Gıdı liposuction ve bişektomi yaptırdım

yorguncadi

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
1.133
20
Merhaba, dün gıdı liposuction Ve bişektomi yaptırdım, benim gıdım baya vardı, yanaklarımda var, kiloluyom ama kiloda versem alsamda gıdım hep vardı, dün operasyon yaptırdım, gıdı için taktığım bant yüzünden yanaklarım çok acıyor, biraz zaman geçsin resimde paylaşıcam..

bugün 5.günüm ve yüzüm şişti , ödem oluştu, bu yüzden gıdımıda tam anlamıyorum, yanak içimdeki dikişlerde baya can acıtıcı

12, gün , gıdı bölgemde devamlı hissettiğim bi his var, acı gibi değil sanki o bölgede bişi var , yanma gibi diyeyim, yanaklarımda henüz bir gelişme yok ama ödem baya azaldı, bu cumartesi kontrolüm var, çene dolgusu düşünüyorum,

Merhaba, dün gıdı liposuction Ve bişektomi yaptırdım, benim gıdım baya vardı, yanaklarımda var, kiloluyom ama kiloda versem alsamda gıdım hep vardı, dün operasyon yaptırdım, gıdı için taktığım bant yüzünden yanaklarım çok acıyor, biraz zaman geçsin resimde paylaşıcam..
Çok istedim hatta ramak kaldı yaptırmama ama doktor "derin yumuşak liposuctiondan sonra sarkar önce lipoliz yapalım kalanı liposuction yaparız" dedi. Bende lipoliz yaptırdım ama pek bi değişme yok. Şimdi liposuction yaptıramıyorum maddi sebeplerden. Szin adınıza çok sevindim inşallah güzel olur sonuç :cry:

Nerede ve kaça yaptırdınız sorması ayıptır? Geçmiş olsun bu arada

benim 1 ay oldu, gıdım da bana da sarkma olabilir demişdi, dediği gibi cok sarkma olmadı ama deride yumuşak bi görüntü oldu, beni rahatsız etmiyor diyemem ama gıdımın olması kadar etmiyor, korse ve masaja devam ediyorum, yanaklarımda belli olmaya başladı, bu arada benim gıdım cok fazla vardı !

şimdi elimle yüzüme dokununca hoşuma gidiyor, ben daha kolay sanıyordum ama öle kolay değilmiş, ilk 2-3 gün çok ağrısı oldu, benim özellikle yanaklarım cok acıdı,
piyasada cok farklı fiyatlar dönüyor, dr ekrem keskine yaptırdım ben..

merhaba konunuzu takip ediyorum, çok sevindim daha iyi olmanıza🙏.
Ben de yaptırmayı düşünüyorum yalnız endişelerim var.
Bu konuyla ilgili size bir kaç soru sorsam müsait bir zamanda cevaplayabilir misiniz? Çok mutlu olurum 🌸
Liposuctiondan sonra gıdı bölgesinde his kaybı oldu mu?
Ağızda kayma oldu mu?
Pütürlükler, dalgalanmalar oldu mu?

Bu konuyla ilgili size bir kaç soru sorsam müsait bir zamanda cevaplayabilir misiniz? Çok mutlu olurum 🌸
Ağızda kayma oldu mu?
Merhaba, his kaybı yaşamadım, ama dokununca hafif yanma hissediyorum, ne kadar devam edecek bende merak ediyorum açıkcası, ağzımda herhangi bişi olmadı, dalgalanma oldu evet, 42 yaşındayım daha genç yaşta yaptırsam bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum, sabah akşam masaj yapıyorum hafif azaldı gibi hissediyorum, yinede düm düz olmadı :/ doktor uyarmıştı bu konuda beni.. ben bile bile kabul ettim.. boyun germe ilerki yaşlarda düşünüyorum.. yinede pişman değilim, artık resim çekilirken elimle veya fularla gıdımı saklamıyorum :) özellikle yandan cok güzel görünüyor

Ne güzel. Ben de saklamak istemiyorum artık gıdımı. Sizi çok iyi anlıyorum 🙏
Operasyon öncesi rahatlatmak için ilaç vs veriyorlar mı sakinleştirici bir şeyler?
Bir de uyuşturduğunda, yutkunma refleksim gider tükürüğümle falan boğulurum vs gibi şeyler geliyor aklıma 🙈 yutkunma güçlüğü oluyor mu ?
Sonrası değilde Operasyon sırası beni çok geriyor. O çubuk çok korkutucu 🙈🥲
Ekrem bey in profilini inceleyeceğim birazdan.
❤️

Ne güzel. Ben de saklamak istemiyorum artık gıdımı. Sizi çok iyi anlıyorum 🙏
Operasyon öncesi rahatlatmak için ilaç vs veriyorlar mı sakinleştirici bir şeyler?
Bir de uyuşturduğunda, yutkunma refleksim gider tükürüğümle falan boğulurum vs gibi şeyler geliyor aklıma 🙈 yutkunma güçlüğü oluyor mu ?
Sonrası değilde Operasyon sırası beni çok geriyor. O çubuk çok korkutucu 🙈🥲
Ekrem bey in profilini inceleyeceğim birazdan.
❤️
Operasyon öncesi ilaç almadım, inanın benim kadar panik olamazsınız, uyuşturdukdan sonra beklerken doktorun asistanı benimle çok iyi ilgilendi, konuşarak telkin etti.. boğulmazsınız emin olun :) yutkunmak için ara ara izin veriyolar, operasyon sonraki 3 gün evde olmanızı öneririm, sonrası için ilaç veriliyor, ben iki operasyonu aynı anda oldum.. bişektomi daha zordu bana göre.

