Göbeğim varrrr ama hamile kalmak istiyorum

Kaç kilo aldınız toplam nasıl bir diyetti
Diyetisyene gittim ben. Kilo almadım da verdim. Daha doğrusu ödemlerim gitti. Sağlıklı beslendiğim için de çok rahat bir hamilelik geçirdim. Doğumdan sonra da bebek 8 aylıkken tekrar diyet + yüzme ile kalan kiloları verdim.

Boyle bir durum yasamaya gerek yokki biraz araştırirsaniz uzmanlarda aynisini soyluyor zaten biraz relax olup keyfine bak 9 aylik evlisin 1 dusuk yapmışsın ikinci denemeye gecmek istiyorsun bune acele birileri arkanizdan mizraklami kovaliyor
Ne zamana çocuk sahibi olacağına ben karar veririm . ayrıca mizrakla falanda kovalamiyor.ben açtığım konuda da hamile kalayım mi diye açmadım

Ne zamana çocuk sahibi olacağına ben karar veririm . ayrıca mizrakla falanda kovalamiyor.ben açtığım konuda da hamile kalayım mi diye açmadım

Valla canim ben seni dusundugum icin yazdim 9 aylik evlisin 1 dusuk yasamissin kendine biraz zaman ver üzerinden biraz zaman gecsin sende kendini toparla diye dedim yoksa illaki sen karar verirsin beden senin

Valla canim ben seni dusundugum icin yazdim 9 aylik evlisin 1 dusuk yasamissin kendine biraz zaman ver üzerinden biraz zaman gecsin sende kendini toparla diye dedim yoksa illaki sen karar verirsin beden senin
Tamam ama arkandan mızrak faalan demeyip böyle soyleseydiniz teşekkür ederdim.yinede saolun teşekkürler ☺️

Diyet yapmak az beslenmek değil dengeli beslenmek. Her şeyi yiyorsunuz sadece ölçülü oluyor.. bence diyet yaparken de hamileliğiniz güzel bir şekilde ilerler

Selam kızlar.baktim ama hiç böyle bir konu bulamadım.Hadi toplamınınnnn🦋Kızlar ben aslında çok kilolu değilim ama acayip göbeğim var.yeni evliyim daha 9 aylik.kilo vermek istiyorum ama spor yapamıyorum.cunku hamile kalmak istiyorum.zaten çokta diyet yapabilen biriside değilim.spor yapsam gider gibi.Sorum şu kizlar hamile kalmaya çalışırken nasıl kilo verebiliriz.simdi diyet yapsam sanki bebiş beslenemez gibi.spor yapsam düşer diye korkuyorum.yardim edin kızlar.
2 ay cocuk dusunme korun ve gobegini eritmeye calis dha yeni evlisin sonucta diyette yapablrsn sporda

Ben 93 kiloyla hamile kaldım canım diyet ve spor yapıyordum ama hemen hamile kalamam diye korunmuyorduk bu ama meğer hemencecik hamile kalmışım ve ben hamile olduğumu 9. Haftada öğrendim bu süre zarfında dediğim gibi hem diyet hem spor yapıyordum bir arkadaşın dediği gibi sağlıklı bebek tutunuyor zaten endişelenme hatta doktor 16. Haftana kadar diyete devam edebilirsin demişti o yüzden endişelenme kilonda da sıkıntı yok zaten kendini hazır hissediyorsan düşük üzerinden 2 ay geçtiyse sorun yok göbeği de dert etme doğumdan sonra verirsin

Ben ayni kafayla 1yili bitirdim. Cok hoplayip ziplamayim belki ben fark etmeden duser ve ya tutunma olmaz, nasilsa hamileyken kilo alicam diye cokta dikkat etmedim ama bu ay cok fena oldugumun farkina vardim. Spora basladim cocuk isinide 2ay erteledik zaten tedaviye ara verdim

Hamileyken de diyet yapılır. Hamile diyetleri var. Spor da ağır olmadıktan sonra yapılır bakmadım ama hamile sporları yazsak youtubeda bir sürü video çıkar.

X