Genital siğil mi

Prenses3434

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2022
143
20
25
Arkadaşlar herkese merhaba. Vulva kısmında çıkan beyaz küçük beneklerden ve kaşınmadan dolayı mantar şüphesiyle travazol kreme başlamıştım. Daha sonrasında vulvada şişlik olunca doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine furacin sürmeye başladım. Bugün kremi sürerken vajina deliğime yakın et beni benzeri bir şey gördüm. Ucu falan yok ve dokununca ağrı yapmıyor. Prezervatifsiz herhangi bir ilişkim olmadı ve partnerim de ben de tek eşliyiz bu yüzden genital siğile pek ihtimal vermiyorum ama sizce bu nedir?

Son düzenleme:
Gideceğim ama çok korkuyorum sizden de fikir almak istedim yaşadınız mı böyle bir sey
Ewet yaşadım. İyikide erkende gittimYaktılar direk 3seansa hemen geçti.geckalsaydm içine doğru girebilir dedi doktor orası çok acıma oluyormuş.cunku siğil yayılma oluyormuş.ve HPv aşısı olmuştum.

Ewet yaşadım. İyikide erkende gittimYaktılar direk 3seansa hemen geçti.geckalsaydm içine doğru girebilir dedi doktor orası çok acıma oluyormuş.cunku siğil yayılma oluyormuş.ve HPv aşısı olmuştum.
Ben bugün gittim doktora şikayetlerimden bahsettim fakat genital siğil olabilir mi diye sormadım. Beni alttan muayene etti ve hiçbir şey olmadığını söyledi. Sığil olsa fark ederdi değil mi

X