Göğüs estetiği için önerileriniz ?

mmblackrose

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
226
1
36
ARKADASLAR sılıkon yaptırmayı düşünüorum ancak doktor konusunda hiç bir bilgiye sahip degılım.....yaptıranlardan yardım beklıorum...ben konyada oturdugum için malesef muaynehane muaynehane gezemiorum....düşündüğüm il istanbul çünkü bu işin en başarılı ili herhalde...öyle düşünüorum.......bildiğiniz ve önerdiğiğnz dr olursa lütfen yazın.....=)şutarafagitti

B

bailies

Ziyaretçi
ARKADASLAR sılıkon yaptırmayı düşünüorum ancak doktor konusunda hiç bir bilgiye sahip degılım.....yaptıranlardan yardım beklıorum...ben konyada oturdugum için malesef muaynehane muaynehane gezemiorum....düşündüğüm il istanbul çünkü bu işin en başarılı ili herhalde...öyle düşünüorum.......bildiğiniz ve önerdiğiğnz dr olursa lütfen yazın.....=)şutarafagitti

Merhaba canım burada ismi geçen ve geçmeyen 6 doktor gezmiş biri olarak meme büyütme ameliyatı için Aylin Karanlık bir numaradır diyebilirim . Hastaları olarak bir sloganımız var Aylin hanıma bırak sana hayal ettiğin memeyi yapsın. Bu kadar insan boşa seçmedik onu

pikolata

taze evli
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
2.468
51
36
cnm ben de en çok aylin hanımın ismini duyuyorum, parayı ayarlayabilirsem İstanbula bi koşu gidip ameliyat olup gelicem inşallahzemuszemus

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1816 gün geçti.

J

jaleseker

Ziyaretçi
bi bak istersen
bence erkek cerrahlar daha iyi yapıyor.Gördüklerime bakarak bu yorumu yapıyorum valla.

B

bailies

Ziyaretçi
bi bak istersen
bence erkek cerrahlar daha iyi yapıyor.Gördüklerime bakarak bu yorumu yapıyorum valla.

Walla Jaleciğim Aylin hanım erkeklere taş çıkartır 5 erkek doktor dolaşıp bayanda karar kılan biri olarak söylüyorum bende . Ameliyatlarının %90'ı meme protezi çünkü acayip deneyimli.

arzudrm38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
8
0
ben kayseri de oldum çok memnunum. hem uygun hem kaliteli. kayseri ye gelmeyi düşünürsen saffet bey var burda saffet örs tavsiye ederim. bu bölgede en çok meme ve burun ameliyatı yapan biri. bence bir görüş derim

Dr.JldBycn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
792
5
45

Dr.Nazmi Bayçın. Sitenin portalında izsiz göğüs büyütme yazısı ve resimleri mevcut.