Göğüslerimin küçük olması özgüvenimi etkiliyor ve annemden estetik için izin alamıyorum 😞

Kızlar göğüslerim hiç yok değil avuç içi kadar falan ama küçük yani , paramı biriktirdim ama annemden bir türlü estetik için izin alamıyorum evlenince büyür diyo ve kuduruyorum gerçekten böyle diyince 🙆🏻‍♀️ Zaten maksat evlendiğimde özgüvenimin yüksek olmasını sağlayacak göğüslere sahip olmak çocuk doğurup ya da zamana bırakıp büyümesini beklemek değil 🤭 kimseye haber vermeden yaptırsam saklayamam anlaşılır biliyorum nasıl izin alacağım ne olur yalvarırım bana akıl verin ... gerçekten çok etkiliyor hemde çok ne diyeceğim anneme destekli tak büyür diyo kendimi kandırmış olurum diyorum kime bependireceksin kendini diyor 🥸 yallvarırım kızlar bana akıl verin ne desem ne yapsam ne etsem (20 yaş)
Yaaa canim benim 20 yas icin bence kucuk cok eteresan neden evlenince buyur anlamiyorum ama benim gercekten 1 beden buyudu.ama ben kilo alimina bagliyorum.birde spir yaptim oda olablir sıkılasti. Ama tabiki boyle ozguvenim tammi hayir. Ben cok isterdim ama sunu dusummeden edemiyorum dogal dgil. Evlenince ona neler oluyo bilsen patlama korkusuyla yasayacagima boyle kalayim daha iyi. Patlamasindan ziyade verdigim paraya basimi taslara vururum param bosa gitti diyem birde gecenlerde burda bi kornu okudum bir uye cok pisman olmus dogumdan cok once yapirmis hamile kalmis bebek dogduktan sonra eme eme beni inege cevirdi diyo silikonlar kaymis😂 parayi ve vakti bulursam hemen gidip cikarcam diyo. Inek gibiym nasil buyudu diyo nasil pismanm belim omuzum her yerim agriuor.

Maalesef master ya da doktora yapacak potansiyelim yok 🤪
Olmasin,cabalasaniz da yeterdi. İlle master doktora olmasa da,bir yabanci dil ogrenebilirsiniz o paraya. Kendinize kayak tatili ismarlayabilirsiniz,kayak hocasi tutabilirsiniz. Bunlar sadece ornek,zevkinize gore cogaltilabilir. Size bir seyler katar,meme ne katar? Koskoca bir sifir.

İnsanların vücudunda psikolojisini de etkileyen sorunlar yaşıyorsa estetik yaptırabilir, buna karşı değilim ama burun estetiği de dahil, ki konu sahibesi burun estetiği de yaptırmak istiyormuş öyle okumuştum 20 yaş erken.
Burun da meme de ortalama 25 yaşına kadar gelişmeye devam ediyor çünkü.

Anneniz evlenince büyür demiş, aslında bence şundan demiştir, bizim kadınlarımızda ortalama evlenme yaşı 18-25 arası yani vücut gelimişini tam da tamamlamamışken, o yaşlarda evlenince vücudunuzdaki her değişimi evliliğe bağlıyorlar ama mesele öyle değil aslında.

Benimkilerde kücük 30 yasındayım avuc icini doldurmuyor bile ama rahatsız etmiyor beni bu kadar takılma ilerde yaptırırsın yine cok istiyorsan

Kızlar göğüslerim hiç yok değil avuç içi kadar falan ama küçük yani , paramı biriktirdim ama annemden bir türlü estetik için izin alamıyorum evlenince büyür diyo ve kuduruyorum gerçekten böyle diyince 🙆🏻‍♀️ Zaten maksat evlendiğimde özgüvenimin yüksek olmasını sağlayacak göğüslere sahip olmak çocuk doğurup ya da zamana bırakıp büyümesini beklemek değil 🤭 kimseye haber vermeden yaptırsam saklayamam anlaşılır biliyorum nasıl izin alacağım ne olur yalvarırım bana akıl verin ... gerçekten çok etkiliyor hemde çok ne diyeceğim anneme destekli tak büyür diyo kendimi kandırmış olurum diyorum kime bependireceksin kendini diyor 🥸 yallvarırım kızlar bana akıl verin ne desem ne yapsam ne etsem (20 yaş)
Ileride evlendiginde cocuk dusunuyorsan suan yaptirma benimkilerde küçüktü avuç ici kadar evlendim aynıydı hamilelikte silikonlu gibi oldular ama emzirme bitince bi küçüldüler eskisinden de küçük o yuzden emzirme bitince ve artik bebek dusunulmedigi zaman yaptirilmali bence cunku suan yaptirirsan emzirme donemi sonrasi sarkabilir yaptirdigin boşa gidebilir

