Genital bölge beyazlatma

sebnembeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
1.392
1.481
32
Genital bölge için beyazlatma tedavisi gören ya da kullandığı bi şey olup yararını gören var mı arkadaşlar ? Beyaz tenliyim ama genital bölgem vücuduma göre koyu ve bu duruma canım çok sıkkın bildiğiniz bi şey varsa paylaşır mısınız 🙏🏻

Genital bölge için beyazlatma tedavisi gören ya da kullandığı bi şey olup yararını gören var mı arkadaşlar ? Beyaz tenliyim ama genital bölgem vücuduma göre koyu ve bu duruma canım çok sıkkın bildiğiniz bi şey varsa paylaşır mısınız 🙏🏻
Canım pamuklu külotları tercih ett
tabii regl olunca mecburen kararma oluyo ama bi tık tabii
amaa pedi herseferinde değiştirin
jilet alıyosanızz üstüne duştan çıkmadan önce iyicene soğuk suyla yıkayın özel bölgenizi
sıcaklıkta kararma yaparr terleme yaparr
bide duş yaptıktan sonra hemen kurulayıp giyinmeyin
iyicene kurulayın özel bölgenizi hattaa yarım saat odada çıplak durun
bakın yararı görüceksiniz. :)

Memnun kalırsanız bana da yazar mısınız nasıl bi şey acaba bu set
Başta beyazlatıcı krem ve madecasol sürün diyordu. Şimdi madecasol gibi kendi krem çıkarmış. Yani iki krem şeklinde satılıyor. Sürekli hikayede paylaşıyordu herkes memnun. Hatta yolda görenler bile teşekkür ediyor falan. Ama kararmanın sebebi Epilasyon. Yani Ağda da jilet de karartıyor. Hem krem kullanıp hem Epilasyona devam edince nasıl olacak bilmiyorum

Anladım inşallah faydasını görürsünüz 🙏🏻 Bi fayda görürseniz ve bana da söylerseniz çok memnun olurum benimde ihtiyacım var çare arıyorum

bende pink intimate system diye bir uygulama duydum acaba ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ama onu yaptırmayı düşünüyorum
Ben kullandim Hemde 5 seans hic bir şeye yaramıyor bi ton para verdim hic bir değişiklik olmadı ..orda burda önceki sonraki hallerini resim atmışlar ve baya fark gormustum resimlerden ve bende buna güvenerek yaptırdım ama bos

Arkadaşlar başka bir başlığın altına da yazdım. Benim denemediğim yöntem inanın kalmadı. M ile başlayan bir lazer var onu bile denedik ama denildiği gibi bir faydasını görmedim. Boşa param gitti. Malatya'da dr miray sekkin eser var sonra ona tavsiye üzerine gittim. Başka sorunlarımda vardı ve koyulaşma şikayetimi söyleyince bana PRP önerdi. Birkaç seans daha alacağım ama buna rağmen renk tonu açılmasını fark edebiliyorum. PRP araştırmanızı rica ederim

Arkadaşlar başka bir başlığın altına da yazdım. Benim denemediğim yöntem inanın kalmadı. M ile başlayan bir lazer var onu bile denedik ama denildiği gibi bir faydasını görmedim. Boşa param gitti. Malatya'da dr miray sekkin eser var sonra ona tavsiye üzerine gittim. Başka sorunlarımda vardı ve koyulaşma şikayetimi söyleyince bana PRP önerdi. Birkaç seans daha alacağım ama buna rağmen renk tonu açılmasını fark edebiliyorum. PRP araştırmanızı rica ederim
koltukaltı kararmaları için de kullanılıyor mu?

yaptırdıysanız sonucu burda da paylaşır mısınız lütfen
Ben 5 seans yaptım pink intimate promoitalia diye bi sistem ama bırakın açmayı sanki daha da kararttı anlamıyorum öncesi sonrası resimlerinde fayda görenlerinkini nasıl açmış bende zerre ise yaramadı param çöp oldu

Ben 5 seans yaptım pink intimate promoitalia diye bi sistem ama bırakın açmayı sanki daha da kararttı anlamıyorum öncesi sonrası resimlerinde fayda görenlerinkini nasıl açmış bende zerre ise yaramadı param çöp oldu
Birkaç şey sorabilir miyim sizin şikayetiniz tam olarak nedir? Ben de ergenliğimden beri koltukaltı ve genitalimde ciddi kararma söz konusu bu durum teyzemde de var benimki büyük ihtimal genetik. Pink İntimate sanırım çok da ciddi olmayan kararmaları açıyor. Ağda yanığı vs.

Birkaç şey sorabilir miyim sizin şikayetiniz tam olarak nedir? Ben de ergenliğimden beri koltukaltı ve genitalimde ciddi kararma söz konusu bu durum teyzemde de var benimki büyük ihtimal genetik. Pink İntimate sanırım çok da ciddi olmayan kararmaları açıyor. Ağda yanığı vs.
Benimde öyle ergenlikten beri hem genital hem koltuk altı kararmam var ama zerre açmadı artık inanmıyorum hic bir uygulamaya

Off lanet olsun bende de aynı sorun var aşırı üzülüyorum çok kötü duruyor ben bile bakınca soğuyorum umarım evleneceğim kişi soğumaz benden

Off lanet olsun bende de aynı sorun var aşırı üzülüyorum çok kötü duruyor ben bile bakınca soğuyorum umarım evleneceğim kişi soğumaz benden
Bence hiç te kafana takma eğer zaten renginden senden soğuyacaksa emin ol aranızdaki sevgi değildir. Ve herhangi birşeyde bile senden soğuyabilir. Ayrıca kafana taktığın için ufak bir bilgi vereyim . Forumda çok arkadaş var rengini açtırmak için doktorlara gidip beyazlatma yaptıran. İşlemden sonra bazen daha kötü kararma olabiliyormuş. Dikkat et. Sevgiyle kal.

X