Ginko Bloba

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
Sınavlara hazırlandığım için faydası olur diye zihin açıcı ginko bloba haplarından aldım aktardan.şuan için mucizevi bi faydasını görmedim.bunu nasıl kullanacağımı da tam olarak bilmiyorum aranızda kullanan varmı?

benim hafızamı en kısa zaman içinde yoluna koyması lazım bunun için aldım bu bitkisel kapsulleri.ama faydasını görmek için birkaç ay düzenli kullanmak gerektiği için şimdilik bunu kullanmamaya karar verdim.onun yerine üzüm çekirdeği tozu kullanıyorum bunun faydasını gördüm :)

benim hafızamı en kısa zaman içinde yoluna koyması lazım bunun için aldım bu bitkisel kapsulleri.ama faydasını görmek için birkaç ay düzenli kullanmak gerektiği için şimdilik bunu kullanmamaya karar verdim.onun yerine üzüm çekirdeği tozu kullanıyorum bunun faydasını gördüm :)

cnm üzüm çekirdeği tozunun ne gibi bi faydasını gördün?

bende kızım için almıştım.kandaki oksijen oranını artırdığı için dikkat eksikliğinde yardımcı olduğu söyleniyor.ben hala kullanıyorum onun yanında omega 3 de veriyorum.hafızayıda kuvvetlendiriyormuş.ben faydasını gördüm.

bende kızım için almıştım.kandaki oksijen oranını artırdığı için dikkat eksikliğinde yardımcı olduğu söyleniyor.ben hala kullanıyorum onun yanında omega 3 de veriyorum.hafızayıda kuvvetlendiriyormuş.ben faydasını gördüm.

Denemek lazim hem iş hayatinda ehm okul hayatında kuvvetli bir hafiza kime yaramaz ki ??

ginkgo biloba beyindeki damarları genişleterek kan akışını hızlandırır ve kanı sulandırır aynı zamanda kulak çınlamasına iyi gelir. Çok düzenli kullanıldığı zaman 1 ay sonra etkisi gösterir dosajında kullanmak lazım günde 120mg max.

Bende yoğun çalıştığımda unutkanlık yaşıyorum acaba bunun içinde böyle tarz bir vitamin alsam mı

bitkisel takviyeleri kullanırken biraz sabır gerekli düzenli kullanın faydasını göreceksiniz

X