gerçekten yardıma ihtiyacım var okuyunca hak verceksiniz.ne yapmalıyım<?

emmas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
16
1
biraz uzan olucak umarım sıkılmazsınız ama gercekten okuyunca hak vercksinz..herseye en basından başlayım yaklaşk 1 senedr brlkte oldgm biri var mehmet.cok zor seyler yasadık..biliorum bu hoş karşılanmıycak ama mehmetten önce nişanlıydım kendi aramzda yani adı yakuptu..yakup bana cok düskündü heralde cnını istesem verirdi ki büyk ihtmlle hala öyledr..ilişkmzn ilk 1 senesi hersey gzeldi tek problem mesafeydi o ankarada yasıyodu ben istanbulda..ama o saolsun gdip gelrdi srekli ama 1 sene snra istanbla yerlesti ve ben nu dha iyi tanımaya basladım..inanın hc bi insanın ahammül edemycegi kadr kıskanctı onla evlenseydm benim ne ilerde meslegmi yapmama izin verirdi ne tek bi arkdsm olmasına inanını kız arkdslarmdan bazen erkek kardesmden bile kıskaıyodu..braz da agzı bzuktu..1 sene dayandm cok seviodu cnkü ama bnm sevgm btmşti yapablcegm hc bseyy oktu üzülmesnide istemiodm gercktn istemiodm nyse ayrldık ondan snra 1 sene kmseyle grüsmedm istemydm cnkü..ama cok yakın bi arkdsm beni mehmetle tanstrdı..rkdsm öyle bi anltmstıki mehmt tam hayallermn erkegydi iyi bi ailesi vardı gzel bi eğitm alıyodu bilgiliydi terbyelydi capkn deildi sadıktı ve cok yakısıklıydı yani benm gbi 22 yasındaki bi kızın isteyeblcegi özellklre sahpti en azndan benm icin..bunlar bana anlatılanlardı tbi arkds onun bnim ruh ikizim oldgnu idda etmsti..hayatmda kmseyi istemiodm ama kabl ettm tanstk grüstk knustk ve cokkk iyi anlştk onla her knusmamda kalbm yernden cıkıcak gbi oluodu her gördgmde sanki dnya duruo..deli gbi asık oldm hmde cok kısa bi zamnda..bu nasl oldu onu da syleym..mhmetle grüstgmü duyan yakp rezllk cıkardı bi ton mehmeti bile aradı mehmetde fevri bi tip biraz bnlar baya tatsz seyler yasadlar mehmet hep yanmda oldu hc beni suclamadı sahplndii..yani 1 aydr tandgnz insan sizi ne kdr sahplenrse o kdr sahplendi...biz bi süre snra cıkmaya basladk yklask iki ay snra...ama blyrm yani hssediorm o da asık bnde..cıkmaya basladık annesyle tanstm evlerne gttm hersy harika sanki rüyadaym..ve bi gün mehmet beni aradı..yakpla aranda özel herhangi bsey oldu mu dedi eger oldysa kesnlkle biter dedi.kızcaksnz biliyrm ama hayr senle olandan falası olmadı dedm...onunlada sadece öpşmstk..ama yalan söleştmdaha fazlası olmştu...inandı bana ve bz gene devm ettk ama ben hergn orkuyrm artk içimde hep bi korku ya öğrenrse..tabik öğrendi bizi tanstrn arkdsmdan..amaöğrendgi zaman cok gecti cnkü brlkte olmştk yani bekaretmi vermstm ona...hemde sunu düsünmeden o yzden bu durumdaym ya...o da haklıydı terketti beni cnkü o bana demşti eger benm kaldramycgm bsey duyarsam evli bile olsak biter demstii...neyse ayrldk aradan zaman gecti bu dndü bna barstk 2 ay kadr cıktık snra bi gün beni bi aradı senin gbi biriyle evlencegmimi sandn sen beni nasl kandrdn bak bnde sana byle bi oyun yaptm dye..akdsları falan herkes öğrenmss..bu ailesne anltmş durumu falan.gene bttiiiiiiiii.o sırada cok karısık olaylar oldu mehmetn bi arkdsı aradı bi gün beni kesnlkle mehmeti aramıcksn mehmet ararsda acmıcksn eger grüsürsenz babanı arar durumunu anltrm dedi..e ztn mehmetten nfret ediodum o zamn aramadm ama bu dnemde tbi cok ktü haldeym..nyse mehmet bi gün bana mesj attı..sen gerck olmayan birini sevmek ne demk bilirsn dye..ben masum bi kızı sevmstm sen o kız rolüne grdin hani nrde o kız tüm dnyayı arasam bulablr mym sen sadece sevdgm kzıın grüntüsündesn dye..ben bunu okudum aa o an btti sanki durdu hayat..neyse baya knustk o neden o oyunu yaptgnı anlttı.onu salka yerine koymsm...o yzden..cezammış bu da..vee biz barstk gene 3 aydr brlkteyz ama tek bi arkdsı bile blmio ailesi blmio ve asla evlenmycez ama vazgecemiorm senden dio ben napym blmiorm ki hem seviorm elmde deil hem bekaret meselesi..bana cok tepki gsteren oluck emnm ama bigün onun karsıma cıkcagnı bilmiodm yakpla olr sanmstm ama hayat işte cahllk..cok pişmanm hergn allahtn af diliyrm hem mehmetle olanlar icin hem yakpla...ben ne yapaym smdi siz ce ayrlmalımıyımm..cnkü o cok inatcı ve beni affetmez bi gün cekp gider..ama ya gtmezse lanet oası kücük bi umudum varrr...umarm anlatablmşmdr braz..ve tek dycegm eger bu yazıyı benm yasmda okuyan biri varsa..gecmsn yzynden yarglanmk cok zor..hatanın telafisi yok..gec de olsa anlayanlardanm

