Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme denemesi adım adım

Kuronekozeynep

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
15
2
26
Merhaba arkadaşlar, küçük göğüslerimden sıkıntı yaşadığım için doğal göğüs büyütme yollarını denemeye karar verdim daha önce denemiştim ama düzenli yapmadığım için bir etkisini görmedim.. Üç gün önce aldığım bir kararla bu işe disiplinli bir şekilde başlamaya karar verdim ve aktardan şerbetçiotu Mersin yağı ve çörekotu yağı aldım sizlere günü gününe yaptıklarımı yazıp işe yarayıp yaramadığını yazacağım inşallah işe yarar... Öncelikle günlük en az koca bir kupa rezene çayı ve şerbetçiotu çayı içiyorum.. Mersin yağını akşam yatmadan önce göğüslerime sürüp masaj yapıyorum yıkamadan yatıyorum ayrıca sabahları da çörekotu yağı ile masaj yapıyorum ve yine yıkamıyorum.. Bunu üç gündür yapıyorum ve göğüslerimde şimdiden hafif dolgunluk ve gerilmeler başladı... İşe yarayacak galiba :) sizden ricam yapmamı önereceğiniz başka bişey varsa yorum yapmanız. :) hergün Size gelişmeleri aktaracağım içimde işe yarayacağını söyleyen bir ses var umarım işe yarar :))

Arkadaşlar ayrıca forumda diğer arkadaşlardan gördüğüm şerbetçiotu kremini yaptım. Kıvamı losyon gibi oldu onu da kullanmaya başladım sizce mersin yağı ve çörekotu yağını da içine eklesem mi? Ne diyorsunuz?

Bugün sabah şerbetçiotu kremini yaptım sabah sürücem iki bardak rezene bir bardak şerbetçiotu çayı içtim bugün 4. Gün ve cidden göğüslerimde gerilmeler var sanırım işe yarıyor :) birazdan da duşa girip sıcak soğuk şoklamasını yapıp mersin yağı ile masaj yapıcam öyle yatıcam. Bu arada şu anda da koca bi kupa aldım ve şerbetçiotu ile rezeneyi karıştırıp demledim onu içiyorum

Arkadaşlar bugün 5. Gün hala rezene ve şerbetçiotu çayı karışımına devam ediyorum tadına da alıştım zaten eskisi gibi gelmiyor bugün yine duş alıp sıcak soğuk şoklamasını yaptıktan sonra hazırladığım kremi ve Mersin yağını sürücem bu arada 5 gün geçmesine rağmen göğüslerimde büyüme oldu normalde 75 sütyen kullanıyordum ama tam doldurmuyordu içini şimdi ise tam doldurmaya başladı :) 80 beden sütyen aldım içini dolduran kadar bu rutine devam edicem bugün ölçtüm göğüslerimi üst kısım 81 olmuş 3 Cm lik bi büyüme söz konusu ve gerçekten o kadar mutluyum ki işe yaramaya başladığına :)))

Kızlarrrr bugün sabah üstümü değiştiriyordum kız kardeşim odaya girdi geceleri sütyensiz yatarım üstümü çıkardım sütyen takıyordum ve kız kardeşim göğüslerimin eskisinden büyük durduğunu söyledi :) fark edilir şekilde bir büyüme ve dolgunlaşma oldu 6. Günde :))) umarım bu şekilde devam eder :)))

Ne güzel ya :) inşallah istediğin gibi büyürler. Böyle şeyler okuyunca çok seviniyorum. Keşke benim de büyüse ama okudugum olumsuz kişiler yüzünden inancim kırılıyo. Zaten benimkiler nerdeyse yok jsjdkd büyütmek biraz zor. Ama bu konuyu takip edicem nolur devam et moral oluyo.

İnşallah canım çok teşekkür ederim :) ama inancın kırılmasın sakın, çünkü benim de göğüslerim yok gibi bişeydi ve bende göğüs büyütmeye cabalıyıp iki üç günde umutsuzluğa kapılıp bırakıyordum sonra bi hırs geldi bana :p 7 gün oldu şimdi düzenli ve disiplinli bi şekilde yapınca istediğini elde edebiliyosun :) mesela göğüs masajı olayı akşam yatarken öyle eriniyorum ki bazen sonra kendime geliyorum bırakırsam bütün çaba boşa gidicek hemen masaja girişiyorum :) ve etkisini de görmeye başladım sutyeni giyince içini doldurduğunu gördüğümde öyle mutlu oluyorum ki :))) inşallah sende istediğini elde edersin ama dediğim gibi umudun inancın kırılmasın sakın

