Genital Epilasyon İçin Önerileriniz ?

Drf9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
2
0
Genital epilasyon yapmak için hangi yöntemleri önerirsiniz ?
Neleri kullanıyorsunuz ? Eğer paylaşırsanız çok memmun kalacağım .

rewsenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
24
0
jilet, tüy dökücü, hamam otu vs.. hepsini de kullandım zaman içinde
son 5 6 yıldır sesu ılık ağda kullanıyorum çook memnunum valla ağdadaki rahatlık hiçbişeyde yokmuş

GULCXIXCEK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
663
2
agda kuafördecok rahat onceden lazere gıtmısdımo aslında ıyıydı ama hamılekalınca mecbur bırakdım lazerı

glsh_ercn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
104
0
ben kuaföre gidiyorum. sir ağda yapıyorum. hem çok etkili hem çok rahat.sadece 3 aydır gidiyorum. üst bölgelerde baya bir azalma oldu. sana tek önerim hastalığın biter bitmez git. hasta olmaya yakın gidersen tüyler çok çabuk uzuyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2372 gün geçti.

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.280
8
önceleri kendimi agdaya alıştrmak için kuaföre gittim.neyse sonra yer deiştrdim baska bi yerde ikamet etmeye baslayınca baska bi kuaföre gitmek istemedim şimdi kendm yapıom agda mı cok rahatttt

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2431 gün geçti.

Stealthz

23-05-2010
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
596
3
Kuaförde nasıl yaptırıyosunuz yanlış anlamayın merak ediyorum yani her tarafını mı temizliyo :KK70: sadece üst bölgeler mi yoksa tamamı mı :uhm: anlayın işte :1ninca:

katatonia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
131
1
Kuaförde nasıl yaptırıyosunuz yanlış anlamayın merak ediyorum yani her tarafını mı temizliyo :KK70: sadece üst bölgeler mi yoksa tamamı mı :uhm: anlayın işte :1ninca:

her yerini alıyor. ne demek istediğini anladım ve düşündüğün her yeri alıyor kuaför. ben de ilk gittiğimde aşırı utanmıştım anlatamam,ellerimle yüzümü kapamıştım o derece:kedi: önce üstünü alıyor,daha sonra aşağıları alıyor ve inan canın hiç acımıyor. şey bir de poponun içi de alınıyor:kedi: ve inan tertemiz oluyor

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.926
3
ben de kuaföre gidiyordum şimdi alıştım evde kendim alıyorum en güzeli ağda.makine ya da jilete bulaşmayın bence :eek:lmaz:

nagish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
997
6
bende kuaföre gidiyorumm 1 yıLdr faLan çok memnunum... epey de geç çıkıyorr..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2768 gün geçti.

dirilis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
22
0
kızlar bi şey sormak istiyorum genital bölgede özellikle üst kısımlarda batık tüylerle başı dertte olan ve kurtulmak için bir yol bilen var mı ... normal bikini giyemiyorum yanlardan yolunmuş tavuk gibi görünüyor.. :KK43: çok sinir bozucu bacaklarımda böyle bi sorunm yok maşallah ama bikini bölgesi beni çıldırtıyor....

e_ziraatcm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
169
0
bendede var canm o sorun yanlardaki batıkları çıkarcam derken iğneyle eskiden hep yara ettim şimdi oralar çukur çukur oldu gimiyoda:gitme: ama sir ağdadan sora batık fazla olmuyo bende..

seljan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
701
7
her yerini alıyor. ne demek istediğini anladım ve düşündüğün her yeri alıyor kuaför. ben de ilk gittiğimde aşırı utanmıştım anlatamam,ellerimle yüzümü kapamıştım o derece:kedi: önce üstünü alıyor,daha sonra aşağıları alıyor ve inan canın hiç acımıyor. şey bir de poponun içi de alınıyor:kedi: ve inan tertemiz oluyor

ben kuaföre gitmeden önce ayıp olmasın die heryeri temizlerim kuaföre bişi kalmaz :roflol::roflol: bi de orayı açamam çok utanırım:eek:

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.926
3
ben de ilk gidişte çok utanmıştım canım ama eğer kız işin ehliyse seni rahatlatmayı da biliyor zaten konşa konuşa hallediyor bi de bakmışsın ki bitmiş.bi de şöyle düşün oraya giden ilk kız sen değilsin her gün kimbilir kaç tane bayan gidip geliyordur.sen ağdacıya giden ilk değilsin, o da ilk kez sana ağda yapmayacak.ve o da bi kadın yani sende olan onda da var hesabı.kendini rahatlatmaya çalış çünkü gerçekten değer,çok rahat ve temiz oluyor :KK66:

seljan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
701
7
kaşlarımı alırken bile illallah ettiriolar dayanamayıp al senin olsun istemiom kaş maş dedim kaydirigubbakcemile3 tabi o tip kişileri ağdaya vermezler(inşallah). kendimde güç bulursam giderim yoksa evde kendi başıma yaparım. hep aklıma takılıodu yapılışı açıklamanız için teşekkürler vereliniortak