Gidecek tek yerim annem..

CaMkeNarIOLsunLutFen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
943
2.013
Günaydın herkese,sabah oldu uyuyamadım hala. Benim annemden başka gidecek hiç bir yerim yok arkadaşlar. 2 kızım var ilkokul öğrencisi biri diğeri 3 yaşında hafta sonları anneme gitmek istiyorum ama bir ayağım geri çekiliyor hep. Burda kimsem yok bir annemin evi var sığınacak Kndi evimden sonra. Ama ne zaman gitsem daha oradayken başlıyor halıları neyle siliyim perdeleri yıkarım koltukları silerim falan ki bnm çocuklarım öyle ortalık dağıtıyım, yere pislik döküyüm diyen şımaran çocuklar değil. Büyük zaten ödev yapar küçük de ya tablet izler yada çizgi film koltuktan kalkmaz. ayrıca bnde çok titizim her gittiğimde günde 2 kere evini süpürürüm mutfak banyo hep çamaşır suyu ozonlarım duvarlarına kadar balkonlarına kadar çocuklarımı yukamam bile orada banyosu kirlenmesin diye. Yemeklere kadar yaparım bir bardağım kalsa hemen yıkarım öyle evine gelirim çocukların peşinde elimde bez sofra beziyle dolaşırım. 2 gün kalırım evime dönerin biz gideriz arkamızdan gece temizliğe başlıyor çok üzülüyorum bnm ondan başka kimsem yokki tek çocuğum: bugun tlfonda konuştuk nasılsın anne diyorum benim arkamdan temizlik yapmış banyoyu yağ çözücüyle sildim tuvaleti halıları falan koltukları diyor zoruma gidiyor. Eve geleceğim gün yattığımız nevresimlere kadar söktürüyor makinaya at diye belki Birgün daha kalmak istersem. Bilmiyorum bir daha gitmek istemiyorum gerçekten pis birisi değilim aşırı titizim bnde temizlik yapmaktan ellerim parçalanır. Ama anneme gitmek istemiyorum bir daha ama başkada kimsem yok ki ne yapmalıyım bilmiyorum.değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.

Günaydın herkese,sabah oldu uyuyamadım hala. Benim annemden başka gidecek hiç bir yerim yok arkadaşlar. 2 kızım var ilkokul öğrencisi biri diğeri 3 yaşında hafta sonları anneme gitmek istiyorum ama bir ayağım geri çekiliyor hep. Burda kimsem yok bir annemin evi var sığınacak Kndi evimden sonra. Ama ne zaman gitsem daha oradayken başlıyor halıları neyle siliyim perdeleri yıkarım koltukları silerim falan ki bnm çocuklarım öyle ortalık dağıtıyım, yere pislik döküyüm diyen şımaran çocuklar değil. Büyük zaten ödev yapar küçük de ya tablet izler yada çizgi film koltuktan kalkmaz. ayrıca bnde çok titizim her gittiğimde günde 2 kere evini süpürürüm mutfak banyo hep çamaşır suyu ozonlarım duvarlarına kadar balkonlarına kadar çocuklarımı yukamam bile orada banyosu kirlenmesin diye. Yemeklere kadar yaparım bir bardağım kalsa hemen yıkarım öyle evine gelirim çocukların peşinde elimde bez sofra beziyle dolaşırım. 2 gün kalırım evime dönerin biz gideriz arkamızdan gece temizliğe başlıyor çok üzülüyorum bnm ondan başka kimsem yokki tek çocuğum: bugun tlfonda konuştuk nasılsın anne diyorum benim arkamdan temizlik yapmış banyoyu yağ çözücüyle sildim tuvaleti halıları falan koltukları diyor zoruma gidiyor. Eve geleceğim gün yattığımız nevresimlere kadar söktürüyor makinaya at diye belki Birgün daha kalmak istersem. Bilmiyorum bir daha gitmek istemiyorum gerçekten pis birisi değilim aşırı titizim bnde temizlik yapmaktan ellerim parçalanır. Ama anneme gitmek istemiyorum bir daha ama başkada kimsem yok ki ne yapmalıyım bilmiyorum.değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.
bence gitmeyin zaten annelik duygulari kaparirsa kizim nedn gelmedin diye baslar. iki tarafta uzulecegine .gitmeyin derim. ana ocagi diye bisey yokmus .evlenince hersey bitiyor. kuzum ne yazikki

Psikologa götürün ..
Ayrıca ona gittiğinizde sürekli evde durmayın
Alın annenizi de atın kendinizi sokaklara
Gezin eğlenin..
Bu Ne sürekli temizlik ,ozon ,silme parlatma ..
Sıkılmıyor musunuz ?
Tabi ki sıkılıyorum evde temizlik orada temizlik yinele yaparım gocunmam. İnsan annesi arkasından laf etmesin diye temizlik yapmaya çalışmam zoruma gidiyor.

