Genital Bölge Ağdası

geldimsenimsonkez

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
83
24
Merhaba. Çok muzdarip olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. Genital bölge killarimi bu yaşıma kadar (20) hep jilet ile aldım. Daha önceden kendi başıma ağda yapmayı denedim ancak o bandı çekemiyorum bir turlu. Jilet kullandığım için genital bölge killarim agdayla almaya göre daha kalin çıkıyor. Yakın zamanda lazer epilasyon gitmeyi düşünüyorum ancak belli sebeplerden dolayı suanlik erteliyorum. Bu bölge için bir kuaföre gidip ağda yaptirirsam o kalın tüyleri ağda çeker mi sizce? Daha önceden uzun süre jiletle alınmış bölgelere ağda tutmadığını duymuştum. Fikirlerinizi merak ediyorum

Uzun süre jiletten sonra ağdaya gittim çok da güzel oldu. Beklediğim kadar acımadı bile. Bi kaç kere kuaföre gittikten sonra kendim de aldım ama çok küçük küçük alanlara yapıştırıp çektim. Yılların jiletinden sonra bi anda kendin çat çat ağda yapmayı bekleme zaten.

Uzun süre jiletten sonra ağdaya gittim çok da güzel oldu. Beklediğim kadar acımadı bile. Bi kaç kere kuaföre gittikten sonra kendim de aldım ama çok küçük küçük alanlara yapıştırıp çektim. Yılların jiletinden sonra bi anda kendin çat çat ağda yapmayı bekleme zaten.
Tesekkur ederim cevabınız için

Merhaba. Çok muzdarip olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. Genital bölge killarimi bu yaşıma kadar (20) hep jilet ile aldım. Daha önceden kendi başıma ağda yapmayı denedim ancak o bandı çekemiyorum bir turlu. Jilet kullandığım için genital bölge killarim agdayla almaya göre daha kalin çıkıyor. Yakın zamanda lazer epilasyon gitmeyi düşünüyorum ancak belli sebeplerden dolayı suanlik erteliyorum. Bu bölge için bir kuaföre gidip ağda yaptirirsam o kalın tüyleri ağda çeker mi sizce? Daha önceden uzun süre jiletle alınmış bölgelere ağda tutmadığını duymuştum. Fikirlerinizi merak ediyorum
Bende çok eskiden jilet kullandım.Agdaya alışınca tuyler azalıyor.

Ben 23 yaşıma kadar ful jilet , tüy dökücü , hamamotu tozu yaniii acısız ama beraberinde tüyleri en hızlı çıkaran kaşıntı alerji her türlü zorluğu yaşatan ürünler kullandım . Bir an ağdaya karar verdim malzemeleri aldım ama yıllardır jilet kullanan birisi için cart cart diye ağda yapmak çok zordu tabii , kuaföre gittim ilk agdami orada yaptım ilk ağdadan sonra fark edeceksin ki o kalın tüylerin yerini incecik tüyler almış zamanla da azalacak daha sonrasında evde kendin minik minik alabilirsin ben şu an alfa moduna geçtim bile kocaman kocaman sürüp kendim çekiyorum ☺️

Jiletten sonraki ilk agda biraz acitir, ama agdaya alisinca tuyler inceliyor. 3-4 haftayi gecirmeden agdayla alirsaniz tuyler henuz ince oldugu icin kolayca alinir. Cok bekleyip kalinlastirmayin tuyleri

X