öncelikle yazını zorla okudum. sesli harfleri kullansaydın da şu karışık durumu anlayabilseydik. yaşadıklarına yorum yapmak haddim değil. Anlamadığım ilk yakupla mı mehmetle mi beraber oldun?
mehmet bu yüzden seni terkettiyse ve herkese, özellikle ailesine söylediyse şu an seninle sadece cinsel anlamda birşeyler paylaşmak için yanındadır derim. Dikkat et ilişkiye girmek istemediğini bir hata yaptığını (ki o çok kızmış) ve tekrarlamak istemediğini söyle. senden uzaklaşır ve tepki koyarsa sonuç ortadadır:KK50:

Yanlışlarınızın farkındasınız.... Öncelikle çok karışık bir durum ALLAH yardımcınız olsun. Ama bu hayat da hiç birşeyin garantisi yokturki pişmanlık boşa...İş işten geçtikten sonra. Zaman herşeyi eminimki göstercektir evet zaman demesi kolay fakat sizin için zaman belkide şuan için bir kabus.. Bir insanın olmazsa olmazları vardır emınımki mehmet bey sizinle evlenmeyecekse neden hağla devam edıyorsunuz ? Bir de anlamadıgım kısım bekaretinizi kime verdiniz ilk erkek arkdsınıza mı ıkınci erkek arkdsınızamı orası bıraz karışmış? Küçük bir umut için tutunmaya çalışıyorsunuz evet ama bence sağlam tutunun yanlış olan bi mevzuya devam etmeyin... Daha sonra yaralarınız artabilir.Umarım sıkıntınızı atlatırsınız.

valla ben de ikinci cumlede okumayi biraktim...daha duzgun yazabilseydin iyi olurdu...

mehmetle bir sonun olmayacağını bile bile onunla birliktesin. mehmet seni gerçekten sevseydi geçmişini umursamaz ileriye bakardı. ayrıca mehmet nasıl bir insan ki özelini ailesine arkadaşlarına anlatabiliyor. yol yakınken dön derim. gururunu seni kullanan bir erkek için ayaklar altına alma. inan onu terkedersen gözünde büyürsün. benim anlamadığım bekaretimi mehmete verdim diyorsun o zaman yakupla nasıl ileriye gitmiş olabailirsin?

Ben 4 cumle dayanabildim gerisini okuyamadim. Merak ediyorum bir kuruma dilekce verirken, isyerinde rapor hazirlarken veya okulda sinavlarda böyle yazabiliyor musunuz? Tüm harfleri kullansaniz daha iyi olur. Zor okunuyor yazdiklariniz.

türkiyedeki ,hatalarla dolu geçmişi olan yüzlerce genç kızdan birisin ,
çektiklerin çekeceklerinin habercisidir ,burdaki hemcinslerinin yazacağı yorumlarla hayatına yön vereceksen
çok zavallı durumdasın demektir, sana allahtan başka hiç kimse yardım edemez,
zamanın ne göstereceğini hiç kimse bilemez allah affetsin.

canım gerçekten çok zor bir durum.seni gerçekten sevmiş olan bir insan seni herşeyinle kabul etmelidir.ayrıca senin geçmişte yaşadıklarını nasıl çevresine söyler aklım almıyor.yol yakınken dön derler ya yol çok uzamış ama oradanda dön bence ilerde emin ol seni ondan daha çok sevecek seni herşeyinle kabul edecek bir insan çıkar karşına bu yaşadığından asıl pişmanlık duyarsın.şimdi çok daha fazla acı çek ama gururunu düşünüyorsan şimdi bırak

uffff ne çarpık ilişkiler bunlar
ondan ona ondan ona top gibi fırlatılmışsın
mehmetle tektar birliktesin ama asla evlenemeyeceksiniz
evlenemiyorsunuz ama birbirinizdende kopamıyorsunuz
kusura bakma ama bu mehmet seni kullanıyor sende hala umut var muı diye çırpınıyorsun