Kızlarrrr merhabaaaa :)) bugün 9. Gün ve ilginçtir ki göğüs uçlarım çok hassaslaştı ve göğüslerimde de gözle görülür oranda büyüme ve dolgunluk var :) bende ölçeyim dedim veeeeee 84 olmuşşşşş :-) çok mutluyum :)) 3 santimlik bi büyüme daha oldu ve toplamda 9 günde 6 Cmlik bi büyüme elde ettim :))))))

Kızlar inşallah yazdıklarımı göğüs büyütmek isteyen arkadaşlarda uygular ve güzel sonuçlar alır :) tek ihtiyaç disiplinli bir şekilde yapabilmek :) ben uygulamaya devam edicem ve Size yazmaya da devam edicem şuan 80 beden sütyen kullanıyorum hedefim 85 bedene ulaşabilmek inşallah olur :)

Kızlar :) uzun zamandır giremiyorum kusura bakmayın... Şimdi Size bu süre içerisinde neler yaptığımı anlatmak istiyorum öncelikle. Şerbetçiotu çayım çok çok azaldı bitmek üzere ve bugün hayıt tohumu aldım ve yaptığım kremde dibini sıyırıyor diyebilirim.. Ayrıca, bu göğüs büyütme işine başladığımdan beri iki paket rezene bitirdim şu an hayıt tohumu içtim bir tatlı kaşığı tohumu bardağa koyup kaynar su ile demledim süzüp içtim ve bu arada bu çaya şeker atılmaması gerekiyormuş aktardaki sevgili amca öyle söyledi :p tadına gelirsek ilk başta tuhaf geliyor ama üçüncü yudumda alıştım ben :) gel gelelim ne işe yaradı bu yaptıklarım bir ayı geçkin süredir yapıyorum bu büyütme olayını başladığımda göğüs ölçüm 78-80 falan çıkıyordu şuan da 92 Cm ölçümü ve gerçekten etkisini gördüğüm için çok mutluyum :)

bu demek oluyorki ayda 12 cm buyutmussun bu gercekten dogrumu ya keske benimde buyuse ben daha hic baslamadim kilo aldinmi bu donemde

bu demek oluyorki ayda 12 cm buyutmussun bu gercekten dogrumu ya keske benimde buyuse ben daha hic baslamadim kilo aldinmi bu donemde

Evet doğru 12 Cm lik bir büyüme oldu ve evet Kilo aldım benim Kilo problemim var buna başladığımda 38 kiloyum şuan 43.5 kiloyum başlamadıysan sana kesinlikle tavsiye ediyorum ama düzenli bi şekilde yapman gerekiyor

Ya aldığım kiloyla da alakası vardır en azından etkisi vardır diyebilirim..
Bende dün hayıt ve şerbetçi otu içmeye başladım kalan postalarını da nemlendiricimle karıştırdım masaj yapıyorum bugün buz masajına da başlamayı düşünüyorum inşlh başarılı olurum o_O
Ben cm olarak ölçmedim gözle görülür fark olana kadar devam mm :KK48:

Ya aldığım kiloyla da alakası vardır en azından etkisi vardır diyebilirim..
Bende dün hayıt ve şerbetçi otu içmeye başladım kalan postalarını da nemlendiricimle karıştırdım masaj yapıyorum bugün buz masajına da başlamayı düşünüyorum inşlh başarılı olurum o_O
Ben cm olarak ölçmedim gözle görülür fark olana kadar devam mm :KK48:
İnşallah istediğin gibi olur :)

Bende telkin sesini denemeyi düşündüm ama etkili olup olmadığına emin olamadım ilk denemense eğer işi sıkı tut canım taviz verme eğer cidden istiyorsan

Bende telkin sesini denemeyi düşündüm ama etkili olup olmadığına emin olamadım ilk denemense eğer işi sıkı tut canım taviz verme eğer cidden istiyorsan
Evet cnım bende telkinde pek inanmıyorum açıkçası ama dinleyip gerçekten bu uygulamalarla çok etkili olduğunu söyleyenler var bi deneyim dedim bende aynen öyle işi sıkı tutuyorum sabırlı olmam gerek (hiç değilimdir aslında :KK48:)
Ama bakalım artık cm olarak ölçmüyorm gözümü doğurması yeter :KK15:

kilo almis olmanda etkili bence yoksa ayda 12 cmlik buyume mumkun degil ama senin adina cok sevindim darisi basima :) birakma devam et istedigin sekle gelse bile haftada iki kerede olsa yapmaya devam et bence ki eskiye donmesin

X