Göbek eritme ve bel sekillenirme icin birebir!

Acil yardım kızlar

mrb ben 25 yaşındayım bir oğlum var 3 yaşında 80 kiloyla doğum.yaptım.sezeryan tabi şimdi 61-63 arasindayim ne aliyom ne veriyorum ve göbek kocaman tabi ne yapmam lazım ev hanımıyim gurbetym oğluma bakacak.kimsem yok spor için çıkacak yerimde de yok ev is yapiyom günlük hayatım ogkum.eşim ev is yemek hep böyle geciyor ve ben artık 53 kilo olmak istyrm.aynı doğumdan önceki gibi lütfen bir el bayanlar atın bana ne yapmalıyım ?:KK43:
boy:158
kilo:62
gobek:94
basen:101
ince bel:82
gogus:94
birde bayanlar çok kabızlık çekiyorum acayip hemde ve emin olun çok az yiyorum.yemek kimse inanmiyor bu kadar az yiyip kilo veremediğimë sabit kilom artık fit bir vücut istyrm aynı 4 yıl.önceki gibi spordan başka ne yapmam.lazım gerçekten yardım.lütfen sizlere güveniyorum

1.sayfadaki Videolar harika ❤ o zamanında yapanlar da okuduğuma göre etki görmüş 👌 bende 2gündür düzenli yapmaya başladım karın kaslarını süper çalştryor ölçülerimide aldm takip edeceğim ama bukadar güzel bir sayfayı neden takip eden yok ki anlamadım 3.5 yıldır yazan olmamış 🤔 eğer sayfaya gözatıpda yapmayı düşünen varsa birlikte başlayalm:KK66:

Bu haraketleri kullanırken ek takviye almak istiyorsanız Cardarine Sarms kullanmanızı tavsiye ediyorum daha çabuk verim alırsınız. toksit etkisi yoktur

canım bende aslında çok kilolu sayılmam ama göbek maşallah önden gidiyor.pazartesiden beri bende sabahları nivea body cd sini yapıyorum öğlenleride slim in 6 nın göbek egzersizleriyle zumba yapıyorum günde en az 100 en fazla 500 ip atladığımda oluyor.nivea nın sıkılaştırıcı jelini sürüyorum sabahları akşamlarıda altın çilek jeli aldım onu sürüp 30 dk. titreşimli kemer kullanıyorum.umarm kurtuluruz şu göbeklerden:KK43:
Bendede ayni sorun var kilom gayet guzel ama gobek kotu ya

Canim benim hizli kilo alip vermek kadar kotu bisey yok. ben 60 kiloya yakin bir kiloda baslayim bu yaz 45 e kadar dustum. sonuc su an kansizliktan saclarim dokuluyo yarisi gitti tirnaklarim uzamiyo. kilo vericem derken sagliksiz olmamak lazim. herkes 18 yas alti saniyo beni ne kadar kuculduysem artik. Benim gobek etrafi toparlamiyo siktigim zaman ya da egildigimde burusuk burusuk gozukuyo yani cilt de deforme oldu. simdi vitaminlerle bol bol okuz gibi yiyerek kilo almaya calisiyorum :KK52: pilates iyidir kaslari guclendirir.

Bence yapmamiz gereken duzenli olarak spor yapmak ben haftada 5 gun yaptigimda vucudum cok iyi hissediyor (4 e 3 e dusersem her seferinde kas agrilarim oluyor)

Protein agirlikli beslenmeye calisip herseyden dengeli yemek tatlinizi da yiyin ama asiriya kacmayin sonra kalkin yuruyus yapin.

Son olarak da kardiyo ve strength training i bir arada yapmak. ilk gun cardio ikinci gun agirliklarla kas calistirmasi.

Tek bir yere odakli calismak hic bir ise yaramiyor sadece mekik yapmak yeterli olmuyo. Kol bacak sirt karin hemen hemen hepsi calistiginda vucudun goruntusu degisiyor.

Benim bu ara yeni favorim popo diklestirici hareketler. duzenli yapinca 2 3 haftaya poponuzun degistigini farkediyosunuz. daha buyuk sekilli bir popo da beli ince gosteriyo zaten.

Isinize yarar mi bilmiyorum ama Free belly dance classes online with Tiazza Rose bu blogun sahibi bayanin belly dance videolari var birtanesi bu The bellydance Harem workout combinations: get ready to sweat! - YouTube videolarindan 2 tanesini yapin 1 saat kardiyo yapmis oluyosunuz popo bacak ve karin kaslari surekli devre de ve akittiginiz teri size anlatamam :KK52: hem de gobek atiyosunuz ya resmen stres atiyorum ben.

