Göğüs lerin Çok acıyor

senayaydin

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
74
42
36
Arkadaşlar merhaba 6 haftalık hamileyim dün gece göğüs kafesim o kadar çok acidiki nefes alırken bile acıyordu göğüslerim zaten hep açıyor bide sanki böyle uçları o kahverengi yerlerin kenarları mor gbi geldi hafif kaşık agrimda var doktora sordum yarın gel normal değil dedi sizdede böyle şeyler oldumu çok korkuyorum.

Göğüs hassasiyeti oluyor benimde batıyor gibi oluyordu, acıyordu. Ama ginede doktora görünün mutlaka.

Arkadaşlar merhaba 6 haftalık hamileyim dün gece göğüs kafesim o kadar çok acidiki nefes alırken bile acıyordu göğüslerim zaten hep açıyor bide sanki böyle uçları o kahverengi yerlerin kenarları mor gbi geldi hafif kaşık agrimda var doktora sordum yarın gel normal değil dedi sizdede böyle şeyler oldumu çok korkuyorum.
Hamilelikten önce de mi ağrıyordu

Yarın doktora bi görünün elbette ancak meme hassasiyeti, acısı pek çok kişide oluyor. Bahsettiğiniz göğüs kafesindeki acıda ben de alerji ile birlikte fazla olmuştu, bir de nabzım çok hızlı yükseliyor özellikle maske ile biraz bile olsa yürüsem sırt üstü dinlemekten başkada çözüm bulamadım.

Meraba ben 5+5 hamileyim cok sukur. Gebel olarak gogus agrilarim var bazen cok siddetli oluyo bazen hafif oluyo yani agrilarim dengesiz. Hamile arkadaslar sizde durumlar nasil? Agrilariniz hep ayni mi yoksa dengesiz mi?

X