Geri dönmeli miydim

Merhabalar. 4 aylık bir ilişkim vardı. Pandemiden dolayı 3 ayı uzaktan. Görünürde çok bir problem yoktu her ilişkide olan tartışmalar. Son haftalarda ben mesajlarıma 4-5 saat gibi süreyle geç cevap almam sebebiyle tartışma çıkardım. Elinde telefonla gezemeyeceğini söylerdi.
Son haftamızda bir gün akşam saat 8 den sonra ulaşamadım ertesi gün akşam 5 ten sonra. Bir iki mesajla gününü anlatırdı sonra kayıp. Bir gün artık kopuk hissettiğini ve uzun süredir görüşememenin buna yardımcı olmadığını ve devam etmek istemediğini söyledi.
2 hafta sonra yani dün barışma isteğiyle geldi ama ben kabul etmedim çünkü benden ayrıldığı günü unutamıyorum. İçimde bir hırs var bu hırsla sağlıklı bir ilişki artık kuramayacağımı söyledim ve veda ettik.
Durduk yere benden ayrılmasına rağmen sizce bir şans daha vermeli miydim? Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Sakın dönme bir süre sonra yine aynısını yapacaktır. Bu onun karakteri inan sıkıya gelince bırakacak canı isteyince dönecek sen müsade verdikçe bu kısır döngü hep devam edecek bitmeyecek kestir at ve unut yoluna bak arkadaşça bile konuşma

Merhabalar. 4 aylık bir ilişkim vardı. Pandemiden dolayı 3 ayı uzaktan. Görünürde çok bir problem yoktu her ilişkide olan tartışmalar. Son haftalarda ben mesajlarıma 4-5 saat gibi süreyle geç cevap almam sebebiyle tartışma çıkardım. Elinde telefonla gezemeyeceğini söylerdi.
Son haftamızda bir gün akşam saat 8 den sonra ulaşamadım ertesi gün akşam 5 ten sonra. Bir iki mesajla gününü anlatırdı sonra kayıp. Bir gün artık kopuk hissettiğini ve uzun süredir görüşememenin buna yardımcı olmadığını ve devam etmek istemediğini söyledi.
2 hafta sonra yani dün barışma isteğiyle geldi ama ben kabul etmedim çünkü benden ayrıldığı günü unutamıyorum. İçimde bir hırs var bu hırsla sağlıklı bir ilişki artık kuramayacağımı söyledim ve veda ettik.
Durduk yere benden ayrılmasına rağmen sizce bir şans daha vermeli miydim? Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Gözden ırak gönülden ırak demişler ama zaten görüşülmeyen bir ilişki devam etmesi saçma. Ayrı şehirlerde olunduğu için mi? Aynı şehirdeyse görüşmek isteyen her türlü zaman yaratıyor çünkü

Muhtemelen üzerinde çalıştığı başka biri vardır olmamıştır o yüzden geri dönmüştür ilk fırsatta tekrar aynı şeyi yapar
Pandemi bitmiş mi li geri dönmüş mesafe aynı kız aynı erkek aynı ne değişmiş ?
Kesinlikle geri dönme

Erkekler mesajlaşmayı cidden hic sevmiyor. Hele ki ilişkinin ilerleyen aşamalarında. Önemli olan bunu sana nasıl ifade ettiği ve iletişimde olduğu süreçte sen telafi etmeye çalıştığını hissediyor musun .

Donmeyin iyi yapmışsıniz. Ohh ne guzel cani istedi mi gelicek istemedi mi gidicek nasilsa cepte biri var mantiginda demekki en sinir olduğum.
Muhtemelen baskasiyla gorusuyordu olmayinca tekrar eskilere donus yapmak istedi. Koyun kapıya

Erkekler mesajlaşmayı cidden hic sevmiyor. Hele ki ilişkinin ilerleyen aşamalarında. Önemli olan bunu sana nasıl ifade ettiği ve iletişimde olduğu süreçte sen telafi etmeye çalıştığını hissediyor musun .
Mesajlaşmayı sevmedikleri doğru ama gelmemeye bahaneleri olamaz. Tanımak , görmek , vakit geçirmek isteyen her türlü yolu dener.

mevzu çok da komplike değil aslında; senden ayrılmasına sebep olan kız tekmeyi basmış :KK66: iyi yapmışsın baksın yoluna :KK66:

Başkasına yazıyormuş onla da olmayınca gene sizi sever olmuş. Böyle insanlara saniye harcanmaz

O sana ayrılalım dedigi dönemde muhtemelen birini buldu sonra onla olmayınca geri sana yazdi boyle çakallara yol verin yem olmayın asla arkana bakma 4 ay çok az bir zaman birini tanımak için bundan hayir gelmez sana

X