Spor salonuna gitmek istemeyenler icin de evinize agirlik alabilirsiniz 2 ve 4 kiloluk agirliklarim var benim strength training with weights Weight Training Workout for Weight Loss - Fat Burning Functional Strength Training Workout - YouTube bu video gibi.

Ben su an 3 - 4 gun kas gelistirici geri kalan gunlerde de belly dance le cardio yapiyorum 1 saat.
Kesinlikle katılıyorum, sağlıksız bir biçimde yapmamak gerek diyeti. Spor ve sağlıklı beslenme en iyisi

Bu videolari baska bir konuda da paylastim ama daha cok kisinin gorebilmesi icin ayri bir konu acmaya karar verdim. 2 3 yildir kilo vermeye calisiyordum kilo alinca kaybettigim vucudumun seklini geri kazanmak icin evet kilo verdim 38 bedenden 36 ya dustum. Hala bir sorunum vardi... gobek ve bel kismim dumduz degil de portlek portlek duruyordu yaglar belli oluyordu sanirim pilates yapiyorum ve de mekikle beraber gobek cevremdeki yaglar sikilasip kas kati gobek kaslarimin ustunde lop lop duruyo hala masallah :KK4:
Neyseki youtubeta tesadufen buldugum videolar gercekten ise yariyor 6 gun once buldum 4 gundur yapiyorum ve o loplukler azalmaya basladi gobegimin sisi de indi biraz ama daha cok vaar:KK31:

Videolari yaparken aci hissetmiyorsunuz cunku normal dans edermis gibi egzersizler muzikle beraber bu yuzden cok eglenceli ve de hareketler cok kolay :KK34: videodaki hareketleri yaptiran kadin bir videosunun 3 kez arka arkaya yapilmasini tavsiye ediyor ben bunun yerine 3 farkli videoyu birerkez yapip yarim saatte ter icinde kaliyorum, genelde terledigimde birakan bir insanim ama bu cok basit ve kararliyim yaza kadar en az haftada 3 - 4 kez (pilateste yapiyorum haftada 1 salon 1 kez de evde) hic birakmadan devam edicem.

eger sizde bana katilirsaniz her ay buraya bel olculerimizin ayda kac cm degistigini yazarak birbirimizi motive edebiliriz. Lutfen bir kez deneyin ne kadar calistirdigini gorunce vazgecemiceksiniz benim gibi:KK15:

👍🏻Süper hemen başlıycam

Bu videolari baska bir konuda da paylastim ama daha cok kisinin gorebilmesi icin ayri bir konu acmaya karar verdim. 2 3 yildir kilo vermeye calisiyordum kilo alinca kaybettigim vucudumun seklini geri kazanmak icin evet kilo verdim 38 bedenden 36 ya dustum. Hala bir sorunum vardi... gobek ve bel kismim dumduz degil de portlek portlek duruyordu yaglar belli oluyordu sanirim pilates yapiyorum ve de mekikle beraber gobek cevremdeki yaglar sikilasip kas kati gobek kaslarimin ustunde lop lop duruyo hala masallah :KK4:
Neyseki youtubeta tesadufen buldugum videolar gercekten ise yariyor 6 gun once buldum 4 gundur yapiyorum ve o loplukler azalmaya basladi gobegimin sisi de indi biraz ama daha cok vaar:KK31:

Videolari yaparken aci hissetmiyorsunuz cunku normal dans edermis gibi egzersizler muzikle beraber bu yuzden cok eglenceli ve de hareketler cok kolay :KK34: videodaki hareketleri yaptiran kadin bir videosunun 3 kez arka arkaya yapilmasini tavsiye ediyor ben bunun yerine 3 farkli videoyu birerkez yapip yarim saatte ter icinde kaliyorum, genelde terledigimde birakan bir insanim ama bu cok basit ve kararliyim yaza kadar en az haftada 3 - 4 kez (pilateste yapiyorum haftada 1 salon 1 kez de evde) hic birakmadan devam edicem.

eger sizde bana katilirsaniz her ay buraya bel olculerimizin ayda kac cm degistigini yazarak birbirimizi motive edebiliriz. Lutfen bir kez deneyin ne kadar calistirdigini gorunce vazgecemiceksiniz benim gibi:KK15:

👍🏻👍🏻

X