Gıdı sarkması

lavitabellamk

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
2.005
3.775
merhaba arkadaşlar 36 yaşındayım. Boyum 167 cm kilom 60,5. Gıdım çıktı son bi senedir, yanlış dolgu erimesi sonucu sanırım. Sonuç olarak şuanki görüntüm sinirimi bozuyor. Sizce kilo versem geçer mi, ameliyat mı olmam gerekir? Ya da cerrahi olmayan yöntemler? Fikri olan var mı?

Son düzenleme:
var mı fikri olan???
Merhaba bende de aynı sorun var araştırıyorum. Yağ yok gıdı da elastikiyet sıfır oldu diyebilirim. Aslında orta yüz sarkmasindan kaynaklı sanırım. Çünkü yanaklari kaldirinca gıdı ve boyun da toparlanıyor. İple yüz boyun germe etkili sanırım. Ama çok pahalı. Çare bulan varsa yazsın lütfen.

Ben de 36 yasindayim ve senden daha fazla gidim var. Ben arastirdigim kadariyla ya liposuction ki beraberinde germe de lazim. Veya da lipoliz ignesi olabilir. Lipoliz icin bana dr lar 3-4 seans gerektigini soylediler. Bir de cene dolgusu da yapinca gidinin gorunurlugu azaliyormus.

Merhaba bende de aynı sorun var araştırıyorum. Yağ yok gıdı da elastikiyet sıfır oldu diyebilirim. Aslında orta yüz sarkmasindan kaynaklı sanırım. Çünkü yanaklari kaldirinca gıdı ve boyun da toparlanıyor. İple yüz boyun germe etkili sanırım. Ama çok pahalı. Çare bulan varsa yazsın lütfen.
Yani iple boyun germe vs için yaş erken gbi geliyor bir de orantısız olma ihtimali, yüz şeklinin falan değişmesi. Sadece gıdıya yönelik sıkılaştıeıcı bir germe var mı acaba

Ben de 36 yasindayim ve senden daha fazla gidim var. Ben arastirdigim kadariyla ya liposuction ki beraberinde germe de lazim. Veya da lipoliz ignesi olabilir. Lipoliz icin bana dr lar 3-4 seans gerektigini soylediler. Bir de cene dolgusu da yapinca gidinin gorunurlugu azaliyormus.
Yani asıl olay germe bence çünkü elle yapınca toplanıyor? Dolgudan dilim yandı yanaktı vs derken yüzümü tanıyamadım sonra indirdim. Ama çeneniz gerideyse mantıklı. Bir de nişantaşı imperial diye bi yer var soğuk lipoliz yapıyorlar ama o da sarkma yapar mı vs. Soru işaretleri...

Yani asıl olay germe bence çünkü elle yapınca toplanıyor? Dolgudan dilim yandı yanaktı vs derken yüzümü tanıyamadım sonra indirdim. Ama çeneniz gerideyse mantıklı. Bir de nişantaşı imperial diye bi yer var soğuk lipoliz yapıyorlar ama o da sarkma yapar mı vs. Soru işaretleri...
Soguk lipolizi gidiyi bilmem ama genel anlamda memnun olan duymadim.
Bu sitede bikac kere adi gecen Dr Akif Mehmetoglu gidiya lazer lipoliz yapiyor. Sarkma da olmuyormus. Bu da baska bir secenek.

Bu konuda da buluştuk :anneadayı: canım açtığım çene dolgusu konusunu oku, gıdı için çene dolgusu yaptılar tüm yüzüm bozuldu ve gıdı gitmedi. Sakın sakın kimseye tavsiye etmiyorum. Bu lipoliz falan bana çok mantıklı yöntemler gibi gelmiyor, bende oraya enjekte edilen şey erimedi taşlaştı orada duruyor. Sonuçta gıdım daha beter oldu. Endolift diye lazerli yeni bir yöntem varmış onu araştırıyorum veya en kötü ihtimalle liposuction ameliyat kesin çözüm.

