam edin o zaman eğlenirsiniz..

Ya evli olmasanız tamam bi nebze diyicem de, evlisiniz ya , pes valla.🤷🏼‍♀️
boşluktasınız boşlukta.👎🏻

Bu arada
Hesap bilgileri
İlişkisi var
Mahmut abinin yine canı sıkılmış. Karantina zor tabii.🤷🏼‍♀️

Bi psikiyatriden destek almalısın sizi çok normal bulmadım.
Allah sizin gibilerden korusun çocukları 🤲

X