Göğsünde eski sevgilisinin baş harfi olan erkek ??

SalakSacma

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.490
723
26
Yaklaşık 1 ay önce aldatıldıgımı öğrendim ve terkettim
Karşıma biri çıktı daha doğrusu önceden görüştüğüm ve şans vermediğim kişiyle tekrar konuştuk ve bana okadar iyi geldiki kendimi bi masalın içinde buldum sanki
Daha 1 ay önce aldatılmama ragmen eski sevgilim asla aklıma gelmiyo bile
Şimdi bu kişi çok ilgili ve evlilik düşündüğünü söyleyen biri aslında tam hayalimdeki karakter
Daha önce çok kızla konuşmuş birsürü sevglisi olmuş hadi bunlar geçmiş diyip kapattım
3 sene önce bi ilişkisi olmuş kadın bundan 5 yaş büyükmüş 1 bucuk yıl birlikte yaşamışlar ve o askere gidince kadın bunu aldatmış
Ayrılmışlar . Kadın ayrıldıktan sonra başkasıyla evlenmiş
Vucudunda bir çok dövmesi var göğsünde de eski sevgilisinin adının baş harfi kendi baş harfi ve soyadı var
Kendisi söyledi konu açılınca gösterdi
Sildirmek istemiş ama vakti olmamış onun için önemsizmiş Sildircekmiş yada üstüne başka bişey yaptırcakmış için rahat olsun dedi
Bende yanında ben varken göğsünde başkasının adını taşımanı kaldıramam bide başkasının karısının adı senin niye göğsünde dedim
Sizce ben ne yapmalıyım tepkim nasıl olmalı ?

Adam evli kadınla beraber oluyor bunda sorun yok
Ana göğsünde baş harfi olunca mı sorun?
Adamda sadakat duygusu yok asıl rahatsız olman gereken bu.
Ayrıca 1 ayda ne evlilik konuşması
Bu kadar mı boşluktasın
Çıkar pembe gözlüklerini

Evli kadınla değil
Kadınla sevgiliyken aldatmış kadın bunu ve ayrıldktan sonra kadın başkasıyla evlenmiş şuan evliymiş
Bu kadar mı boşluktasın
Çıkar pembe gözlüklerini

Bu kadar mı boşluktasın
Çıkar pembe gözlüklerini
Kadın ayrıldıktan sonra evlenmiş diye anladım ben.

Bence siz de takmayın önemsiz bir konu ama birkaç ay sonra sildirmezse sorarsınız hani sildiriyordun diye

Evet öyle zAten
Önemsiz mi gerçekten sonuçta okadar sevmiş yazdırmış ve senelerdir sildirmemiş
Kadın ayrıldıktan sonra evlenmiş diye anladım ben.

Bence siz de takmayın önemsiz bir konu ama birkaç ay sonra sildirmezse sorarsınız hani sildiriyordun diye

Yani Türkçeyi öyle bozuk kullanmışsin ki, beş sayfa herkes evli kadınla düşüp kalkan erkeğe sövecek😂😂
Ben olsam cover up için ona dövme modelleri gönderip dururdum. Zaten adamın isteği de o harfi kapatmak. Bir süre sonra gider,kapatır mesele falan kalmaz.
Çok da dert edecek konu degil. Dövme şeklinde olmasa da başka şekilde izler tasimasindan iyidir eski sevgiliden

PS: aldatılma hikayesine inanmadim. Nedense şu KKda tüm erkekler boynuzlu

Söyleyeceginizi söylemişsiniz zaten gerisi ona kalmış. Sizi önemsiyorsa üzmemek icin halleder.

Yanlış yazmışım kadın evli değilmiş birlikteyken ayrıldıktan sonra başkasıyla evliymiş şuan evli yani
Anladım pardon. Ama dövmeye takılma benimde değişik yerlerimde eşimin adı yazıyor kimse içinde silmem. Benim geçmişimde var o silsem ne. Yalnız 1 ay çok yeni intikam duygusuna kapılmada

Sizden önce yaptırdığı bir dövme için tepki gösterme hakkınız olduğunu düşünmüyorum. Ama “neden hala sildirmedi” diye düşünüp endişe ediyorsanız bunun sizi rahatsız ettiğini ifade edebilirsiniz. Ben olsam hemen sildirirdim ama o nedense öyle tercih etmemiş. 3 yıldır sildirmediği dövmeyi 1 aydır tanıdığı bir kadın için hem de şu dönemde apar topar sildirmesini beklemek biraz hayalperestçe geldi bana. Biraz daha ciddileştiğinizde yine de sildirmezse o zaman tepki gösterirsiniz.

Ayy ben fena kiskanirdim benimle ilgili dovmeden destan yazsa yine rahatlamazdi icim😀siz benim gibi olmayin siler mi diye bekleyin

Yeni bir ilişkiden çıktıktan sonra 3-4 haftadır görüştüğünüz biriyle evlilik konuşacak aşamaya nasıl geldiniz? Konu nasıl oraya geliyor hemen?

Bu tarz dövmeler çok arabesk geliyor ayrıca bana. Adam bir gün ayrılabileceklerini öngöremeden gidip böyle bir şey yaptırmış, şimdi 1 aydır konuştuğu insana evlilik muhabbeti yapıyor. Pek aklı başında ve güvenilir biri gibi gelmedi bana.

Yanlış yazmışım kadın evli değilmiş birlikteyken ayrıldıktan sonra başkasıyla evliymiş şuan evli yani
Sizin yazınız öyle karışık değil,eğer sonradan degistirmediyseniz ben direkt anladım ,ayrildiktan sonra yazmissiniz orada .Yanlış anlayan biri ortalığı karıştırdı , olan bu .

Konuya gelince bence gözlemleyin hala kadını unutamadıysa ayrılırsınız.

Erkekler böyle saçma şeyler yapıyor maalesef, dövme yok edilir, yok etsin de zaten. Bence onu da diğerlerini sorgulamayacağın gibi sorgulama

Sizinle fotoğraf vs paylaştı mı sosyal medyada yani aleni sizinle beraber olduğunu cevresi vs biliyor mu?

X