Göğsünde eski sevgilisinin baş harfi olan erkek ??

aldatılmanın hazmedememzliğiyle boşlugunda hemen birini bulmak çok mantıklı değilken önunuze gelen ilk insanda çivi çiviyi söker mantığı olmuş bu yuzden hemen 1 ayda bu kadar dert etmişsiniz. zamanla dövme kısmını halledersiniz acele etmeyın bu kadar kaptırmayın kendinizi..

Yani açıkçası ben de sorun ederdim ve silmesini isterdim. Ayrıca göğsüne dövme yaptıracak kadar çok sevmesini de kıskanırdım ( bu mantıksız ama ne yapayım kıskanırdım elimde olmazdı. ) Hemen gidip sildirirse, sorun etme uzatma tabi.

Yaklaşık 1 ay önce aldatıldıgımı öğrendim ve terkettim
Karşıma biri çıktı daha doğrusu önceden görüştüğüm ve şans vermediğim kişiyle tekrar konuştuk ve bana okadar iyi geldiki kendimi bi masalın içinde buldum sanki
Daha 1 ay önce aldatılmama ragmen eski sevgilim asla aklıma gelmiyo bile
Şimdi bu kişi çok ilgili ve evlilik düşündüğünü söyleyen biri aslında tam hayalimdeki karakter
Daha önce çok kızla konuşmuş birsürü sevglisi olmuş hadi bunlar geçmiş diyip kapattım
3 sene önce bi ilişkisi olmuş kadın bundan 5 yaş büyükmüş 1 bucuk yıl birlikte yaşamışlar ve o askere gidince kadın bunu aldatmış
Ayrılmışlar . Kadın ayrıldıktan sonra başkasıyla evlenmiş
Vucudunda bir çok dövmesi var göğsünde de eski sevgilisinin adının baş harfi kendi baş harfi ve soyadı var
Kendisi söyledi konu açılınca gösterdi
Sildirmek istemiş ama vakti olmamış onun için önemsizmiş Sildircekmiş yada üstüne başka bişey yaptırcakmış için rahat olsun dedi
Bende yanında ben varken göğsünde başkasının adını taşımanı kaldıramam bide başkasının karısının adı senin niye göğsünde dedim
Sizce ben ne yapmalıyım tepkim nasıl olmalı ?
Üstüne cover up yapar ya da sildirir canım kafasından sildiyse vücudunda olmasını kafana takma eline fırsat geçirse sildirir zaten

Eski eşim yüzük takmayı sevmediğini söylerdi bu yüzden yüzük parmağına adımı dövmeyle yazdırmıştı. Boşandık, ikimiz de başkalarıyla evliyiz şimdi. Zaman zaman aklıma geliyor o dövmeye ne oldu diye, seninle sevişen birinin aslında kiminle savaştığını bilemezsin. Bu herkes için geçerli , dövme sadece görünürlüğü yüzünden can sıkıcı. Asıl ölçüp tartmanız gereken o kadının hayaleti aranızda yaşayacak mı? Açık söyleyeyim, 50 kadın daha alsa eski eşim yine de beni unutamaz, maalesef bu gerçek. Sizin durumunuzda bunu anlamak için bazı ipuçları vardır, örneğin ondan bahsetme ihtiyacı duyuyor mu, iyi ya da kötü, mutsuz ve karamsar mı yoksa mutlu ve heyecanlı mı?

Siz aldatildiktan sonra muhtemelen bosluga düstünüz ve daha önce sans vermeye deger görmediginiz erkegi suan da yere göğe sığdıramıyorsunuz. Tehlike çanları birtek bendd mi çalıyor?!

Daha 1 aydır tanışıyormuşsunuz. Ne evliliği, biraz frenleyin kendinizi. Yıllar önce bitmiş bir ilişki neticede. Rahatsız olabilirsiniz anlarım ama bir aylık ilişkide böyle bir istekte bulunmak için erken geldi bana. Dövme var veya yok bu adamın bir geçmişi var neticede, sizin de var. Basit bir görsele çok anlam yüklememek lazım. Dövme sildirmek kolay bir işlem değil. Tam kekoluk ama sevgilinin adını dövme yaptırmak

Önemli olan kalbinden ve beyninden silebilmiş mi? Dövme sadece görsel bir şölen silinir gider.

X