Göğüslerim çok büyük, ne yapabilirim?

Sırt ve bel ağrısı duruş bozukluğu varsa - ki oluyor- bence değer. Hele o sütyenin askılarının zamanla omuz kemiklerine verdiği baskı ve ağrıyı yaşamayan bilmez inanın ....
Dogrudur tabi ceken daha iyi anlar :/ ama ne bileyim ben ameliyat tan korktugum icin galiba , bana uzak geliyor.

Bende aynı dertten çekiyorum
Yıllardır minimizer kalın askı sütyenlerden bıktım
Bende de sırt agrısı olmuyor , nadir oluyor bunu gögüslerime değil başka şeylere bağlıyorum
Omuzlarım kesildi benimde
Sıcaklarda çok terliyorum
Nefret verici bir hal oluşuyor
Seni anlayabiliyorum

Gögüs küçültücü egzersizler var yaptım ama hiç bir işe yaramadı
Tam küçülteyim derken hamile kaldım 2 yıl bebek emzirdim
Şimdi sırası derken yine hamile kaldım
Bu bebekten sonra inşallah küçülteceğim

Bende bıçakaltına yatmak estetik bu tip şeylere sıcak bakmıyorum ama artık kambur olacağım kurtulmak istiyorum hep bir yük taşıyoruz fazladan ne gerek var sana da tavsiye ederim

Küçültücü sütyen kullanın dış görüntü biraz dengelenir
Sarkık değilse askı takmayın
Sporcu modelde olabilir askılar çapraz ve geniş olduğu için kesmez (onlarında 2beden küçük gösterenleri var

Ben bir tane nike bir tane hummel aldım ikiside iki beden büyük gösterdi

Normal sutyen yerine sporcu sutyeni takabilirsiniz. Hem kucuk gosteriyor hem daha rahat ama yazin terletiyor o da :olamaz: Benimkiler de sizinkiler kadar buyuk olmasa da vucuduma gore buyuk. Simdilik iyi ama hamilelikte emzirince dusunemiyorum, cocugum falan olursa emzirdikten sonra ilk is ameliyat olurum gibi geliyor. Bence operasyondan korkmayin.

Hangi marka model kullanıyorsunuz ben iki tame denedim sporcu sutyeni ikiside yaydı ve daha buyuk gösterdi

Aynı durumdan muzdaribim
Doğumdan önce 95 d cup olan airbaglarim doğumdan sonra 105 d cup oldu

Bunda hamileligimde verdiğim 14 kiloyu doğumdan sonra homidi gırtlak yemekle geri hoopp alisim ve bana lop lop et olarak dönmesi sebep

Hele sıcaklarda hiç çekilmiyor sırt ve bel ağrısı
Uyurken ağzıma girecek sanki sutyensiZ asla duramıyorum
Kosamiyorum insanlar savaş çıktı sanmasin diye roketatar gibi tehtit oluşturuyor

Sanırım tek yol ameliyat

Birazını bana yollayabilirsin canım, 250 Gr cık yeter artar bana :))

Hangi marka model kullanıyorsunuz ben iki tame denedim sporcu sutyeni ikiside yaydı ve daha buyuk gösterdi
Marka ismi veremiyorum cunku yurtdisindan hediye gelmisti 4 tane. Hepsi de su sekilde.

Screenshot_2017-08-04-12-10-18-1.png

Ben burada su sekil denemistim benim de yaymisti.

Screenshot_2017-08-04-12-10-55-1.png

daha önce bahsettiler mi bilmiyorum diğer sayfaları okumadım ama ameliyat esnasında süt kanalları da alındığı için bir daha emzirme imkanı olmaz denmiş bikaç plastik cerrah. bi araştır istersen. bekarsan ve ileride evlenip çocuk sahibi olmayı düşünüyorsan bi kere daha düşün derim. anne sütü çok önemli.

daha önce bahsettiler mi bilmiyorum diğer sayfaları okumadım ama ameliyat esnasında süt kanalları da alındığı için bir daha emzirme imkanı olmaz denmiş bikaç plastik cerrah. bi araştır istersen. bekarsan ve ileride evlenip çocuk sahibi olmayı düşünüyorsan bi kere daha düşün derim. anne sütü çok önemli.
Evet araştırdım varmış öyle bir durum. Operasyonu iyice rafa kaldırdım zaten. Belki evlenip çocuk yaptıktan sonra tekrar düşünürüm.

Çok teşekkürler.

ben bir doktor olarak ameliyatı önermiyorum.

boşuna meme dokusunu zedeleyip de oradan kanser gelişme riskini almayın.

memenin çoğunluğu yağ dokusudur. genetik olarak orada yağ depolamaya meyilli olsanız bile kilo verdikçe küçüleceği kesin en azından.

160 boyundasınız ve 51 kilosunuz.. yanlış anlamayın ama kilonuzdan olabilir. Zayıf sayılmazsınız. Biraz kilo vermenizi öneririm ilk başta. Ki 95 beden takıyorum demişsiniz. 95 anca kilolu iseniz olur.

Bende aynı dertten çekiyorum
Yıllardır minimizer kalın askı sütyenlerden bıktım
Bende de sırt agrısı olmuyor , nadir oluyor bunu gögüslerime değil başka şeylere bağlıyorum
Omuzlarım kesildi benimde
Sıcaklarda çok terliyorum
Nefret verici bir hal oluşuyor
Seni anlayabiliyorum

Gögüs küçültücü egzersizler var yaptım ama hiç bir işe yaramadı
Tam küçülteyim derken hamile kaldım 2 yıl bebek emzirdim
Şimdi sırası derken yine hamile kaldım
Bu bebekten sonra inşallah küçülteceğim

Bende bıçakaltına yatmak estetik bu tip şeylere sıcak bakmıyorum ama artık kambur olacağım kurtulmak istiyorum hep bir yük taşıyoruz fazladan ne gerek var sana da tavsiye ederim

Bende asiri sirt agrisi oluyor psikolojik olarakta etkileniyorum gün icinde sert zemine uzanarak agrimi hafifletiyorum. Ameliyatta korkum gögüslerimde sarkma olmasi :KK43: arastirmalarima göre dokunun hassasiyetine bagli olabiliyormus malesef. Artik korse takicam gögüslerime :KK71:

X