Uyuşturmayı o bölgeye iğne vurarak yapıyorlar değil mi? Bir de bazı doktorlar yanak bölgesine de liposuction yapıyor. Gerçi size bişektomi yapıldığı için belki yapılmamış olabilir. Yanaktaki yağların liposuction ile alınması da yüzde yer yer çöküklük yapar gibi geliyor. Bu hafta bir doktordan randevu alacağım kısmet olursa. Araştırdığım doktorlar Akif Mehmetoğlu, Sevil Gizlenti (sevil klinik), Leyla Arvas, Mehmet Kartal ve Ekrem Keskin.
İnanılmaz gerginim ve heyecanlıyım. Doktorların asistanlarının rahatlatması çok iyi yoksa o vakit geçmez 🥲
Yutkunmak istediğinizi söylediğinizde işlemi durdurup sizi bekliyor, sonra devam ediyor doğru anladım değil mi 🙈
Ortalama kaç dakika sürdü sizinki acaba? Kimi 30 dak, kimi 40 dak, kimi 1,5 saat sürüyor diyor.

Uyuşturmayı o bölgeye iğne vurarak yapıyorlar değil mi? Bir de bazı doktorlar yanak bölgesine de liposuction yapıyor. Gerçi size bişektomi yapıldığı için belki yapılmamış olabilir. Yanaktaki yağların liposuction ile alınması da yüzde yer yer çöküklük yapar gibi geliyor. Bu hafta bir doktordan randevu alacağım kısmet olursa. Araştırdığım doktorlar Akif Mehmetoğlu, Sevil Gizlenti (sevil klinik), Leyla Arvas, Mehmet Kartal ve Ekrem Keskin.
İnanılmaz gerginim ve heyecanlıyım. Doktorların asistanlarının rahatlatması çok iyi yoksa o vakit geçmez 🥲
Yutkunmak istediğinizi söylediğinizde işlemi durdurup sizi bekliyor, sonra devam ediyor doğru anladım değil mi 🙈
Ortalama kaç dakika sürdü sizinki acaba? Kimi 30 dak, kimi 40 dak, kimi 1,5 saat sürüyor diyor.
yutkunma bence hiç sıkıntı olmayacak inanın o an hiç aklına gelmiyor, evet dıştan iğne ile uyuşturuluyor, bende yanakda çöküntü olmadı, yazdığınız doktorlardan hepsinden fiyat aldım eminim sizde almışsınızdır, aşırı uçuk fiyat verenler oldu, isim vermeden sölim, yazdıklarınızdan bazıları sadece gıdı için 50 dedi, diğeri 28 bin dedi, bence çok fazla fiyat bunlar.. bişektomi için de 70 bin demişlerdi.. benim tavsiyem öle cok fiyatlar vermeyin..

Ağızda kayma oldu mu?
bende gıdı lipoliz veya eritme düşünüyorum

yutkunma bence hiç sıkıntı olmayacak inanın o an hiç aklına gelmiyor, evet dıştan iğne ile uyuşturuluyor, bende yanakda çöküntü olmadı, yazdığınız doktorlardan hepsinden fiyat aldım eminim sizde almışsınızdır, aşırı uçuk fiyat verenler oldu, isim vermeden sölim, yazdıklarınızdan bazıları sadece gıdı için 50 dedi, diğeri 28 bin dedi, bence çok fazla fiyat bunlar.. bişektomi için de 70 bin demişlerdi.. benim tavsiyem öle cok fiyatlar vermeyin..
Siz asagi yukari kaca yaptirdiniz? Ben almanyadan geldigim icin fiyatlar konusunda pek emin olamiyorum. Sanirim bizlere daha pahali oluyor. O nedenle fiyat bilgilendirmesi yaparsaniz sevinirim

Siz asagi yukari kaca yaptirdiniz? Ben almanyadan geldigim icin fiyatlar konusunda pek emin olamiyorum. Sanirim bizlere daha pahali oluyor. O nedenle fiyat bilgilendirmesi yaparsaniz sevinirim
tam fiyat vermem doğru olmaz sanırım çünkü ben iki işlem için nakit bi fiyat aldım, ve hergün fiyatlar değişiyor, size tavsiyem bi türk hattından whatsapp üzerinden yazıp sormanız fiyatı..

aklıma geldiniz merak ettim son durumunuz nedir acaba? bir de siz lokal anestezi mi olmuştunuz? ben genelden çok korkuyorum çünkü eğer öyleyse inanılmaz umutlanicamm
merhaba, iyiyim :) 40 gün oldu , gıdım gitti derimde hafif sarkmamı yumuşamamı desem öle bi durum oluştu, aslında beklenilen bi durumdu çünkü benim cidden cok fazlaydı gıdım, şimdi masaj ve korse kullanımına devam ediyorum, yanaklarım da küçüldü ama doktorum ekim ayına kadar devam edicek dedi tam yüzümün oturması, lokal oldum, genele hiç gerek olmayan bi operasyon bence.. zaten uyuşturdukları için birşey hissetmiyorsunuz, hissettiğiniz acı iğne acısı oluyor..

X