Göğüs Büyütme Ameliyatındaki Korkularım

Aaa cok sevindim damlanin bu kadar yumusamis olmasina:)) bende izler icin silikon krem kullaniyorum suanda lazerle nasil yaktilar anlamadim??

Operasyondan 1 ay sonra ücretsiz lazeri dikiş izlerine tuttu ve orasî kırmizi kırmızî oldu sonraki seanslar ücretliymis ama ben gitmedim

İmza

Operasyondan 1 ay sonra ücretsiz lazeri dikiş izlerine tuttu ve orasî kırmizi kırmızî oldu sonraki seanslar ücretliymis ama ben gitmedim

İmza

Bu yontemi ilk defa duyuyorum izleri gecirmeye yardimci yani bu yontem ama bana artik cok gec sanirim 4 ay oldu coktan. Neyse yumusasin bide sol gogsumdeki sislik insin onlar bana yeter:))

Anladim canim bende bepantolle yapiyim masajimi artik o zaman. Cok sevindim bebeginide bu kadar uzun sure emzirmene ameliyatin etki etmemesine:)) benim protezim damla oldugu icin daha sert oluyor sanirim seninki yuvarlak ve en yumusagi galiba? İns benimkilerde yumusar zamanla suan hala biraz sertler cunku

slm canim,
bu bepantoll hangi krem? Bepanthen mi? Ya benim Dr hic masaj önermedi! hata bu yeni nesil silikonlar üstü pürültülü oldugu icin hic iyi olmadigini söyledi.:44:

slm canim,
bu bepantoll hangi krem? Bepanthen mi? Ya benim Dr hic masaj önermedi! hata bu yeni nesil silikonlar üstü pürültülü oldugu icin hic iyi olmadigini söyledi.:44:

Her doktor farkli bisey soyluyo valla canim bende anlamadimki ama genel olarak masaj iyi diye biliyorum yumusatiyo sonucta. Bepantol bepanten ayni sey evet.

Eşim açık sözlüdür bani ben üzülmym diyr yalan söylemez hiç :)) o yüzden emin bi şekilde size söylebilirimki hiç problem etmedi ilk bi iki ay sertti evet ama şimdi çok iyiler. Ben geçenlerde iç çamaşırı almak için bir mağazaya girmiştim ve ordaki bayanla konuşurken göğüslerinin silikon olduğunu söyledi bende kontrol amaçlı ellediğimde aman allahım yumuşacıktı,nasıl bu kadar yumuşadı dedim. Eee 1 yıl oldu dedi . Zamanla yumuşuyorlar dedi. Ve ben biraz daha rahatladım. Çünkü normal göğüse göre sert, ve haliyle her sütyen olmayabiliyor. Helede 75 ken c cup arıyorsan.
Ayrıca hayır tamamen his yok değil, var. Ama mesela sağ göğsüme his geldi fakat fazla geldi:))) solda ise belli yerleri hissetmiyorum bi kaç aydır içten içe kaşınıyor hep sanırım biraz geç gelicek ama olsun gelsin dee zaman önemli değil artık :)) ayrıca benim yara izlerimde hiç fena değil, arkadaş listemde olanlar görmüştür 3-4 ay içinde bile değişti ben burdayım havaları geçmeye başladı :)
Darısı fazlasıyla isteyenlerin başına,öpüldünüz :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Her doktor farkli bisey soyluyo valla canim bende anlamadimki ama genel olarak masaj iyi diye biliyorum yumusatiyo sonucta. Bepantol bepanten ayni sey evet.

bende hıc masaj yapmadım sırt ustu yatınca tas gbı oluyo ayaktayken yumusak kolumu hareket ettırınce o zmnda cok sert oluyo sızdede boyle oluyormu ?

bende hıc masaj yapmadım sırt ustu yatınca tas gbı oluyo ayaktayken yumusak kolumu hareket ettırınce o zmnda cok sert oluyo sızdede boyle oluyormu ?

Yok canim benimkinin yumusakligi herzaman ayni yatarken kolumu oynatinca ayaktayken hep ayni sen masaj yapmadigindan olabilir

Yok canim benimkinin yumusakligi herzaman ayni yatarken kolumu oynatinca ayaktayken hep ayni sen masaj yapmadigindan olabilir

acaba dıyrm kas altı oldugu ıcın sıkısıyor ondanmı oluyor. ben hareekt ettrnce falan cok sertleşiyor ya ama doktorum ıstemedı masaj yapmamı. bıde bı kac arkadasa sordum anlattılar ama hala şu masajın nasıl yapıldıgını anlayamadım bu arada senın ne kadar olmustu

acaba dıyrm kas altı oldugu ıcın sıkısıyor ondanmı oluyor. ben hareekt ettrnce falan cok sertleşiyor ya ama doktorum ıstemedı masaj yapmamı. bıde bı kac arkadasa sordum anlattılar ama hala şu masajın nasıl yapıldıgını anlayamadım bu arada senın ne kadar olmustu

Senin doktorun kimdi canim? Benim 4 ay oldu 2,5 aydirda masaj yapiyorum benimkide dual plan bi nevi kas alti ama oyle olmuyo

Senin doktorun kimdi canim? Benim 4 ay oldu 2,5 aydirda masaj yapiyorum benimkide dual plan bi nevi kas alti ama oyle olmuyo[/QUOT
burda pek ismi gecen bır doktor degl canm allah allah bende nıye oyle oluyor acaba ya ayın 10.nunda kontrolum var gıdınce doktoruma bı sorarım sen nasıl yapıyorsun masajı