Kız doğum yapınca emzirirken kocaman oluyor şu an memelerimi kendi parçam gibi hissetmiyorum kocaman kendi başına bir dünya kızımın beslenme kaynağı sadece.... Emzirmem bitsin eski minik sadece bana ait hallerini özledim..ama çok şükür emzirmek harika inşallah sütüm gelir 2 buçuk yıl emziririim en az

Merhaba ben 22 yaşındayım, 19 20 yaşlarındayken benim göğsüm hiç yok denecek kadar azdı 21 yaşıma geldiğimde göğüslerim15- 17 yaşıma geldiğimden daha çok büyüdü, kadınlarda meme gelişimi 21 de tamamlanıyor 21 yaşını bekle sonra hala istersen yaptır bence

85C takan biri olarak ben de küçük olmasını isterdim gömlek giymek falan işkence bence küçük daha güzel.:KK52:

o yasta ben de cocuguma izin vermezdim 25 falan olsan yaptır bence. bu arada evlenince gögus buyumuyor kesin bilgi :KK70: nasıl büyüsün bilimsel bir acıklaması varsa yapsınlar

20 yaşındasın kendi kararını verebilirsin iyi araştır doğru bi yere yaptır sorun yaşamıcağın iyi bi doktor ve hastane olsun evlenince büyür ne saçma bi cümle hamile kalınca büyür var bide nefret ediyorum yav hamileyken şişen meme doğurunca sönecek zaten ne anlamı var 😂

Bende tam tersini istiyorum nasıl etsek acaba 🤣 göğüslerim hep dikkat çekiyor diye hayatım boyunca hep spor tarzı giyinmeye mecbur kalıyorum. 🤦🏻‍♀️

Evlenince büyümüyor da, kilo alınca büyüyor.
Benim öyle oldu.
Yaşım 30 kendimi bildim bileli hep küçükler.

Bir ara bende takmıştım silikon diye ama büyük göğüslülerin ne kadar zorlandığını görünce vazgeçtim :KK70:

Konyada bir devlet hastanesinde 9 bin fiyat aldım bence bi düşünebilirsin bazı yerlerde 25 e bile çıkıyor ve konyadaki çok iyi bir doktordu
9 bin mi? aşırı iyiymiş ben Samsun'dayım FBM estetik sitesine mesaj attım bilgi için 20bin 40bin arası denildi. O kadar ucuza bulsam 2 sene içerisinde olurum herhalde. 2 sene diyorum ben de 20 yaşındayım sizin gibi göğüslerim limon kadar bile değil dümdüz bildiğin belki sonradan gelişir gibisinden düşünüyorum yani olucaksam bile 22 yaşımdan önce düşünmüyorum ben.

İri meme = yağlı meme
Kilo alınca onlar da büyüyor tabi 😅

Yalnız sakın annenizden habersiz bıçak altına gitmeyin. Mesele narkoz değil, çok uzun bir iyileşme süreci var operasyonu iyi araştırın.

Kolları yukarı kaldıramayacaksınız, bu ne demek, banyo üst rafındaki şampuanı anneniz uzatacak demek 🧐

İşe girin, paranızı kazanın sonra tekrar düşünün.

Ben 5 ay once oldum ama yasim "28" kendim kazandim kendim biriktirdim ayaklarimin ustunde durdum oyle yaptirdim valla😅 annem hep hayir derdi psikolojim bile bozuldu takinti yaptim dumduz utu masasiydim 😅

Biriktirdim annemide yavas yavas alistirdim senelerce mutsuz oldugumun farkina vardi ve kabullendi

Asla yaninda refakatci olmadan olup bitecek ameliyat degil 1 ay iyilesme surecin oluyor 8 - 9 gun isini gucunu yapamiyosun afedersin sifona basmak bi yana donunu bile cekemiyosun.

Yasin cok kucuk en azindan bi 2 - 3 sene daha bekle ve asla buyuk meme yaptirma yaptirdiginda. Cunku sarkmasi var sirt agrisi var, cocuk emzirmesi var sut dolmasi var sut bitince daha cok sarkma demek buyuk silikon aklinda olsun

X