Göğüslerim büyük duruyor

Toprakperii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
344
263
25
Kızlar aslında göğüslerim normal tam 75b takıyorum.Kısa ve zayıfım o yüzden triko elbise giyince çok büyükmüş gibi duruyor ve üstümden ceketi çıkartamıyorum çünkü kapalıyım ve çok göze batıyor.Şu an penti lotus aldım ama büyük gösteriyor halbuki desteksiz:KK43: nasıl bir şey almam lazım küçücük durması için

Kızlar aslında göğüslerim normal tam 75b takıyorum.Kısa ve zayıfım o yüzden triko elbise giyince çok büyükmüş gibi duruyor ve üstümden ceketi çıkartamıyorum çünkü kapalıyım ve çok göze batıyor.Şu an penti lotus aldım ama büyük gösteriyor halbuki desteksiz:KK43: nasıl bir şey almam lazım küçücük durması için
Merhaba,
Belki inanmayacaksın ama benim de durumum seninle birebir aynı. Ben de 75b lotus kullanıyorum, kısa boylu ve zayıf biriyim. Dediğin gibi aslında göğüslerimiz büyük değil, ama ben de küçücük görünmesini istiyorum. Bu sütyen derli toplu tutan bir model ama minimizer kadar değil, üstelik kaplı (yani süngerli) bir model olduğu için göğüslerimiz gayet dolgun görünüyor.
Ben eskiden Berlie 510 modeli kullanıyordum, bu model minimizer ve bu konuda gerçekten çok başarılı, tek eksi tarafı göğüsler çok sivri duruyor ve öndeki dikişleri biraz belli oluyor. Üstelik benim göğüs uçlarım tam olarak içini doldurmuyordu. Yine de küçük gösterdiği için senelerce kullandım. İstersen sen de bir dene, en azından denemeni tavsiye ederim, çok da kaliteli bir sütyendir.
Anladım ki bizim en büyük sıkıntımız aslında göğüslerimiz aşırı iri değil ama küçük de değil. Minimizer modellerin çoğu bizim ölçümüze uymuyor daha iri göğüsler için üretiliyor, diğer sütyen modellerinin de çoğu kaplı olduğu için, göğüslerimiz olduğundan da büyük görünüyor bence.
Buna ben de bir çözüm bulamadım canım. Ama arkadaşlarım göğüslerimin gayet normal durduğunu söylüyor. Yani belki de biz fazla takıyoruz bu durumu o_O.

Büyük durması genelde iyi birşey değlmi? Zaten sizinki küçükmüş? Benim 90 belki biraz rahatlarsınız size öyle geldiğini anlarsınız diye dedim ☺ Bende minimizer sutyenden vazgeçemiyorum. Herkes şanslısın der ama insan kendinde olanı istemiyor işte.

Büyük durması genelde iyi birşey değlmi? Zaten sizinki küçükmüş? Benim 90 belki biraz rahatlarsınız size öyle geldiğini anlarsınız diye dedim ☺ Bende minimizer sutyenden vazgeçemiyorum. Herkes şanslısın der ama insan kendinde olanı istemiyor işte.
Sanırım vücut proporsyonuna bağlı ufak tefek olunca böyle oluyor😿😹

X