ay gözum agrıdı okuyacagım diye şimdi herkesın de oldugu gıbı benımde anlamadıgım bır konu var..anlaşılan yakupla birşeyler yasamıssınız öpüşmeden ilerı gıtmişsiniz ama tam anlamıyla cinsel ilişki yaşamamıssınız buraya kadar hersey tmm galıba sonra mehmetle tanısıp bekaretını ona vermişsin....ok sanırım şimdigellım benım yorumuma.E be guzelım sen madem bazı haltları yıyorsun ne dıye gıdıp arkadasına anlatırsın böyle seyler anlatılır mı ? neyse olan olmus yaşamışsın zaten Türkıye genclıgınde bakıre olan sayılı kızlar kaldı nasıl olsa dıktırıyorlar hem kendılerını hem karsısındakılerını kandırıyorlar tabı onlarada bişey dememk lazım şartlar buna zorluyor bazen...senın yapman gereken hemen ondan ayrılman 22 yasındasın idrak edemıyormusun bu mehmet senı kullanıp kullanıp atar bak canı istedımı senı yataga atar sonrada hadi yallah eder kusura bakma ama böyle.erkek dedıgın öle herseyını anlatmaz...bu adamdan zaten ne koca olurmuş sana ne de başka şey ne dıyım valla bundan sonra işin zor dedıkoducuların arasında kalmışsın.....dua et de daha fazla duyulmasın......

Son düzenleme:
keşke olmasaydı ama olmuşşş. mehmetle ewlenseniz dahai bu ömür boyu senin yüzüne vurulacaktır emin ol. sakın artık kimseyle öpüşme bile bence.. mehmet şuan cinsel anlamda yanında olabilir yüzverme ve ayrılll hemen. bundan sonra hayatına çıkan kişiye durumu güzelceeee anlat ve olmazsa bırak olursa devam et. tabii olursa seni kullanmalarına izin verme bence. zor bi durumdasın yaşında küçük diil aslında. nasıl düşünemedin anlamadın demekki mantık tamamen devreden çıkıo. hakkında hayırlısı olsun. oda nasıl erkekmiş hemen herkese anlatmışşş??? mehmetide yakupuda bırak boşverr bence.

ben zannediyorumki yakupla birlikte oldun onun için terk etti mehmet seni sonradan tekrar okudum ve zaten mehmetle birlikte olmuşsun daha neden terk ediyorki seni anlamadım ayrıca yakupla ne yapmış olabilirsinki orayıda anlamadım ..arkadaşlar güzel cvplar vermişler zaten

alah yardımcın olsun yakupla bişeyler yaşamışsın bitmiş mehmetei tanımışsın hadi sevdi güvendim demişsin hemen yatak anlıcak tabi oda düzgün güvenilecek biri değilmişki seninle birlikte olmuş sonuç ondanda hayır yok bırak gitsin her tanıdığın bişeyler hissettiğin erkeklerle olursan sen daha burda çok konu açarsın mehmette herkesten saklı senle devam ettiğine göre seninle cinsellik için görüştüğü belli
gerçekten sevseydi geçmişin beni ilgilendirmiyo derdi ailesinede çevresinede bişey anlatmaz seninle ileriye dönük planlar yapardı
allah yardımcın oplsun

Arkadasimiz yaklasik bir senedir Mehmet adinda olan bir adamladir.

Mehmet'ten önce Yakup adinda olan biriyle kendi aralarinda nisanliydilar.(?)

Yakup arkadasimizi canindan cok severdi ama bir kusuru vardi: cok kiskancti. Arkadasimizin erkek kardesini bile kiskanirdi.

Yakup'la iliskilesinin ilk birinci yili cok guzeldi ama Yakup Ankara'da yasiyordu. Ama 1 sene sonra Yakup'da arkadasimizin yanina Istanbu'la yerlesti. Yakup Istanbul'a gelince arkadasimiz o'nu daha iyi tanimaya basladi ve onun ne kadar kiskanc oldugunu gördu. Bir sene sonra Yakup'tan ayrildi.

Arkadasimiz bir sene yanliz kaldi ve sonra Mehmet'le tanisti. Mehmet'e asik oldu ve onu cok sevdi. Bunu duyan Yakup uzun bir süre Mehmet'i telefonla arar ve onu rahatsiz edermis.
Bir gun Mehmet sorar: seninle Yakup arasinda özel bir sey olmusmu?
Olmustu ama arkadasimiz yalan söyler ve olmamis der. Hemde Mehmet'e beraber olmus.(cinsel iliski?)