Bu konuda da buluştuk :anneadayı: canım açtığım çene dolgusu konusunu oku, gıdı için çene dolgusu yaptılar tüm yüzüm bozuldu ve gıdı gitmedi. Sakın sakın kimseye tavsiye etmiyorum. Bu lipoliz falan bana çok mantıklı yöntemler gibi gelmiyor, bende oraya enjekte edilen şey erimedi taşlaştı orada duruyor. Sonuçta gıdım daha beter oldu. Endolift diye lazerli yeni bir yöntem varmış onu araştırıyorum veya en kötü ihtimalle liposuction ameliyat kesin çözüm.

Ya benim okudugum konustugum kisiler cene dolgusunun gidinin etkisni azaltacagi yonundeydi. Acaba dolgu yapan yer mi iyi degildi??
Bu arada ben dr Mehmet Akifoglu na gittim lazer lipoliz icin 1 ay once. Cok guzel gorunuyor karsidan baklinca. Ama yakindan biraz dalgalanmalar var. Onun da etkisi gun gectikce azaliyor. Ve yine gidi lazer lipolizden sonra 2 cc cene dolgusu yaptirdim. Hafif simetri var ama eskisinden cok guzel oldugumu dusunuyorum.

Ben Clinimed diye bir yere yaptırdım asimetri oluştu tüm suratım bozuldu fotoğraf çektiremiyorum kendimden soğudum. Şöyle oldu yamuk yuvarlak dümdüz uzun bir çene, altta da gıdı olduğu gibi duruyor. Endolifti bugün sordum gıdı eritmiyormuş sadece cildi sıkılaştırıyormuş zaten. Thermitight diye bir yöntem var, bir de ona bak. Mehmet Akifoğlu’nun adını hep duyuyorum, nasıl buldun doktoru? Ben Hüseyin Tırman’a gitmeyi düşünüyorum bu aralar.

Ben Clinimed diye bir yere yaptırdım asimetri oluştu tüm suratım bozuldu fotoğraf çektiremiyorum kendimden soğudum. Şöyle oldu yamuk yuvarlak dümdüz uzun bir çene, altta da gıdı olduğu gibi duruyor. Endolifti bugün sordum gıdı eritmiyormuş sadece cildi sıkılaştırıyormuş zaten. Thermitight diye bir yöntem var, bir de ona bak. Mehmet Akifoğlu’nun adını hep duyuyorum, nasıl buldun doktoru? Ben Hüseyin Tırman’a gitmeyi düşünüyorum bu aralar.

Guzel bir goruntu icin sadece cene dolgusuna guvenemeyiz. Ben gidi lazer lipolizden sonra 2 cc cene dolgusu yapildi bana. Tam olmasada istedigim goruntuye yakinlastim sayilir.
Thermitight mi,yoksa thermage mi? o da hi fu benzeri sanirim.. Arada sirada realself.com dan hasta yorumlarina bakiyorum birisi thermage yuzunden yuzunun sarktigini yazmisti..Bilemiyorum..
Akifoglu iyiydi...ben gitmeden once baya bir sikayetle karsilasmistim. Dr un kendisi iyi, ortalama diyebilirim.
Huseyin Tirman I takipteyim cunku onda bir makine varmis, kalici makyaji bir seferde siliyormus. Belki ilerde bu sebebten gidebilirim.

Soguk lipolizi gidiyi bilmem ama genel anlamda memnun olan duymadim.
Bu sitede bikac kere adi gecen Dr Akif Mehmetoglu gidiya lazer lipoliz yapiyor. Sarkma da olmuyormus. Bu da baska bir secenek.
Sakın derim sakın mehmet akif oğluna bu sene gıdı şipoliz oldum şuan gıdım dalga dalga dwmar damar çok feci bir haldeyım üstelik eskıden daha da çok sarkma oldu çok kotu durumda dr da kabuk ettı çare arıyor bana iğne yaptı ıkı defa gıdıya ama düzelmedi recizyon yapacgız diyor ama daha berbat eder guvenemıyorım ben artık akif mehmetoğluna uzak durun bu dr dan kızlar sakın yapmayın. Fotoğraflara bakın ve sakın bu hataya düşmeyin yaşım henuz 37 sadece 49 kg yum çok az bir gıdım vardı çok buyuk hata yaptım aman siz yapmayın yaşlılara dondum

