Genital Epilasyon İçin Önerileriniz ?

Drf9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
2
0
49
Genital epilasyon yapmak için hangi yöntemleri önerirsiniz ?
Neleri kullanıyorsunuz ? Eğer paylaşırsanız çok memmun kalacağım .

jilet, tüy dökücü, hamam otu vs.. hepsini de kullandım zaman içinde
son 5 6 yıldır sesu ılık ağda kullanıyorum çook memnunum valla ağdadaki rahatlık hiçbişeyde yokmuş

agda kuafördecok rahat onceden lazere gıtmısdımo aslında ıyıydı ama hamılekalınca mecbur bırakdım lazerı

ben kuaföre gidiyorum. sir ağda yapıyorum. hem çok etkili hem çok rahat.sadece 3 aydır gidiyorum. üst bölgelerde baya bir azalma oldu. sana tek önerim hastalığın biter bitmez git. hasta olmaya yakın gidersen tüyler çok çabuk uzuyor.

önceleri kendimi agdaya alıştrmak için kuaföre gittim.neyse sonra yer deiştrdim baska bi yerde ikamet etmeye baslayınca baska bi kuaföre gitmek istemedim şimdi kendm yapıom agda mı cok rahatttt

Kuaförde nasıl yaptırıyosunuz yanlış anlamayın merak ediyorum yani her tarafını mı temizliyo :KK70: sadece üst bölgeler mi yoksa tamamı mı :uhm: anlayın işte :1ninca:

Kuaförde nasıl yaptırıyosunuz yanlış anlamayın merak ediyorum yani her tarafını mı temizliyo :KK70: sadece üst bölgeler mi yoksa tamamı mı :uhm: anlayın işte :1ninca:

her yerini alıyor. ne demek istediğini anladım ve düşündüğün her yeri alıyor kuaför. ben de ilk gittiğimde aşırı utanmıştım anlatamam,ellerimle yüzümü kapamıştım o derece:kedi: önce üstünü alıyor,daha sonra aşağıları alıyor ve inan canın hiç acımıyor. şey bir de poponun içi de alınıyor:kedi: ve inan tertemiz oluyor

ben de kuaföre gidiyordum şimdi alıştım evde kendim alıyorum en güzeli ağda.makine ya da jilete bulaşmayın bence :eek:lmaz:

bende kuaföre gidiyorumm 1 yıLdr faLan çok memnunum... epey de geç çıkıyorr..

kızlar bi şey sormak istiyorum genital bölgede özellikle üst kısımlarda batık tüylerle başı dertte olan ve kurtulmak için bir yol bilen var mı ... normal bikini giyemiyorum yanlardan yolunmuş tavuk gibi görünüyor.. :KK43: çok sinir bozucu bacaklarımda böyle bi sorunm yok maşallah ama bikini bölgesi beni çıldırtıyor....

bendede var canm o sorun yanlardaki batıkları çıkarcam derken iğneyle eskiden hep yara ettim şimdi oralar çukur çukur oldu gimiyoda:gitme: ama sir ağdadan sora batık fazla olmuyo bende..

her yerini alıyor. ne demek istediğini anladım ve düşündüğün her yeri alıyor kuaför. ben de ilk gittiğimde aşırı utanmıştım anlatamam,ellerimle yüzümü kapamıştım o derece:kedi: önce üstünü alıyor,daha sonra aşağıları alıyor ve inan canın hiç acımıyor. şey bir de poponun içi de alınıyor:kedi: ve inan tertemiz oluyor

ben kuaföre gitmeden önce ayıp olmasın die heryeri temizlerim kuaföre bişi kalmaz :roflol::roflol: bi de orayı açamam çok utanırım:eek:

ben de ilk gidişte çok utanmıştım canım ama eğer kız işin ehliyse seni rahatlatmayı da biliyor zaten konşa konuşa hallediyor bi de bakmışsın ki bitmiş.bi de şöyle düşün oraya giden ilk kız sen değilsin her gün kimbilir kaç tane bayan gidip geliyordur.sen ağdacıya giden ilk değilsin, o da ilk kez sana ağda yapmayacak.ve o da bi kadın yani sende olan onda da var hesabı.kendini rahatlatmaya çalış çünkü gerçekten değer,çok rahat ve temiz oluyor :KK66:

kaşlarımı alırken bile illallah ettiriolar dayanamayıp al senin olsun istemiom kaş maş dedim kaydirigubbakcemile3 tabi o tip kişileri ağdaya vermezler(inşallah). kendimde güç bulursam giderim yoksa evde kendi başıma yaparım. hep aklıma takılıodu yapılışı açıklamanız için teşekkürler vereliniortak

kuafore gıtmeyıp de sir agdayı kendın evde yapamazmısın.. yaparsan da nasıl yaparsın..????:bbo:

kuafore gıtmeyıp de sir agdayı kendın evde yapamazmısın.. yaparsan da nasıl yaparsın..????:bbo:

Yaparsan da çok vaktin gider..kuaför 2 dk da hallediveriyor ne güzel. Kendi kendinde acıyacak korkusu da olur hem..çekerken zorlanabilirsin. Ama başkası yapınca daha hafif ve hızlı oluyor.

Ben evde sir yapıyorum ama saatlerimi alıyor.Tertemiz oluyor ve alıştığım için canım da çok yanmıyor.Ben gidebilsem kuaföre giderdim çünkü çok çabuk alıyorlarmış.Şunu da söylemeden geçemeyeceğim sir kesinlikle azaltıyor.

Bence en iyisi sesu ılık ağda ile almak. Küçük bir bölüme incecik ağda sürüyorum. Ağda bezini yapıştırıp elimle üstünden geçerek sabitliyorum. Nefesimi tutup hızlıca çekiyorum.

Bu arada kuaförden öğrenmiştim. Ağdayı çekerken nefesinizi tutarsanız daha az acıyor. Bende işe yaradı. Deneyebilirsiniz isterseniz.

Ben daha önce de yazmıştım tekrar yazayım batıklardan kurtulmanın en güzel yolu lazer. Lazer epilasyona gittim uzun süre ne yazık ki bitmedi mafoldumben (biteni de duymadım zaten duyduysanız lütfen bana da haber verin) ama ne batık kaldı ne de ağda sonrası sivilce!! bu yüzden bitirmese bile 2-3 seans lazer ya da ıpl (bu acısız olanı kaydirigubbakcemile5) e gitmenizi tavsiye ederim. Ama tekrar yazayım ben çok gittim lazere bir türlü bitiremedim bıraktım 1 yıl geçti yine ağdaya döndüm ve hala batık yok...

Ayrıca genital bölgede kuaförde sir ağda diyorum. Kendi elinizle aldığınızda ya da kötü bir ağdacı aldığında yara yara oluyorsa enfeksiyon kapma olasılığı yüksek, ama işinin ehli bir ağdacıdan süperi olamaz!!!:lepi:

X