Göğüs diklestirme ameliyati olan varmi??? Izmir Doktor tavsiyesi?

taptap05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
30
3
42
Herkeze merhaba,

üc cocuk annes 35 yasindayim kizlar. O cok güzel fizigimden eser kalmadi maalesef. En kücügüm 3 yasina girdi kilolarim gitti ama tabi eski halini almadi. :KK12:
Beni en cok üzen cok asiri sarkik gögüslerim (80C) emzirdigim dönemlerde 95 kadar cikti simdi ise berbatttt. Hicbirsey yakistiramiyorum kendime takinti haline geldi. Sanki herkez dekolteme sarkik memeleriimi görüyor gibi hisediyorum. istedigim sütyenleri giyemiyorum. üstelik koltuk altimdada sarkik yag bezeleri var aldirmak istedigi.

Arkadaslar lütfen bana yardimci olun yurtdisinda oldugumdan her doktorla görüsmeye gitmem biraz zor maalesef. Yardimci olursaniz gelip sizin tavsiye etiklerinizle görüsmek isterim.
Bana Izmir ve Istanbulda ameliyat olan veya olamyan yani düsünenler doktorlariniz paylasirmisiniz?

Yaptiranlar da bilgi verirse cook mutlu olurum!!!! Fiyat ve Doktor adi :KK54:

Merhabaa canım hoşgeldin aramıza :KK54: inanılmaz benzerlikler var o yüzden yazayım dedim :)) benim de üç çocuğum var lakin benim göğüslerimin içi boşalmıştı emzirme sonrası ve dümdüz oldular . Ben de 80 beden kullanıyorum ama a cupı bile dolduramıyordum maalesef . 80c Harika bi rakam :KK66: dokusu olanların ameliyatlarını ben daha çok beğeniyorum. Çok daha başarılı oluyorlar bence. Keşke benim de azıcık göğüs dokum olsaydı :)) ben de izmirdeyim kendi doktorumu kesinlikle tavsiye ederim Hoppa

Doktorunu adini ögerenebilirmiyim bi sakincasi yoksa?

Ben bu duruma cok üzülüyorum, cok diklerdi eskiden ozamanda 80B ama sütyen bile giyinmeme gerekmiyordum belli olmuyordu sanki silikon gibi diye arkadaslarim imreniyordu ama ücünüde uzun süre emzirdikten sonra su an inan ici bos torba gibi sanki sadece deri var ama ici bos ve sarkik sanirim genetik anneminkilerde cok sarkik. Cildim maalesef sarkmaya cok elverisli oldugunda bu durum beni cok mutsuz ediyor. Kilo verdikcede daha kötü oldu.

Ameliyatan hem korkuyorum hemde böyle kalmak istemiyrum bu kesin.....Sen ameliyat oldunmu????

Doktorunu adini ögerenebilirmiyim bi sakincasi yoksa?

Ben bu duruma cok üzülüyorum, cok diklerdi eskiden ozamanda 80B ama sütyen bile giyinmeme gerekmiyordum belli olmuyordu sanki silikon gibi diye arkadaslarim imreniyordu ama ücünüde uzun süre emzirdikten sonra su an inan ici bos torba gibi sanki sadece deri var ama ici bos ve sarkik sanirim genetik anneminkilerde cok sarkik. Cildim maalesef sarkmaya cok elverisli oldugunda bu durum beni cok mutsuz ediyor. Kilo verdikcede daha kötü oldu.

Ameliyatan hem korkuyorum hemde böyle kalmak istemiyrum bu kesin.....Sen ameliyat oldunmu????

Tabii ameliyat olalı 3 ay 3 hafta oldu hatta salı günü 4. Ayım dolacak :)) ben her hamilelikte büyüyecek diye ümit ettim ve büyüdü dE ama süt bitince kilolar da gidince iyice sündü göğüslerim ve resmen sıfırlandı . Zaten küçüktü benimkiler gerçi . Aslında içi boş ve sarkık olması daha iyi silikon açısından daha büyük cc konulabilir :)) ameliyattan korkmana hiç gerek Yok ameliyat günü hazırlandıktan sonra sakinleştirici iğne yapıyorlar yarı baygın gibi oluyorsun zAten ameliyathaneye götürüyorlar anestezi ekibi damardan veriyor ilacı ve uyumucam desen de bir bakmışsın kiiiii uyumuşsun :KK53: uyandığında herşey bitmiş oluyor narkozun etkisiyle yarı uyanık yarı uyur bi halde oluyorsun çok ağrı sızı hissetmiyorsun . Ameliyattan sonraki üç beş saat içinde kendine geliyorsun ve zAten sonrasında da ağrı kesiciler serumlar filan yapılıyor. Dışardan gelenler genelde 2 gün kalıyorlar hastanede 2 gün boyunca daha rahat edersin. Bugüne kadar neden yaptırmamışım diyeceksin ona Emin'im :)) benim doktorum doçent doktor Fatih Uygur canım. Görüşmekte yarar var elektriğiniz tutarsa neden olmasın :KK66:

