Göğüslerine silikon taktıran varmi

kaderkra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
3
0
27
Arkadaşlar göğüslerim çok küçük yok denecek kadar . Silikon taktirmak istiyorum aşırı büyük olmayan dogal duran özel hastahane de veya iyi bir kilinikte . Çok acı oluyor mu ? Hemen toparlanip eve gidebiliyormuyuz ? İz falan kaliyor mu ücretleri ortalama nedir bilgisi olan yazarsa cok sevinirim ?

Merhaba ben de sizinle aynı durumdayım göğüs dokum çok çok az ve benim de isteğim doğal ve orta boyutta , büyük istemiyorum. 2 doktorla görüştüm biri 16 ve 18 dedi(iki ayrı hastane fiyatı) diğeri de 18 dedi tek hastanede yapıyomuş ameliyatı. İlkini eledim profesyonel gelmedi diğeri de allergan daha çok kullanıyomuş şuanda bu protezle alakalı tartışmalı durumlar var kanser yaptığına dair ve kendisi mentoru beğenmediğini söyledi protezin dış zarının ince olduğunu belirtti bu yüzden hoşuna gitmiyomuş. Genelde mentor takanları duyuyorum bu durum bende çelişki yarattı baya kafamı karıştırdı. Acı durumu kişiden kişiye değişiyomuş ve kas altı tekniğinde acı daha çok olabiliyomuş 1 gün hastanede kalış ertesi gün taburcu olunuyo. İz de kalıyomuş ama kimilerinde belli belirsiz kimilerinde daha çok o da cildinizin yenilenme hızına göre değişkenmiş. Meme başı meme altı ve koltuk altı olarak 3 farklı yerden kesi yapılabiliyo. Genelde kullanılan meme altı. Benim de öğrendiklerim kadarıyla durum bu şekilde..

Merhaba ben bunu doktorlara sorduğumda milyonda bir olduğu söylendi bu oran iyimser mi sizce?
Bütün estetik cerrahlar aynisini söylüyor😁😁ama emin olun milyonda bir filan değil..belki 3 ay belki 3 sene belki 10 senede çikiyor ama emin olun hepimizde cikacak.bende 3.ayda cikti simdi ugrasiyorum

Ben Aralık 2018de yaptırdım. Dokum hiç yoktu... Hiç derken 75A civarında. Benim acım fazla olmadı. Bir gece hastanede kalıp ertesi gün eve geçtim. İlk 4 gün günde 3 defa ağrı kesici aldım (doktorum önerdi) ve üçüncü gün dışarıda gezebildim. Senelik tatilimi kullanmıştım ve 2 hafta sonra ışe geri başladım.
İz fazla yok. 4cm uzunluğunda saç teli kalınlığında bir çizgi var göğüs altında.
Belli olmuyor yani.

Arkadaşlar göğüslerim çok küçük yok denecek kadar . Silikon taktirmak istiyorum aşırı büyük olmayan dogal duran özel hastahane de veya iyi bir kilinikte . Çok acı oluyor mu ? Hemen toparlanip eve gidebiliyormuyuz ? İz falan kaliyor mu ücretleri ortalama nedir bilgisi olan yazarsa cok sevinirim ?
Merhaba 1 eylülde protez ameliyatımı oldum izmir ekol hastanesi büyüklüğü beni tatmin etmesede 1 ayım dolmamasına rağmen hic ameliyat olmamış gibiyim

dokunuz cok azsa belli bir sure sonra implantlari cikarmaniz gerekirse geri donusu olmayan bir deformasyon ve derinizin birbirine yapismasi gibi sorunlar yasayabilirsiniz. bunun disinda otoimmun hastaliklara yakalanma olasiliginiz var. ben yasiyorum. detaylari onceki mesajlarimda gorebilirsiniz. ayrica belli bir sure sonra revizyon ameliyat(lar)i da gecirme olasiliginiz yuksek. ve izler kaliyor. diger yandan bu ameliyati gecirmis kisilerin belli kanser turlerine yakalanmasi implanti olmayanlara gore daha fazla (ornegin beyin kanseri). ilgili yayini gorebilirsiniz: https://journals.lww.com/annalsplas...cancer_and_cosmetic_breast_implants__a.1.aspx

[/QUOTE bu ameliyati olmayın.geri dönüsü cok zor.hem ruhunuzda hem bedeninizde evet iz kaliyor.bu ameliyati olmak icin cok cok iyi dusunun.internetten gogus implant hastaligini otoimmün sorunlarini arastirin.bizzat yasiyoruz.9 ay once taktirdim resmen hayatim kabusa dondu 10 gun sonra cikartiyorum.lutfen iyi arastirin

Bagisiklik sistemi çöktü,fibromiyalji,alerji,taşikardi,mastit,unutkanlik,lenf bezlerinde şisme....liste uzayip gidiyor......İnternete gögüs implant hastaligi yazin detayli bilgi var
Size özelden de yazdım çok geçmiş olsun , 3 gün sonra ameliyatım var caymak üzereyim , sonradan olabilecekler gözümü korkutuyor , göğüs dokum hiç yok böyle de mutsuzum offf yardım er yarabbim

Size özelden de yazdım çok geçmiş olsun , 3 gün sonra ameliyatım var caymak üzereyim , sonradan olabilecekler gözümü korkutuyor , göğüs dokum hiç yok böyle de mutsuzum offf yardım er yarabbim
Boşverin kucuk memeli saglikli olmak buyuk memeli olup hastane hastane dolaşmaktan evladır.

Bagisiklik sistemi çöktü,fibromiyalji,alerji,taşikardi,mastit,unutkanlik,lenf bezlerinde şisme....liste uzayip gidiyor......İnternete gögüs implant hastaligi yazin detayli bilgi var
Ben de taktirmayi cok istiyorum ama bu soyledikleriniz bende daha taktirmadan var.tesaduf olmus olabilir.

Protez taktırdın mi? Ben de aynı derttenim. İki çocuk emzirdim. Fissss diye söndü. Ama benim küçük ve toplu. Kendimde kilolu değilim çok tuhaf bir görüntü yok. Lakin istiyorum. Kızken iyiydi. Ama işte bebeklerim çok emdiler. Yine anne olsam yine emzirirdim. Ben de araştırdim kimi 17 kimi 22 diyor. Şuan için brithisy diye bir yer var. Mesajı buraya kopya ediyorum: .MEME BÜYÜTME ESTETİĞİNDE Kullandığımız SLİKON MEME PROTEZLERi
NATRELLE 11.000 TL
NAGOR 11.000 TL
MENTOR 13.500 TL
POLYTECH 13.500 TL
Estetik Cerrahımız için bu dört Markada aynı KALİTEDE kendi içinde bu markaların formları var size ne kullanılması gerektiğini ücretsiz muayene görüşmesine geldiğinizde Estetik Cerrahımız Op.Dr.M.İlker BİLGİÇ tarafından belirlenecektir. Bahçelievler A-HOSPİTAL’de ameliyat yapılıyor, iyileşme süreci ortalama 3-10 gündür.
Bir de Dr İbrahim fatih danışmaz var. O da iyi gibi o da 13.500 fiyat verdi. Benim elime Şubat başında nakit geçeceği için bir aksilik olmazsa tabiki Şubat ortası Fatih danışmaza gideceğim. Kesin kararım bu yönde.

Çoğu kadın memnun. 2005 yılından öncesi yapılanlar geneli sorunluymuş. Bu konuda ben de araştırdim ama o tarihten sonra yenilendi. Ben yaptırmak istiyorum. Kesin kararlliyim

X