Şampuan ve Saç Kremleri Gliss asia straight

denizaysim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
520
0
30
Gliss Asia Straight ile saçlar 24 saat boyunca dümdüz

Yeni Gliss Asia Straight ile düzleştirici kullanmadan 24 saat boyunca düz saçlar
Profesyonel saç bakımını evlere taşıyan Schwarzkopf’un asi, zor şekillenen ve dalgalı saçlar için geliştirdiği Gliss Asia Straight Düzleştirici Bakım Serisi, içeriğindeki bambu ve orkide çiçeği özü ile saçlara Asyalı kadınların saçlarına özgü düz görünüm ve parlaklık getiriyor, 24 saate kadar düzleştirici etki yaratıyor. Böylece düz saçlar hayal eden kadınlar, kuaföre gitmeye veya düzleştirici maşa kullanmaya gerek kalmadan, kolay ve rahat bir bakımla arzu ettikleri etkiye kavuşuyor.

Doğanın mucizeleriyle eşsiz bir bakım
Gliss Asia Straight düzleştirici krem, zengin koruma formülü ve doğal besleyici özelliğiyle yıpranmış kuru saçı onaran Gliss Asia Straight şampuan ve saç kreminden sonra, durulanmış ve hafif nemli saçlara bakım olarak uygulanıyor ve durulanmıyor. Asia Straight Düzleştirici Bakım Serisi, içeriğinde doğanın kozmetiğe sunduğu iki büyük armağan olan bambu ve orkide çiçeğini bir araya getiriyor. Doğu ülkelerinde sıkça kullanılan bambu, güçlendirici ve yatıştırıcı özellikleri ile saçların daha kolay şekil almasını sağlıyor. Lüks, zarafet ve güzelliğin simgesi orkide çiçeği ise eşsiz bir saç bakım deneyimi sunuyor. Besleme ve nem kaybına karşı koruma özelliğine sahip orkide çiçeği, aynı zamanda saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Böylece Gliss Asia Straight, asi ve kolay şekil almayan saçları yatıştırıyor, düzleştiriyor ve 24 saat boyunca saçların düz görünümde kalmasını sağlıyor.

bu üRünün seRisini kuLLanan vaRmı acaba düzLük veriYormuS*

ben kremini kullanıyorum. yani her zaman değil, çünkü içinde silikon var, ama saçıma işlem yapacağım zamanlarda korusun diye kullanıyorum. ilk aldığımda her yıkamada kullanıodum yani yorum yapabilirm hakkında, şöyle ki öyle fönsüz dümdüz yapması için saçın pırasa olması lazım. yoksa dalgalı ya da kıvırcık saçı asla düzleştirmez, ben yurt dışındayım, türkiyedeki etiketinde ne yazıo bilmiyorum ama burdan aldığımda anti-frizz yazıyo, yani kabarma önleyici. yani saçlarınız elektrikleniyosa, kabarıyosa faydası olur, çünkü diğer kremlere göre daha çok yatıştırıyor, ama fön etkisi beklemeyin...

Son düzenleme:
teşekkür ederim tatlım tahmin ettiğim gibi saçları yatıştırıp fönün daha kolay çekilmesini sağlayabilir...

benim saçlarım düz ama tam düz değil çok çok hafif dalgaSı var
acaba düzLermi
ya keşke saça zarar vermeyen fön gibi yapan düzleştirici krem olsa=)

ah nerde o günler öle bi krem olsa daha ne isteriz:)canım saçının çok hafif dalgası varmış bununla kuruturken saçını çok rahat düzleştirirsin...saç tipinde önemli ama daha önceden elsevin yatıştıran düzleştirici etki şampuanını kullanmıştım çok çabuk düzleşiyodu saçlarım kuru olduğu için bana ii geliyodu ama yağlı saçları çok sönük yapıyo hemen yağlandırıyo bu tarz ürünler...

yok benimde kuru yağLı değiL acaba bu serinin kreminimi kullansak ii oLur yoksa hePsini kuLanmakmı düzLer?şampuanını faLan yok daLgaLı değiL bNm %90 düz

denizaysim o zaman sen fön makinesinin vigo başlığını kullanarak çok rahat düzleştirirsin. benim sık dalgalı saçım bile dümdüz oluo vigoyla 10 dakikada. bak şimdi banyodan çıktın ya, saçını kurutacaksın, fön makinen varsa şayet onun çanak gibi olan ağzını yani vigoyu tak, saçını vigonun borucuklarıyla taraya taraya kurut. 1. fırça kullanmadığın için saç yıpranmıyo, kırılmıyo, 2. vigo fön ağzı gibi direkt üflemiyo sıcak havayı, dağıtarak iletiyor saça, bu yüzden saç aşırı kurumuyor-yanmıyor. makinen varsa hemen dene bence.

canım bence şampuanla saç kremini aynı anda kullan daha ii sonuç alırsın...kuruturken biraz fırçayla üstünden geçmen saçına zarar vermez zaten hemen düzleşir...

Ben sadece şampuanını kullanıyorum.Gerçekten çok hoş kokusu var ve kreme ihtiyaç duymadan hemen açılıyor.Ayrıca fön yaptığımda bozulmuyor saçım hemen bozulmuyor.

dün kremini aldım şampuanı yoktu aldığım yerde bakalım nasıl olucak saçlaım ben fön öncesi kullanıcam..

kızlar bu ürünü bugün aldım.ama yazdıklarınızı okuyunca pişman oldum.bakınca benim saçıma çok uygun demiştim kokusunu da çok beğenmiştim fakat yağlı saçları daha da sönükleştirir diye okuyunca üzüldüm:KK43:kızlar kullandığınız için mi böyle söylüyorsunuz yoksa tahmin mi??

ben dün aldım bunu . asia straight şampuan ve kırılma karşıtı sprey gıbı bırsey. benm saçlarım düz cok hafıf dalga var ve elektrklenıyor o yüzdn düzlestırıcı kullanıyorum . hanı dedm bunu kullanırsam yatışır blkı düzlstırıcıye gerek kalmaz . ama aksıne daha da elektrıklndı aldığıma pısman oldum . bundan önce bıoblas şampuan ve balsam kullanıodum o güzel yapıyodu ama glıss hıc hosuma gıtmdı kske almasaydım . tavsıye etmıyorum kızlar yumusak falan yapıyor mu bılemıyorum cünkü bnm saclarım zatn yumusak ve düz o etkısı hakkında bırsy söyleyemem ama grcktn cok elektrıklndı ve hıc hos bı görntü olmadı . :KK43:(

ben sadece şampuanını kullanıyorum saç kremini de kullandım zamanında ama artık kullanmıyorum kokusu çok güzel saçları dümdüz yapmıyor bende aksine kıvırcıklaşmaya başladı ne ikmettir bilmiyorum hehe kabarmasını engelliyor hakkaten normalde elektirik çarpmış gibi gezerim saçımda herhangi bir işlem olmadıpı zaman özellikle saç diplerinden çıkan küçük saçlar fütursuzca dağılırlardı

işin özü saçlarımı düzleştirmesi değil fakat elektriklenmesini önlemesini sevdim

yaklaşık 2haftadır bu şampuan ve saç kremini kullanıyorum. Büyük ölçüde düzleşti diyebilirim. Kısaca saçımdan bahsedeyim. Dalgalı incetelli boyalı bir saç tipim var. Saçlarıma glissten başka şampuan yaramıyor

X