bence gitmeyin zaten annelik duygulari kaparirsa kizim nedn gelmedin diye baslar. iki tarafta uzulecegine .gitmeyin derim. ana ocagi diye bisey yokmus .evlenince hersey bitiyor. kuzum ne yazikki
Evet maalesef öyleymiş insanın annesinden başka sığınacak kimi var ki. Temizlik sözü duymaktan yoruldum bıktım artık bir arayım annemi dedim moralim bozuldu uyuyamadım. Büyük kızımın yarın gözlük alacağız gözleri bozukmuş ayrıca dişi abse yapmış tuzlu suyla garagara yaptım uyuttum/ bu sorunları anlatıyorum, yaptığı temizlikten bahsediyor. Bazı hafta sonları gitmem evine tlfonda konuşuruz ev bile süpürmez bn ona 2 gün kalıp tertemiz ev bırakırım 2 çocukla ama gecesi başlar temizliğe.

O bence huy benim ananem de oyle idi.Cay icerken cay tabagi yerine buyuk pasta tabagi verir di seker yere dokulur karinca gelir diye:KK70:
Cok rahatsizsaniz bi sure gitmeyin bakalim sorarsa soylersiniz icinizdekileri.
Evet annemin evinde çekinerek oturuyorum çocuklara çikolata büskivi vermek için 1 saat düşünüyorum gerçekten.

Haklısınız bnde gitmek istemiyorum artık.zaten temizlik yapmış silmiş heryeri bu hafta gidipte evine koltuğuna halısına lavabosuna girmek istemem.

Hani sana gitme diyorum da ben gitmedigim icin :) benim anneannem boyledir, yururken masa ortusune carpip kaydirsan kalkip hemen duzeltir. Evde gofreti bile tabakta yersin falan o derece.. gitmiyorum kafam rahat oneririm :)

O sana geldiğinde nasıl vakit geciriyorsunuz? Temizlikle ilgili takintili davranışları senin evinde de oluyor mu?
Balkondan içeri girmez hep sigara içer çocuklara bakmaz hiçç birşeye elini sürmez. Ayağına birşey takılsa bunun da yeri burası koyayım demez. Bna bir yardımı olmaz yani olmasın sevgi sığınacak yer verse yeterdi

Hani sana gitme diyorum da ben gitmedigim icin :) benim anneannem boyledir, yururken masa ortusune carpip kaydirsan kalkip hemen duzeltir. Evde gofreti bile tabakta yersin falan o derece.. gitmiyorum kafam rahat oneririm :)
Çok yerinde bir karar bence de bakalım bnde uzunca bir süre gitmeme kararı aldım. Aramak bile pek içimden gelmiyor artık.

Boşver yaşlanınca yapamaz..

Ouyy canim anam 2 sokak otemde oturuyo hamileyim hep yatasim var gitmiyorum cok kiziyo ama hergun gelir bana :) bide evde evde cocuklarla ugrasiyom diye gitsem bile hic bisey yapmam yaptirmaz hatta evde 2 kisiler bulasik makinasini kullanmaz ben gidince azda olsadoldurur yikar ben elimde yikamaya kalkarim diye ayyy annecim benim❤

Anneniz hiç normal değil. Banyo yağ çözücüyle silinecek kadar ne ile nasıl batmış olabilir?
Gerçekten temizlik yapıyor mu acaba? Size yaptığını söylüyor olabilir mi? Belki de bir dahaki gelişinizde tedirgin olup iş yapmaya devam edin diye yalan söylüyordur.
Biraz mesafe iyidir. Neden gelmiyorsun derse anlatırsınız içinizdekileri.

Bence gitmeyin. bi zaman sonra niye gelmiyorsun derse 'rahatsızlık vermek istemiyorum sana' dersin. 'arkamdan evi heryerını temızlıyosun. başına iş alma' diyip bi laf kondur derim. Enazında senın arkandan temizlik yapsada belki söylemez.Benım annemde nevresım yıkıyor bızden sonra ama banyoyu yağ çözücüyle silmiyor :110: siz evlenmeden öncede anneniz böylemiydi? Belkide size özel bişey değildir. kim olursa olsun kadının içinden geliyordur, öyle rahat ediyordur.:KK66:

Annenizin hal ve tavırları hiç normal değil.
O normal değil tamam da siz niye ona uyuyorsunuz?
'Anne nedir bu tavırlar? İnsanı geldiğine pişman ediyorsun,hem kırılıyorum hem de üzülüyorum'
desenize.
İçinize atıp dertlenerek bu durumu çözemezsiniz.
Annenize dip bucak temizlik yapıp tedirgin olmaya mı gidiyorsunuz?
Sohbet edip özlem gidermeye mi?
Önce buna karar verin ve bu kadar pasif olmayın.

X