giden erkek, bekleyen kadın figürleri

merhaba forum açolalı çok olmuş ama bende bişeyler yazmak istedim.eşim 22yıl evlilikten sonra sıkıldığını söyleyip gitti. çok şaşırdım. nedeni kadın değil dedi. arkadaşlar size soruyorum. alternatifi olmadan insanlar bu kadar uzun süren evliliklerini hiç nedensiz bitirirler mi?. söylediği tek kelime anlaşamıyoruz. ama ben anlaşamadığımızı bilemiyorum.eşim evliliğimizde hep süründüren, aşağılayan, borç yapan, güvenilir olmayan bir imaj çizdikten sonra ..bir gün seninnle anlaşamıyorum dedi ve iki çocuğu üzerime bırakarak gitti.ben giderken ona çok yalvarmıştım.gitme- bu çocukları tek başıma ben hayata hazırlayamam diye. arkasına bakmadan gitti. çok yıkıldım. giderken ona söylediğim bir söz vardı. allah! seni sürüm sürüm süründürsün ..demiştim. sonuç mu; şu anda yanlarına gittiği ailesinide terketmiş,başka bir şehre gitmiş...çünkü gittikten sonraki yaptığı ek işlerde hep zarar etmiş. milyarlarca borçlanmış.benden sürekli boşanmak istediğini söyliyordu. boşandık! bana 3 sene geçti benden nafaka isteme diyor..görüyormusunuz arkadaşlar. neler oldu.allah kimsenin yaptığını yanına bırakmıyor.hala hayatıma birini sokmadım. tüm erkeklere güvenim kalmadı..şimdi bu kişi dönse ne olur..vede kötü bir gerçek ben hala onu seviyorum galiba...bana lütfen akılcı bişeyler söyleyin...

bende edilmedim ben terk ettimm hemde cok yakın daha birkac hafta oldu ilk aşkımdı ama beni gercekten cok üzüyor kackere affettim kackereyeniden başladık ama hersefreinde hep yine aynı oldu değişen hiçbişi olmadı onu asla unutamam geliyo cünkü benim için cok özel biriydi ama belkide o beni başkalarıyla aldattı yapmadım senle beraberken asla dedi ama ayrıyken yapmışş onu asla unutmayacam onu bütünhersye ragmen cok seviyorum herseye ragmen

.......................:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende ayrıldımmı terkedıldımmı bılmıyorum
herseyın aramazda guzel gttıgı bı zamanda aılemın vermemsı uzerıne benımde kacmamam uzerıne bı telefon konusmasında ayrıldık aglaya galaya
suan ayrıyız dua edıyorum bırleselım dıye onsuz olmuyo baskasını dusunemıyorum cunku

X