Bir gun Mehmet duyarki arkadasimiz Yakupla beraber olmus ve bekaretini ona vermis. Mehmet ondan ayrilir ve arkadasimiza derki: ben sana oyun oynadim. Senin gibi biriyle evlenirmiyim?

Ama 3 ay sonra Mehmet arkadasimizla barisir ve simdi beraber yasiyorlar.
Mehmet acik söylemis: ben senle asla evlenmiyecegim amam sendende vazgecemem.
Arkadasimizda bize soruyor: Mehmet'ten ayrilayimmi?

Yanlis anladiysam konuyu acan arkadas belirtsin.:KK68:

Ayrılmak zorundasın. Zor olacak ama kendi iyiliğini düşüyorsan
Herşeyi arkada bırakmak zorundasın
Olmuşla ölmüşe malesefki çare yok..
O adamın seni daha fazla kullanmasına izin verme
Zamanla acın hafifler ama sen bu adamla beraber olmaya devam edersen hergün kahrolursun
Umarım kendin için iyi olan kararı verirsin..

tatlım mehmet'i şöyle böyle dıye övmüssün,eskı nısanlın yakup'u soyle kotu huyu vardı boyle kıskanctı dıye kotulemıssın ama,sen yat kalk yakup ıcın dua et .sana zararın en buyugunu senın ovupde bıtıremedıgın mehmet vermıs .ılk defa boyle bır olaya rastladım .mehmet'ın yaptıgı gercekten cok ayıp .tum aıleye senın yasadıklarını anlatıp senı nasul mahcup edebılır .nasıl buna ızın verebılırsın sen anlıyamıyorum .ılk defa boyle bırsey gordum valla .ayrıca konudan anladıgım kadarıyla bekaretını mehmet'e vermıssın .ee mehmet'in amacı ne ? sevgılıler aralarında ıllakı bırsey yasar .bazıları sınır tanır bazıları sınır tanımadan yasar ,kı sen yakup'a bekaretını vermemıssın bıle .yakup'da nısanlı olmanıza ragmen ıstememıs senden oyle bırsey .sımdı yakup'la öpuştün dıye ve ya bıraz daha ılerıye gıdıldı dıye mı olay oldu ? kendısının ozellıgı neymıs pekı ?o senınle herseyı yasarken ,eskı nısanlın yasayamaz dıye bır durum mu var? gercekten mehmet cok tehlıkelı bır ınsan .hem senın bekaretını alıyor hem de sacma sapan bahanelerle senınle evlenemeyecegını soyluyor .sonra ayrılıyorsunuz tekrar barısıyorsunuz ,ben senınle dalga gectım dıyor .bu ne ya bu cocukla sen hala nasıl berabersın ,cocukta zıhnıyete bak .bu cocuk senınle evlenmem ama senden de kopamıyorum dıyor ,dupeduz senın sevgını kullanıyor .cocugun tek amacı senınle cınsellık yasamak baska da bırsey degıl .cıkar bu cocugu hemen hayatından da ,sandıgı kadar kucuk olmadıgını gorsun .mehmet'i cıkardıgın gıbı,sızı tanıstıran arkadasınızı da cıkarın hayatından .asıl zararı sıze o arkadas vermıs .hakkınız da hayırlısı gercekten zor bır durum .hayatınızda kı o ınsan'a bırgun bıle tahammul edemezdım .sız nasıl tahammul edıyorsunuz sasırıyorum .ask dıyorsunuz ama tek taraflı ask olmaz canım .bırak uzaktan sev o'nu en azından temız kalsın duyguların .

ayrıca asiye arkadasımızın vermıs oldugu lınkte,sızın actıgınız konunun aynısı var.o konu 25-03-2011 tarıhınde acılmıs.sımdı baska bır baslıkla bugun itibariyle (04.09.2011 ). konunun aynısını tekrar yazmıssınız .neredeyse konular arasın da 6 ay var .sımd bu olayın aslı ne zaman yasandı acaba .bızı bılgılendırısenız sevınırım

ayrıca asiye arkadasımızın vermıs oldugu lınkte,sızın actıgınız konunun aynısı var.o konu 25-03-2011 tarıhınde acılmıs.sımdı baska bır baslıkla bugun itibariyle (04.09.2011 ). konunun aynısını tekrar yazmıssınız .neredeyse konular arasın da 6 ay var .sımd bu olayın aslı ne zaman yasandı acaba .bızı bılgılendırısenız sevınırım

o linkte nişanlısından duydukları ile ayrılmış mehmet bundan sonra işte barışmışlarrr
şimdide beraberler ama evlenmiycez diyo.. içi rahat değil anlaşılaN...
yapacak birşey yok..
sadece erkekler değil ihtiyaçları olan demekki kızda ihtiyaçlarını karşılıyo mehmetin onunla evlenmiyeceğini bildigi halde vazgeçemediğine göre..En Büyük KK

X