Göğüs pompası tavsiyeniz nedir?

daphnia45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
3
0
Merhaba Göğüs pompası almak istiyorum.Ancak doğumla göğüslerim çok büyüdü arkadaşlar.ben büyük göğüsler için en iyi lansinoh diye duydum.Bilgisi olan yada kullanan var mı?

merhaba bende lansinoh kullanıyorum memnunum tek sıkıntı sagarken kollarım kopuyo :KK70: tavsiye ederim

kesinlikle avent. ilk etapta pahalı diye almadım.chicco aldım, berbattı parama yanarım. sonra medela mini elektrikli aldım ilk başta çok memnundum ama 2 ayda çekim gücü çok zayıfladı. avent aldım en son, öncekilerin parası heba oldu yani.elektrikli ama gerektiğinde pille ya da manuel kullanabilmek harika. süt saklama kaplarım da avent. sağdığım sütü oradan oraya aktarırken ziyan etmiyorum artık, direkt sağım yapıyorum, biberon başlığını takınca aynı kaptan süt verebiliyorlar ben işteyken.bir kere para verin, aradaki fiyat farkı inanın boşa değil. sağım yaparken canımı da yakmıyor.

Son düzenleme:
Benim de göğüs ölçüm hayli buyuk. Ben Weewell kullanıyorum. Çok memnunum. elektrikli ama istenirse pille de kullanılabiliyor.

bende medela kullandım memnundum ilk başta acıtıyor ama zamanla alışıyorsun hem pilli hemde fişe takıp kullanabilirsin

Ben önce avent manuel kullandım. İyiydi ama sadece sütümü sağarak beslediğim için çok zamanımı almaya başladı. 10 gün önce ameda lactaline çiftli aldım. Resmen doğum sonrası depresyonuma çare oldu :KK1: Aventle iki saatte bir, iki göğsü toplam yarım saat sağıyordum. Günde 600 cc. civarı çıkıyordu. Ameda ile 3 saatte bir 12 dakika sağıyorum. İki göğsü aynı anda sağdığı için yarı yarıya zaman tasarufu sağlıyor. Daha uzun zaman aralıklarıyla sağıyorum. Ama işin en güzel tarafı 10 günde süt üretimim günlük 1000-1200 civarına çıktı. 10 günde 200 cc.lik 13 poşet depoladım :nazar: Hem pratik, hem işlevsel. Farklı göğüs boyları için yedek aparatları var. Normalde satılan küçük göğüse uygun ama daha küçük ve daha büyük göğüslüler için de aparatları var. Kesinlikle tavsiye ederim.

Medela'nın hastane tipi olanını kullanıyorum ve çok memnunum, bunu kiralamıştık ama eşim bugün arkadaşından aventinkini ödünç alacak, onun da çok iyi olduğunu duymuştum kullanıp tecrübelerimi yazarım

Merhaba Göğüs pompası almak istiyorum.Ancak doğumla göğüslerim çok büyüdü arkadaşlar.ben büyük göğüsler için en iyi lansinoh diye duydum.Bilgisi olan yada kullanan var mı?

bende ilk başta santebebe diye bi markanınkini aldım ucuz diye100 tlydi.tabi hemen bozuldu.sonra medelanınkini aldım çok memnunum.gerçi benim sütüm pek yok olsa süper olacak:KK70:DD

ben ameda lactalıne kullandım sadece sağarak veriyordum sütümü bebeğim emmedi.çok memnn kaldım sütüm hiç azalmadı acıtmıyordu kesinlikle tavsiye ederim

Bende Lansinohun manuel pompası ile Medelanın mini elektrikli pilli pompası var. Ben Lansinohun manuel pompasından daha memnun kaldım. Biraz tabi yorucu oluyor el kuvveti gerektiriyor ama hem sessiz hem daha etkili gibi geldi bana. Kesinlikle de acıtmıyor.

Merhaba ben de uzun süredir araştırıyorum süt sağma makinası için ameda çiftli olan daha iyi gibi sanki benim oğlum hiç emmedi şimdi doğacak olan bebeklerim emsinler istiyorum ikiz çünkü bi göğsümün ucun hiç yok çok korkuyorum inş umduğum gibi olmaz da ederler

Ben önce avent manuel kullandım. İyiydi ama sadece sütümü sağarak beslediğim için çok zamanımı almaya başladı. 10 gün önce ameda lactaline çiftli aldım. Resmen doğum sonrası depresyonuma çare oldu :KK1: Aventle iki saatte bir, iki göğsü toplam yarım saat sağıyordum. Günde 600 cc. civarı çıkıyordu. Ameda ile 3 saatte bir 12 dakika sağıyorum. İki göğsü aynı anda sağdığı için yarı yarıya zaman tasarufu sağlıyor. Daha uzun zaman aralıklarıyla sağıyorum. Ama işin en güzel tarafı 10 günde süt üretimim günlük 1000-1200 civarına çıktı. 10 günde 200 cc.lik 13 poşet depoladım :nazar: Hem pratik, hem işlevsel. Farklı göğüs boyları için yedek aparatları var. Normalde satılan küçük göğüse uygun ama daha küçük ve daha büyük göğüslüler için de aparatları var. Kesinlikle tavsiye ederim.

Arkadaslar bende bebedorunkini aldım ama hem çok acıtıyor hemde pek bir faydasını göremedim tavsiye edeceğiniz bir marka

tavsiye üzerine almıştım aventin elektronik pompasınıdan çok memnun kaldım pompanın sağım gücü çok iyi buna rağmen canımı da hiç yakmadı çok yumuşak pratik bi kullanımı var temizliği rahat piyasa fiyatı çoktu ama ben internetten çok ucuza aldım internette gayet uygun fiyata bulabilirsin motoru üstünde olan ve motoru ayrı olan iki modeli vardı ben motoru ayrı olanı tercih ettim sağım gücü daha iyi bu arada aventin süt saklama kapları da var bi pakette 10 tane kapaklı bardak ve bir de pompaya adapte edilen aparat pompa ile aventin biberonları ile rahatlıkla entegre edilebiliyor yani 10 tane biberonunuzz oluyor o kaplarla hem sütü sağıyorsunuz hem saklıyorunuz hem de ucuna biberon ucunu takıp bebeğinizi besleyebiliyorsunuz dileyene küçük ve büyük göğüsler için ayrı ayrı aparatları vardı ama ikisi de aynı paketten çıkıyor muydu ayrıcca mı satılıyordu onu hatırlayamıyorum :)

X