Göğüs ağrısı olmadan olan adet mi gebelik mi ?

MsfrHanim00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
21
1
36
Bayanlar Merhaba, Nişanlımla önce kıyafet üstünden sonra çıkarıp Sürtünme sonucu vajina üstüne boşalma oldu. Bakireyim. Adetim 7 gün gecikmişti. 8.gün sürtünmeli ilişki oldu. Vajina üstüne boşaldı. 2 saat sonra az kanamam oldu. Hemen ertesi gün hapı attım. Ama kanama varken attım. Ertesi gün yoğun kanama oldu. Adet olmadan önce 1 hafta göğüs ağrısı olurdu bu kez olmadı. Sadece kasıklarda baskı gibi gaz var gibi bıcak saplar gibi ağrı oluyor arada. Şuan adetim ağrım vs yok. Sadece kasıklarım arada saplanıyor. Kızlık bozulmuş mudur. Gebelik ihtimali var mıdır ? Takıntılı olduğum için mi böyle oldu anlayamadım.

Kızlık zarın bozulmamıştır merak etme. Hamile kalma olayına gelirsek de zaten sürtünme ve vajina üzerine bosalmayla çok ufak bir ihtimal var ertesi gün hapı içerek onu daha da azaltmışsın. Kanaman da olmuş. Bence hamile değilsindir. Adet düzenin büyük ihtimal ertesi gün hapından dolayı değişmiştir

Kızlıgın surtunme ile bozulmaz kızlık kanaması oyle yogun da olmaz erkegın penısınde de kan olur acık pembe varmıydı oyle bırsey o an olur ama sonradan gelenler de var fakat oyle kıpkırmızı yogun olmaz vajına ustune bosalma ile de gebe kalınmaz rahim agzına bosalırsa gebelik olusabılır

Bayanlar Merhaba, Nişanlımla önce kıyafet üstünden sonra çıkarıp Sürtünme sonucu vajina üstüne boşalma oldu. Bakireyim. Adetim 7 gün gecikmişti. 8.gün sürtünmeli ilişki oldu. Vajina üstüne boşaldı. 2 saat sonra az kanamam oldu. Hemen ertesi gün hapı attım. Ama kanama varken attım. Ertesi gün yoğun kanama oldu. Adet olmadan önce 1 hafta göğüs ağrısı olurdu bu kez olmadı. Sadece kasıklarda baskı gibi gaz var gibi bıcak saplar gibi ağrı oluyor arada. Şuan adetim ağrım vs yok. Sadece kasıklarım arada saplanıyor. Kızlık bozulmuş mudur. Gebelik ihtimali var mıdır ? Takıntılı olduğum için mi böyle
Bayanlar Merhaba, Nişanlımla önce kıyafet üstünden sonra çıkarıp Sürtünme sonucu vajina üstüne boşalma oldu. Bakireyim. Adetim 7 gün gecikmişti. 8.gün sürtünmeli ilişki oldu. Vajina üstüne boşaldı. 2 saat sonra az kanamam oldu. Hemen ertesi gün hapı attım. Ama kanama varken attım. Ertesi gün yoğun kanama oldu. Adet olmadan önce 1 hafta göğüs ağrısı olurdu bu kez olmadı. Sadece kasıklarda baskı gibi gaz var gibi bıcak saplar gibi ağrı oluyor arada. Şuan adetim ağrım vs yok. Sadece kasıklarım arada saplanıyor. Kızlık bozulmuş mudur. Gebelik ihtimali var mıdır ? Takıntılı olduğum için mi böyle oldu anlayamadım.
Yani tam anlamı ile birliktelik olmadan kanama nasıl oldu anlayamadım. Kanama birliktelikten sonra geldi ise kızlık bozulmuş olabilir. Onun dışında adet belirtisi ve gebelik belirtisi birbirine çok yakındır. Kasık ağrısı göğüs şişkinliği akıntı vs. Ve son olarak genç yaşta kaza sonucu hamile kalmak istemiyorsanız partnerinize söyleyin korunsun. Rabbim istediğiniz de çocuk sahibi yapsın İnş. Lütfen dikkat edin. Gereksiz üremeye bu dünyanın ihtiyacı yok.

canım kanaman olduysa farkında değilsindir ama ilişkiye girmişsin belli zorlama oldumu?
adetim gecikmişti. yani adet günümdü. hoplasan adet olacak gibi olursın yaa onun gibi düşündüm. o anlık az miktar açık renk olurdu. bu kahve geldi sonra kırmızı oldu. ama ertesi gün hapı attığımda kanamam yeni başlafı etkisi olur mu bilmiyom.

Zorlama olmadı. Sürtünmesiyle boşalması bir oldu zaten.

Bence zedelenmiş kızlık zarıniz madem çok önem veriyorsunuz yapmayın heleki korunmasız erkek zevk alacak diye kendiniz hormon alıyorsunuz ki vücudunuza zarar veriyorsunuz taksın kondomu tertemiz şekilde sürtunun

Kızlıgın surtunme ile bozulmaz kızlık kanaması oyle yogun da olmaz erkegın penısınde de kan olur acık pembe varmıydı oyle bırsey o an olur ama sonradan gelenler de var fakat oyle kıpkırmızı yogun olmaz vajına ustune bosalma ile de gebe kalınmaz rahim agzına bosalırsa gebelik olusabılır
adet günümdü ama gecikmişti. sürtünme sonrssı oldu kanama zaten. çok afedersiniz ama çok özür dileyerek söylğuorum. domalırken bir anda sürttü boşaldı :KK43: sildim yıkadım hemen hap attım. kanama başladıktan sonra fayda olur mu bilmiuom artık

Yani tam anlamı ile birliktelik olmadan kanama nasıl oldu anlayamadım. Kanama birliktelikten sonra geldi ise kızlık bozulmuş olabilir. Onun dışında adet belirtisi ve gebelik belirtisi birbirine çok yakındır. Kasık ağrısı göğüs şişkinliği akıntı vs. Ve son olarak genç yaşta kaza sonucu hamile kalmak istemiyorsanız partnerinize söyleyin korunsun. Rabbim istediğiniz de çocuk sahibi yapsın İnş. Lütfen dikkat edin. Gereksiz üremeye bu dünyanın ihtiyacı yok.
Adet günümdü abla ondan dolayı mı diye düşüdnüm işte. Boşaldı sonra yıkadım kan gelince hap attm hemen hiç bişey yok belirti. Adet ağrısı da olmadı ama 8 gün sürdü

X