Genital bölge temizleyiciler

lacrimosa

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2007
1.229
878
:emir_bebek:slm kızlar, giç bir sorun olmadıgı halde genital bölge temizleyici kullanan var mı ? . avon da böyle bir ürün var bugune kadar kullanan arkadaslarımdan her hangi bir şikayet duymadım ama doktorlar zararlı olabilecegini de söylüyo.. zararını gören var mı acaba?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1587 gün geçti.

kuzi

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2007
3.326
18
:emir_bebek:slm kızlar, giç bir sorun olmadıgı halde genital bölge temizleyici kullanan var mı ? . avon da böyle bir ürün var bugune kadar kullanan arkadaslarımdan her hangi bir şikayet duymadım ama doktorlar zararlı olabilecegini de söylüyo.. zararını gören var mı acaba?

genital temizliyicileri kullanmanın bi zararı olduğunu duymadım, akıntım olduğu için bana da vermişti doktor bi ara, sürekli değilde haftada bir kere falan kullanmak iyi bence ama avondan falan değil eczaneden almanı tavsiye ederim

selda19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2006
241
1
Temizleyicilerin zararlı olduğunu hiç duymadım ama sabunla genital bölgeyi temizlemenin enfeksiyona sebep olduğunu çok duydum.

PambukSeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2007
46
1
Bır sorun yoksa bence de kullanma. Bi arkadaşım mantar olmuştu, biryerden duymuş bir temizleyici almış. Mntardan kurtulana kadar neler çekti.

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
618
3
dr. vermişti bana moos diye bir marka....
avonunkini de kullandım,ama hiçbir etkisi yok..kullanırsan moos yada seba med tavsiye ederim

citlencik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
166
0
ben oriflamenin kullanıyorum şu ana kadar bir şikayetim yok... insana temizlenme hissi verdiği için memnunum açıkçası...

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
10.566
12
Ben De 1-2 Senedir Avonun Temizleme ürününü Kullaniyorum.hiç Rahatsizliğim Olmadi.bence Bi Zarari Yok.çünkü O Jeller O Belge Için üretilen özel ürünler.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2592 gün geçti.

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.680
174
canım bence doktor vermedigi sürece kullanmayın bu tür temizleyicileri
ablama doktor o bölgenin kendine has savunma mekanizması oldugunu ve bu tür bir ürün sürekli kullanıldıgında bu savunma mekanizmasına zarar verecegini söylemşti

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2040 gün geçti.

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.680
174
yani bölge kendi savunma mekanizmasını yitirip sürekli bu kullandıgınız ürüne bagımlı hale geliyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2040 gün geçti.

radyolog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2007
468
0
slm canım ben kullandım ve hala kullanıyorum ve şu ana kadar hiç bi sorunla karşılaşmadım bende avonunkini kullanıyorum ama şunu belirteyim eğer hassas bi cildin varsa dikkat etmeni önerebilirim

Hoşçakal