Bu yontemi ilk defa duyuyorum izleri gecirmeye yardimci yani bu yontem ama bana artik cok gec sanirim 4 ay oldu coktan. Neyse yumusasin bide sol gogsumdeki sislik insin onlar bana yeter:))

Yok geç değildir yara izi iyileşince yakıyolar sonucta..1 yada 4 Ay farketmez ama bundan 2 yil önce 250 tlydi bana biraz fazla geldi oyuzden yaptirmadim..sislik zamanla iner bendede sol gögusumde ucu yukarı bakıyodu mesela ikisi esit degildi biri daha kücukmus oyuzden daha fazla gerilmisti ama zamanla düzeldi 1 sene sonra tamamen düzelmisti bide benm bir yil biyunca 3 ayda bir ucretsiz kontrole gittim..

İmza

Yok geç değildir yara izi iyileşince yakıyolar sonucta..1 yada 4 Ay farketmez ama bundan 2 yil önce 250 tlydi bana biraz fazla geldi oyuzden yaptirmadim..sislik zamanla iner bendede sol gögusumde ucu yukarı bakıyodu mesela ikisi esit degildi biri daha kücukmus oyuzden daha fazla gerilmisti ama zamanla düzeldi 1 sene sonra tamamen düzelmisti bide benm bir yil biyunca 3 ayda bir ucretsiz kontrole gittim..

İmza

Peki lazere gidince izlerin daha iyi oldumu faydasini gordunmu canim?? Faydasi oluyosa bende gidebilirim arastiriyim iyice. Umarim benimkilerde zamanla duzelir cok kafayi takiyorum oraya:KK43:( bende surekli kontrole gidiyorum her defasinda gecer zamanla diyo doktorum ama icimdede bi suphe kaliyo iste ya gecmezse diye. Bide ameliyatima 3 doktor girdi ikisinide farkli doktor yaptiysa el farki olabiliyomus ondan korktum:KK43:(

Peki lazere gidince izlerin daha iyi oldumu faydasini gordunmu canim?? Faydasi oluyosa bende gidebilirim arastiriyim iyice. Umarim benimkilerde zamanla duzelir cok kafayi takiyorum oraya:KK43:( bende surekli kontrole gidiyorum her defasinda gecer zamanla diyo doktorum ama icimdede bi suphe kaliyo iste ya gecmezse diye. Bide ameliyatima 3 doktor girdi ikisinide farkli doktor yaptiysa el farki olabiliyomus ondan korktum:KK43:(

Aa böle biseyi ilkkez duyuyorum ikisinide farklı doktor yapmaz bence yapsada sonucta ilkkez sende denemiyolardır bunu farklı olmaması için kontrollu olduklarini düsunuyorum..iz konuzunda bende takıntılıydim uzunzamandir bakmiyordum bebekle ilgilenmekten gecen gun bi baktim hafif bir iz kalmıs bukadar azalacağini tahmin etmiyordum..lazere birkez girdigim icin faydasi cok fazla olmamistir ama bikackez gitseydim heralde tamamen yok olurdu..fakat suan rahatsiz olacagm kadar iz yok ve görünmüyo..gögüslerin düzelir merak etme daha cok yenisin diyorumya benimkinin birinin ucu yukari bakiyodu ve 6-7ayda düzelmeye basladini 1senedede nerdeyse ayni olsunu farkettim..suan sanki orjinal gibiler yani sanki hep böyleymisim gibi önceki halimi unuttum

İmza

Aa böle biseyi ilkkez duyuyorum ikisinide farklı doktor yapmaz bence yapsada sonucta ilkkez sende denemiyolardır bunu farklı olmaması için kontrollu olduklarini düsunuyorum..iz konuzunda bende takıntılıydim uzunzamandir bakmiyordum bebekle ilgilenmekten gecen gun bi baktim hafif bir iz kalmıs bukadar azalacağini tahmin etmiyordum..lazere birkez girdigim icin faydasi cok fazla olmamistir ama bikackez gitseydim heralde tamamen yok olurdu..fakat suan rahatsiz olacagm kadar iz yok ve görünmüyo..gögüslerin düzelir merak etme daha cok yenisin diyorumya benimkinin birinin ucu yukari bakiyodu ve 6-7ayda düzelmeye basladini 1senedede nerdeyse ayni olsunu farkettim..suan sanki orjinal gibiler yani sanki hep böyleymisim gibi önceki halimi unuttum

İmza

Evet haklisin canim benim daha baya bi zamana ihtiyacim var:)) cok tesekkur ederim bana cok yardimci oldun ve rahatlattin ins benimkilerde senin gibi cok dogal olurlar:))

2 sene önce yaptırdım sert olup olmaması senin elinde her aksam ve sabah bepontolle aylarca masaj yaparsan tıpkı orjinali gibi oluyor benimki öyle yani eşine söylemezsen anlamaz o derece..ayrica 8 aylık bir bebeğim var ve sadece anne sütüyle besledim ilk 6 ay hiçmama vermedim yani suanda hala emziriyorum..ameliyattansonra 1 haftayı atlatırsan tamamdır 1 aydada tamamen eski haline dönüyosun ama dediğim gibi ben ilk bir haftadan sonra belki aylarca masj yaptim sabah aksam 10 dakka ama deydi

İmza

teşekkürle canım ya içim rahatladı bu yaz ben de yapıcam çok heycanllıyıııımmm :)))

X