genital bölgede yanma nolur bakıverin :'(

sıvı azken benı rahatsız etmesın koku dıye kullandım canım.. iyi bişey yapayım derken daha fena hale geldi...

yapıyorum bunları ama hala fayda etmedı.. o organık pedleri arastırcam canım marketlerde var mı? kotex sanırım en ıyı ped o konuda?

evet cok dikkat ederim ama kac gunlerdir hep umumi tuvalet kullandım... yarın doktora gıdınce baksınlar ılac versın hemen kullanaym canım :KK43:

oyle yapar zaten bekar dıye gorunce canım...

Organik pedi hangi sehrdesin bilmiyorum ama ben istinye parktan aliyorum bi tek orda gordum ama internette de vardir.. gunluk pedi evine bile sokma.

Cnm kizilcik deniyor bi kac ismi daha var ama genelde kizilcik deniyor..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Organik pedi hangi sehrdesin bilmiyorum ama ben istinye parktan aliyorum bi tek orda gordum ama internette de vardir.. gunluk pedi evine bile sokma.

ızmır ın ılcesındeyım canım burda yok duymadım hıc.. netten sıparıs edeyım bari...
Cnm kizilcik deniyor bi kac ismi daha var ama genelde kizilcik deniyor..

ilk kez duydum boyle dendıgını canım....

Gittin mi doktora bize de haber ver :44:

sabah erkenden gıttım mantar dır dedı tabı acıp bakmadı..sadece anlatıgım kadarıyla ıkı ılac verdı.. bırı krem bırı hap.. saatlerdır acı cekıyorum evde hc bı ıse dokunamadım..oturunca o sıvılce gbı seyler batıyor... off... ınsallah 2-3 saate gecer...

ızmır ın ılcesındeyım canım burda yok duymadım hıc.. netten sıparıs edeyım bari...

ilk kez duydum boyle dendıgını canım....

sabah erkenden gıttım mantar dır dedı tabı acıp bakmadı..sadece anlatıgım kadarıyla ıkı ılac verdı.. bırı krem bırı hap.. saatlerdır acı cekıyorum evde hc bı ıse dokunamadım..oturunca o sıvılce gbı seyler batıyor... off... ınsallah 2-3 saate gecer...

Bakmadan mı karar verdi?kültür alması gerekiyordu,hangi tür mikropların üreyeceğini bulmak için...neyse şu telaşı atlatta daha detaylı gidersin..

Bakmadan mı karar verdi?kültür alması gerekiyordu,hangi tür mikropların üreyeceğini bulmak için...neyse şu telaşı atlatta daha detaylı gidersin..

bakmadı canım ve sıvılce gbı seyler var ya ... bunlar ne keske deseydı ne bılıyım korkutucu geldı oturamıyorum acısından... evet su telas bıtsın hayırlısı ıle gıdıcem yıne canım...

bakmadı canım ve sıvılce gbı seyler var ya ... bunlar ne keske deseydı ne bılıyım korkutucu geldı oturamıyorum acısından... evet su telas bıtsın hayırlısı ıle gıdıcem yıne canım...

Hadi hayırlısı inşallah...:)

arkadaslar konuyu nereye acıcam bilemedim.... acıdan delircem... normal sarı bi sıvı geliyordu hep onun icin ilac vermsti doktor kullandım ama gecmedi... bi kac gündür evde degiilm kafelerde sürekli lavabo kullandım.. mikrop mu kaptım bilmiyorum.. genital bölgem asırı kasınıyor ve yanma var... tuvalete gidince kücük abdestimi yaparken asırı acı duyuyorum... genital bölgenin dudak kısmında sivilce gbi kücük iki sey de var.. korktum da ya.... dün hafif vardı sabah ilacı sürdüm gecer diye dusundum ama son bi kac saattir asırı artı.... aranızda doktor varsa yada ne bileyim bilgili biri varsa nolur bişey desin... gece gece doktora gidemem yarın da sözüm var .. sevgilm ve ailesi gelecek... doktora gtme sansım yok... tam vaktnde bu hale geldim... cok kötüyüm :KK43::KK43:

almanya da böyle olunca hemen yoğurt sürerler çünkü yogurtta yararlı bakteriler oradaki zararlıları yiyor ve ph dengesinin normale dönmesini sağlıyor geçirmese bile seni rahatlatır hemen yoğun bir şekilde sür en az 45 dk yatarak bekle sonra sadece suyla yıka hiç bir zararı yok tam tersi yararı var ben düzenli yaparım iyi geliyor

ayrıca aktardan çam ağacı yağı alıp su ile karıştırıp sürebilirsin o da dezenfekte eder ben onu da denedim sakın saf halde sürme su ile karıştır. mikrop öldürür.. bi yöntem daha var sirke ama bence tehlikeli olabilir ve yanıcı en iyisi yoğurt ve çam ağacı yağı çevremde bir çok kadın sirkeli su yapıp tahretleniyor o da netice de dezenfektan

anlattıklarını ben bir zamanlar cok yasıyordum , devamlı dr gorunsem de tekrarlıyordu ,.. unuttum ama florayla alakalıymıs, sen de bir drna sor , flora düzenleyici bir fitil kullandım , allahtan kurtuldum .Birde temizleme jeli kullan .

X