Genç ergenler için en sağlıklı cilt kozmetiği

elissera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
2
2
52
Merhaba arkadaşlar;
Benim ciddi bir sorunum var. (Muhtemelen anneler anlar beni)
Kızım 13 yaşında ve yüzünde epeyce sivilce oluştu. Dermatoloğa da götürdüm, sivilceler için doğal ürünler de kullandım; hiç biri fayda etmedi.
Ben de bir süre doğal akışına bırakmaya karar verdim. Fakat ne yaptıysam da yüzündeki sivilceleri kapatmak için pudra kullanmasını engelleyemiyorum. Gizli gizli benim pudralarımı kullanıyor okula giderken. En sonunda baktım başa çıkamıyorum, organik kapatıcı pudralar almaya çalıştım. Ama hem fiyatları çok yüksek hem de bunun bir çözüm olmadığını biliyorum.
Bu sorunu yaşamış olanlar var mı? Ya da -örneğin- bana önerebileceğiniz zararsız bir kozmetik ürün var mı?

Acı gerçek ki geçmiyorsa geçmez ve daha çok psikolojisi bozulur yüzünde sivilce oldukça. Ben anne değilim de o dönemi yaşadığım için söylüyorum ancak roaccutane ile geçti. Onun da birçok zararı var ne yazık ki. Nilera okyanus sabununu bir deneyin belki geçirir azsa

C
Merhaba arkadaşlar;
Kızım 13 yaşında ve yüzünde epeyce sivilce oluştu. Dermatoloğa da götürdüm, sivilceler için doğal ürünler de kullandım; hiç biri fayda etmedi.
Ben de bir süre doğal akışına bırakmaya karar verdim. Fakat ne yaptıysam da yüzündeki sivilceleri kapatmak için pudra kullanmasını engelleyemiyorum. Gizli gizli benim pudralarımı kullanıyor okula giderken. En sonunda baktım başa çıkamıyorum, organik kapatıcı pudralar almaya çalıştım. Ama hem fiyatları çok yüksek hem de bunun bir çözüm olmadığını biliyorum.
Bu sorunu yaşamış olanlar var mı? Ya da -örneğin- bana önerebileceğiniz zararsız bir kozmetik ürün var mı?
Nm farmasiyi oneririm neden mi kimyasal yok bitkisel ve turk mali helal sertifikali.isterseniz arastirabilirsiniz her urununu kullaniyorym simdiye kadar hic zararini gormedim.farmasinin bbb leri ccleri var mineralli fondotenleri var.sivilceler icin cay agaci kremi ve sabunu var.bnce denemelisin

Merhaba arkadaşlar;

Benim de oğlumun 15 yaşında, birde sivilcelendi. doktorlara götürdüm tabi, ama sonuç vermedi. bu yaşta kimyasal kullanılmaz bir de, organik ecocert sertifikalı kozmetik ürün arayışına girdim. Saf lavantalı marka Le Chateau Du Bois aldım, tüm ürünleri ecocert li. Oğluma saf lavanta yağı sürüyorum yüzüne ve nemlendirici bir de.Ha bir de saf lavanta çiçeği suyu var akneleri kuruttu.Tavsiye ederim. Yani siz de araştırın tabi,sıtesi ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benimde kızım 12 yaşında ve sivilce derdimiz var gece yatarken sivilceye beyaz dış macunu sürdüğünü görünce hemen kolları sıvadım. Otacı kukurtlu doğal sabin ve otacı doğal gül suyu ayrıca acnecinamide ürünleri ile varması çay ağacı serisini siddetle tavsiye ederim. Bize çok iyi geldi

X