Eklentiler

• 077E3E9A-F3E3-4B63-A4E0-EB4C5F4A8A35.jpeg
    077E3E9A-F3E3-4B63-A4E0-EB4C5F4A8A35.jpeg
    100 KB · Görüntüleme: 925
  • 7DDF3F0C-F2EC-4D1D-BC3A-69C1C0CC2E8A.jpeg
    7DDF3F0C-F2EC-4D1D-BC3A-69C1C0CC2E8A.jpeg
    96,4 KB · Görüntüleme: 574
Sakın derim sakın mehmet akif oğluna bu sene gıdı şipoliz oldum şuan gıdım dalga dalga dwmar damar çok feci bir haldeyım üstelik eskıden daha da çok sarkma oldu çok kotu durumda dr da kabuk ettı çare arıyor bana iğne yaptı ıkı defa gıdıya ama düzelmedi recizyon yapacgız diyor ama daha berbat eder guvenemıyorım ben artık akif mehmetoğluna uzak durun bu dr dan kızlar sakın yapmayın. Fotoğraflara bakın ve sakın bu hataya düşmeyin yaşım henuz 37 sadece 49 kg yum çok az bir gıdım vardı çok buyuk hata yaptım aman siz yapmayın yaşlılara dondum
Gecmis olsun benim 3 hafta olacak gıdım halen açıyor ve sert taş gibi nasıl olacak aradım kontrol 6 ay diyor

Gecmis olsun benim 3 hafta olacak gıdım halen açıyor ve sert taş gibi nasıl olacak aradım kontrol 6 ay diyor
Banada hep 6 ay sonra geçecek dedi dr bey. ancak öyle olmadı dilerim sizinkisi benım gibi olmaz ilk 3 ay süreklı şişlik kaşıntı oldu bende de. sonundada fotolarda olduğu gıbı çok kötü bır goruntuye kavuştum şişler indi evet ama dalga daga selülitli bir goruntu ve sarkık bir deri kaldı ben bin pişmanım

Çene altından minik bir kesi yapılıyor. Oradaki yağ alınıp kas ve deri geriliyor fazla deri alınıyor. Kesi izi çene altında gizli dikişle yapılıyor. Çok basit net çözüm. Başka yöntem yaptırmayın.

Çene altından minik bir kesi yapılıyor. Oradaki yağ alınıp kas ve deri geriliyor fazla deri alınıyor. Kesi izi çene altında gizli dikişle yapılıyor. Çok basit net çözüm. Başka yöntem yaptırmayın.
Çözüm mözüm değil benım fotoğraflarımı gormedınızmı berbat şekılde şuan çene altım yamuk yumuk izli sarkık sakın yaptırmayın

Çözüm mözüm değil benım fotoğraflarımı gormedınızmı berbat şekılde şuan çene altım yamuk yumuk izli sarkık sakın yaptırmayın
Lposakşından söz etmiyorum. Bayağı kesi yapılıyor. Ben yaptırdım. Çok küçük bir gıdım vardı. 1 cm lik doku alındı. 10 gün oldu. Şimdilik düzgün görünüyor. Sen lipo mu yaptırmıştın ? Yağ alınınca sarkar. O nedenle istemedim.

Lazer şipoliz yapıldı bana önce ıfacık bir kesi ile yağçejıkdı sonrada aynı kesıden lazer gırışerek lazerle sıkılaştırdı guya ama sonuç hiç iyi değil pişmanım ben

Liposakşın değil benimkiside sanırım doktorlarımız farklı sonuçta her el her doktor yöntemi el becerısı farklıdır ben asla Mehmet akifoğlunda gıdı lazerlipoliz asla yaptırmayın diyorum !!! sonradan yaptığı diğer gıdı sonuçlarına da ulaştım beğenen pişman olmayan yok ! ama instagrama baksanız her yaptığı bir başarı oykusu bende instagramdan bukmultum kendısını yayınladığı oncesı sonrası fotolara kandım inandım tam araştırmadım sosyal medyaya guvenerek sakın kanmayın ben çoook pişmanım o doktoru tercıh ettığı için.

X