Genital bölge temizliği :(

Ben lazere gidiyorum.Jatex diye bi krem var.31 liraya aldim eczaneden.Cok guzel uyusturuyo.Emladan daha etkili oldugu soyleniyo.Ayni senin durumundaydim.Alt tarafi uzattim elime gelecek kadar.Sonra elime agda alip parmaklarimla cekerek kopardim.Zaten uyustugu icin kalanlari makineyle hic hissetmeden aldim ilk alisimda.
Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?

Evde lazer bile nasıl rahatlık ağda jiletle uğaşilcak iş değil jilet yapıp direk ustule lazer yapiyorsun birkac yapmaya zaten çikmamaya basliyor ve cıkanlarda cılız hiç sertlik ve nokta nokta delik görüntüsüde kalmiyor :KK66: yuzume bile jilet yapip yapiyorum mis gibi
Merhabalar hangi markayı kullanıyorsunuz ben güzellik merkezinde lazer epilasyon yaptırdım 1 yıl 🥱 makine gerçek bile değilmiş haliyle bitmedi . Eve almayı düşünüyorum etkisi hemen oluyor mu ?

İşini iyi yapan biri değildir yoksa yapışmaz oraya ayrıca Ağdadan değildir bir çok etken var ona neden olabilecek.
Bazıları hakikaten çok hırpalıyor ağda yaparken. Geçen genital bölge için ağdaya gittim mosmor oldu, iki gün geçmedi. Daha önce başkasına yaptırdığımda öyle olmamıştı. Çok dikkat etmek lazım

Merhabalar hangi markayı kullanıyorsunuz ben güzellik merkezinde lazer epilasyon yaptırdım 1 yıl 🥱 makine gerçek bile değilmiş haliyle bitmedi . Eve almayı düşünüyorum etkisi hemen oluyor mu ?
Bende philips lumea var ilk başlarda duzenli kullandım zaten ayda 1 yapsan birdaha kıl falan göremezsin ama kıl çikmamaya baslayınca insan saliyor aylardır yapmiyorum orda burda yüzde 10 bilemedin 20 çıkıyordur ben vucudumda heryere yapiyorum bacaklardaki etkisi çok iyi.
Bu arada kıllar açık renk olmayacak maalesef

Bazıları hakikaten çok hırpalıyor ağda yaparken. Geçen genital bölge için ağdaya gittim mosmor oldu, iki gün geçmedi. Daha önce başkasına yaptırdığımda öyle olmamıştı. Çok dikkat etmek lazım

Evet herkes güzellik merkezi açıp yetiştirilmek üzere eleman alınca öyle olur tabi. Pek değiştirmemek lazım bende bi kere denk geldim derim soyulmuş gibi acımıştı normalde hiç acımaz. Tecrübeli kişi seçmek lazım ucuz diye gidilecek bi şey değil. Siz o nedenle gitmemişsinizdir Emin’im de söylemek istedim. Bazen de en iyi merkeze gidiyorsun amatör Kişiler çalışıyor

Bende philips lumea var ilk başlarda duzenli kullandım zaten ayda 1 yapsan birdaha kıl falan göremezsin ama kıl çikmamaya baslayınca insan saliyor aylardır yapmiyorum orda burda yüzde 10 bilemedin 20 çıkıyordur ben vucudumda heryere yapiyorum bacaklardaki etkisi çok iyi.
Bu arada kıllar açık renk olmayacak maalesef

Bende de var gerçekten bacaklardan hatta bıyık bölgesinden memnunum ama genital için uygun değil pek

Kuaföre ağdaya gidebilirsin bikaç kere alışmak amacı ile ama yukarıdada yazıldığı gibi tekrar Almak için uzaması gerekiyor.

Bende de var gerçekten bacaklardan hatta bıyık bölgesinden memnunum ama genital için uygun değil pek
Yo gayet uygun bi ipucu vereyim acıyor diyorsan şu mavi buz torbaları varya jel onları havluya sar atış yapacağın kısma tutu bi 5 10 saniye öyle yapa yapa yap lazeri :KK66: ben heryerime yapiyorum

Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?
Biraz uzat ve kuaför veya temiz bir hamamda aldır. Bir iki üç derken alışırsın ve jiletle aldığın günlere üzülürsün. İlk başta acır ama aldırdıkça alışırsın kaş gibi düşün normal bacak ağdası gibi alışana kadar acısı olur illaki

Bende mi sorun var acaba? Epilatorle alinca her kıl kökü yara oluyor, kanıyor. Agdada da ayni, hatta bazen mor mor kan oturuyor. Jiletle alsam günlerce cayir cayir yanıyor.
Buz lazere basladim oh cektim. Neredeyse 1.5 yil olacak evet bitmedi. Ama yine de razıyım ben bu hale bile. Artik cok azaldi, 2 ayda bir makineyle traslayip seansa gidiyorum

Bende mi sorun var acaba? Epilatorle alinca her kıl kökü yara oluyor, kanıyor. Agdada da ayni, hatta bazen mor mor kan oturuyor. Jiletle alsam günlerce cayir cayir yanıyor.
Buz lazere basladim oh cektim. Neredeyse 1.5 yil olacak evet bitmedi. Ama yine de razıyım ben bu hale bile. Artik cok azaldi, 2 ayda bir makineyle traslayip seansa gidiyorum
Teniniz beyaz, deriniz ince ve hassas galiba.

Ben de aynı dertten muzdaribim. Lazer'e başlamadım açıkçası düşünmüyorum ağdayı daha çok seviyorum zaten bacak, kol, koltuk altı, ağda yaptırdığım için inanılmaz bir azalma var ama kesinlikle bikini bölgesine ağda yaptırmaya cesaret edemiyorum. Yıllardır jilet vuruyorum, hem 2 günde bir çıkıyor, hem bir kökten 3 tane çıkıyor en kötüsü de çok kararma yaptı. Kesinlikle bir yerden başlamak lazım, önce evde kendin boncuk ağda alarak yapabilirsin ya da bir yakınından yardım alabilirsin. Tamamen mükemmel yapamasan da en azından belli bir müddet yaparsan kıllarda ve kıl köklerinde zayıflama olur.

aynısı bende de var nefretlik gerçekten en iyisi Lazer kesinlikle...

Guzellik merkezlerinde yapilan lazerler genital,yuz cok etkili olmuyor
Tum vucut yaptirmistim ben 7 yil falan olmustur
Bacaklarda ve koltuk altinda hala tek tuk cikar genital alt bolgeler eski haline dondu diyebilirim rütuş yaptirmak gerekiyor ama ihtiyac duymuyorum suan icin.agda ile temizliyorum oturur pozisyonda rahat aliniyor pek aci da hissetmiyorum kil koklerinde incelme oldu sanirim
Islak bolgelerde cok etkili olmadigini soylemislerdi bana ama yine de rahat edersiniz.

X