Genital bölge beyazlatma işlemi

Mine06Mine

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
110
43
24
Selam hanımlar, hormon bozukluğundan dolayı genital bölgemde kararma var. Bunun için beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum. Epilasyon için gittiğim güzellik merkezinde genital bölge beyazlatma işlemi yapılıyormuş 5 seans 600 tl. Sadece bu işlemi yaptıklarına dair yazı gördüm yani işlemin içeriğini bilmiyorum..
Bu işlem güzellik merkezinde yaptırılır mı? Daha önce güzellik merkezinde yaptıran var mı?

Hiç duymadim ben güzellik merkezlerinde yapildigini.Genital estetik yapan kadin dogum doktorlari yapiyor.Aman iyi araştirin bu işin şakasi olmaz enfeksiyonu ayri,ısıyı ayarlayamayip yakmasi ayri.Yani ben olsam böyle bi işlemi güzellik merkezinde değilde bi doktor kontrolunde yapmayi tercih ederdim.Üstelik söylediginiz fiyat da bana tuhaf geldi şu zamanda 600 tl.Bilemedim gerçekten çok iyi araştirin

Hiç duymadim ben güzellik merkezlerinde yapildigini.Genital estetik yapan kadin dogum doktorlari yapiyor.Aman iyi araştirin bu işin şakasi olmaz enfeksiyonu ayri,ısıyı ayarlayamayip yakmasi ayri.Yani ben olsam böyle bi işlemi güzellik merkezinde değilde bi doktor kontrolunde yapmayi tercih ederdim.Üstelik söylediginiz fiyat da bana tuhaf geldi şu zamanda 600 tl.Bilemedim gerçekten çok iyi araştirin

sordum karbon peelingi ile yapıyorlarmış. Onun yerine beyazlatıcı krem aldım

Onu bilmiyordum benim bildigim lazer aletiyle beyazlatmaydi.o zaman peeling olunca belki verdikleri fiyatta normaldir.

Selam hanımlar, hormon bozukluğundan dolayı genital bölgemde kararma var. Bunun için beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum. Epilasyon için gittiğim güzellik merkezinde genital bölge beyazlatma işlemi yapılıyormuş 5 seans 600 tl. Sadece bu işlemi yaptıklarına dair yazı gördüm yani işlemin içeriğini bilmiyorum..
Bu işlem güzellik merkezinde yaptırılır mı? Daha önce güzellik merkezinde yaptıran var mı?
Güzellik merkezlerine güvenip lazerli işlemler yaptırmayın.Genital bölge hassas ve profesyonel birinin yapması daha uygun olur mezoterapi seansları var ama oda genelde ilk önerilmez.Araştırın derim doktorlar daha güvenilir.

Güzellik merkezlerine güvenip lazerli işlemler yaptırmayın.Genital bölge hassas ve profesyonel birinin yapması daha uygun olur mezoterapi seansları var ama oda genelde ilk önerilmez.Araştırın derim doktorlar daha güvenilir.
Bende sizinle aynı görüşteyim benimde tervihim eğer doktorun yağtığı bi işlemse başka bi yere yaptırmam herkesin uzmanlığı, eğitimi farklı sonuçta, yıllarca okuyup emek veriyor insanlar ve yapan gerçekten çok güzel yapıyor işini. Allah güçlerini arttırsın inşallah🙏♥️

600 se çok uygun fiyatı ama işe yarar mı acaba keşke vajina beyazlatmak mümkün olsa ya

Labioplasti ameliyatından sonra ben de yaptırmayı düşünüyorum. Lazer yüzünden karardı. Bir gün yüzü göremedi ya:olamaz: Fakat doktor tarafından uygulanması gerekli bence. FDA onaysız lazerler daha büyük dert açabilir. Plastik cerrah ya da jinekologlara bak derim

Güzellik merkezi böyle hassas bir işi yapabilecek kişilerden oluşmuyor bence. Herhangi bir yan etki veya işlem sırasında yanlış bir şey yapsalar düzeltemezler de, en iyisi kadın doğum doktoruna yaptırmak.ben de arastiriyorum bu aralar ve kadın doğum doktorları daha pahalıya yapıyor ama daha guvenilirler en azindan

X