Lekeler, Çiller Genital bölge esmerliği !!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

tuzluçerez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
470
2
Selam aranızda genital bölgesinde esmerlik (kararma) yaşayanınız var mı? genital ve koltukaltında genellikle ağda jilet vs kullanımlar sonucu olaşabiliyor fakat benim koltukaltımda öyle bir problemim olmamasına rağmen, genital bölgede kendimimi bildim bileli çok fazla olmas da aşağılara doğru var... ve rahatsız oluyorum açıkcası.. İnternette çok fazla bir bilgiye erişemedim ama sadece tek bir sitede bir kremden bahsediyor fakat isim vermemiş.. Aranızda bu sorunu yaşayan herhangi bi krem vs tavsiyesi verebilecek olna var mı acaba? :enbuyukkk:

canım benim bende bu konuyu acmak için tam gelmiştim ki sen acmıssın evet kızlarr yardım lütfen

ben jinekoloğuma sormustum aslında bu esmerlik için yapılacak bişey var mı diye neden oluyo diye ben güneş görmediği için olduğunu düşünürken o tam aksine güneş gördüğü için oluyo dedi ölee uzanıp yani sahilde güneşlenmekten oluyomuş kızlar ama caresi yok ediler caresini bilen yazsınn

canım bende jinekoloğa gttimde sormuştum.. dermotolojiye görün dedi.. canım bi kremi var ama adını bilmiyorum.. doktorlar bilir mi bilmem.. renk açcı kremler var ama malum hassas bölge başıma başka bi iş almaktan korkuyorum..çaresi var aslında o kremi bulmak lazım... o adresi versem reklam olur mu acaba? güneşlenmekle ilgisi yok yaw genetik.. ben kendimi bildim bileli var.. öyle olsa koltukaltımdada olurdu..

şekerim esmer olsa nolur beyaz olsa nolur önemli olan saglıgında bi problem olmasın dimi ama yaw tek derdiniz bu olsun a.s.

güzelim bu tür sıkıntılar ıçın genelde expigment krem kullanılıyor ama ben kullanmadım....kullanıp memnun olan kısıler duydum ama....aklınızda bulunsun bence....a.s.

güzelim bu tür sıkıntılar ıçın genelde expigment krem kullanılıyor ama ben kullanmadım....kullanıp memnun olan kısıler duydum ama....aklınızda bulunsun bence....a.s.

canım o kremi duydum ama malum bölge için mi kullanıyolar acaba? koltukaltı için falan kullanıldığını duydumda malum orası birass farklı..

tentirdiyot sürün arkadaşlar bendede vardı bu problem bi yerden duymuştum ve uygulamaya başladım her gün yatarken bazen gün aşırı sürüyodum şu anda mükemmel bi şekilde rengi açıldı deneyin derim...

ben bi zararını görmedim 1 ay önce falan başlamıştım kullanmaya gün aşırı sürdüm 5-6 gün sonra hani keselenirken deriniz pütür pütür soyulur ya banyo yaparken öyle soyuluyodu öyle öyle açıldı rengi şimdi de arada bir aklıma gelince yatarken sürüyorum

kızlar saglık herşeyden önemli saglıgınızdan olmayın da ..dikkat edin kendinize sonuçta çok hassas bi bölge

bende zarar vermesinden çekiniyorum ama loseneme faydasını görmüş... umarım zararı olmaz... ne kadar bi renk açılması oldu peki canım? çok farkettimi yani..

gözle görülür bi şekilde açıldı rengi çok rahatsız ediyodu beni oranın farklı renkte olması şimdi sorun etmiyorum artık.bi sorun olmaz diye umuyorum sonuçta açık yaralara bile sürülen bişey bu.oranızdan herhangi bi nedenden dolayı ameliyat olduğunuzu düşünün pansuman yaparken sürmiceklermi tentürdiyot.böyle düşününce zararı olmaz gibime geliyo.ben sadece önerdim arkadaşlar uygulayıp uygulamamak size kalmış...

teşekkür ederim canım.. deniycem... aslında özel bi kremi varmış ama bilen yok sanırım ismini.. dr a gitmek lazım.. :KK43:

arkadaşlar tendürdiyotu uzun süre ciltte tutmak sürülen bölgeyi kavururcasına yakıyor be buruşturup soyulmasına neden oluyor.sürecekseniz bence çok çok az sürüp o bölgeyi iç çamaşırı dışında başka bişi ile kapatmayın.hatta iç çamaşırsız yatın.zaten benim doktorum geceleri bayanların iç çamaşırsız yatması gerektiğini söylemişti hava alması için.sunu kızılkayanın koltukaltı için renk açıcı tamamen doğal bir formülü var.olurmu orası için ama isterseniz yinede yazabilirim.

arkadaşlar tendürdiyotu uzun süre ciltte tutmak sürülen bölgeyi kavururcasına yakıyor be buruşturup soyulmasına neden oluyor.sürecekseniz bence çok çok az sürüp o bölgeyi iç çamaşırı dışında başka bişi ile kapatmayın.hatta iç çamaşırsız yatın.zaten benim doktorum geceleri bayanların iç çamaşırsız yatması gerektiğini söylemişti hava alması için.sunu kızılkayanın koltukaltı için renk açıcı tamamen doğal bir formülü var.olurmu orası için ama isterseniz yinede yazabilirim.

nelerden oluşyor karışım cnm... öğrenelim belki de uygundur :)

kızlar bendede bu problem var hatta daha kötüsü iç kısımlardada siyahlık var iç dudaklarlarda falan offf napcam ben ya :KK43:

tendürdiyotu deniycem ama belki dr a da sırf o kremin adını öğrenebilmek için gidebilirim :KK43: umarım herkese faydası olur...Dfmay sıkma canınını o kadar aslında bende çok takmıyodumda ne biliyim evliliğe yakın problem ettim işte:KK43:

X