cenk tokatla gorusmeni öneririm. benım 7. senem bitti neredeyse. 8. seneme girecegim gayet memnunum.bu arada ben buyutme oldum. cenk beye dikleştirme olan arkadasımda var gayet memnun. götüşebilirsin enerjin tutarsa amelıyat olursun.

Tabii ameliyat olalı 3 ay 3 hafta oldu hatta salı günü 4. Ayım dolacak :)) ben her hamilelikte büyüyecek diye ümit ettim ve büyüdü dE ama süt bitince kilolar da gidince iyice sündü göğüslerim ve resmen sıfırlandı . Zaten küçüktü benimkiler gerçi . Aslında içi boş ve sarkık olması daha iyi silikon açısından daha büyük cc konulabilir :)) ameliyattan korkmana hiç gerek Yok ameliyat günü hazırlandıktan sonra sakinleştirici iğne yapıyorlar yarı baygın gibi oluyorsun zAten ameliyathaneye götürüyorlar anestezi ekibi damardan veriyor ilacı ve uyumucam desen de bir bakmışsın kiiiii uyumuşsun :KK53: uyandığında herşey bitmiş oluyor narkozun etkisiyle yarı uyanık yarı uyur bi halde oluyorsun çok ağrı sızı hissetmiyorsun . Ameliyattan sonraki üç beş saat içinde kendine geliyorsun ve zAten sonrasında da ağrı kesiciler serumlar filan yapılıyor. Dışardan gelenler genelde 2 gün kalıyorlar hastanede 2 gün boyunca daha rahat edersin. Bugüne kadar neden yaptırmamışım diyeceksin ona Emin'im :)) benim doktorum doçent doktor Fatih Uygur canım. Görüşmekte yarar var elektriğiniz tutarsa n
Tabii ameliyat olalı 3 ay 3 hafta oldu hatta salı günü 4. Ayım dolacak :)) ben her hamilelikte büyüyecek diye ümit ettim ve büyüdü dE ama süt bitince kilolar da gidince iyice sündü göğüslerim ve resmen sıfırlandı . Zaten küçüktü benimkiler gerçi . Aslında içi boş ve sarkık olması daha iyi silikon açısından daha büyük cc konulabilir :)) ameliyattan korkmana hiç gerek Yok ameliyat günü hazırlandıktan sonra sakinleştirici iğne yapıyorlar yarı baygın gibi oluyorsun zAten ameliyathaneye götürüyorlar anestezi ekibi damardan veriyor ilacı ve uyumucam desen de bir bakmışsın kiiiii uyumuşsun :KK53: uyandığında herşey bitmiş oluyor narkozun etkisiyle yarı uyanık yarı uyur bi halde oluyorsun çok ağrı sızı hissetmiyorsun . Ameliyattan sonraki üç beş saat içinde kendine geliyorsun ve zAten sonrasında da ağrı kesiciler serumlar filan yapılıyor. Dışardan gelenler genelde 2 gün kalıyorlar hastanede 2 gün boyunca daha rahat edersin. Bugüne kadar neden yaptırmamışım diyeceksin ona Emin'im :)) benim doktorum doçent doktor Fatih Uygur canım. Görüşmekte yarar var elektriğiniz tutarsa neden olmasın :KK66:
Merhaba bende 1 ekimde oldum dikleştirme ve protez 4 günüm krem sürmek için açtım izler beni çok korkuttu düşecek gibi hissettim göğüsümğ hergün açıp krem sürmeliyim ama görüntüsü beni çok rahatsız ediyor lolipop kesik oldu meme ucu ve I çizgisi dikleştirme sizin nasıldı ne zaman izler düzelmeye başladı şuan mememin şekli bile tuhaf geliyor bana oturmamış gibi

X