Gökhan Töre'ye silahlı saldıri

hannesli

Desert Rose
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
5.847
9.865
Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre, sabaha karşı eğlenmek için gittiği Esentepe'deki bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğradı.
Sırtından vurulan ve hemen hastaneye kaldırılan Gökhan Töre ameliyata alındı. Silahlı saldırı sırasında Gökhan Töre dışında 4 kişinin daha yaralandığı öğrenildi.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Kavalcı, Gökhan Töre'nin silahlı saldırıya uğradığını doğruladı ve futbolcunun hastanede olduğunu belirterek sağlık durumunun kontrol altına alındığını söyledi. Kavalcı, kısa süre içinde kulübün resmi internet sitesinden bilgilendirme yapacaklarını da iletti.

İŞTE OLAYIN NEDENİ

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrasında Gayrettepe'de bir barda eğlenmeye giden Gökhan Töre kıskançlık kurşununa hedef oldu.

Görgü tanıkların ifadesine göre barda eğlenirken bir bayanın erkek arkadaşına "Şu kızıl kafalı adam beni kesiyor. Ben rahatsız oldum" demesi üzerine kadının erkek arkadaşı silahını çekerek ateş etmeye çalıştı. Bar içinde yaşanan kovalamaca sonucunda sırtından yaralanan Gökhan Töre hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş Futbol Komitesinden Ahmet Kavalcı "Gökhan Töre talihsiz bir olay yaşadı. Emniyet Görevlisi arkadaşlarımız olayı araştırıyorlar. Gökhan Töre'yi vuran şahıs tespit edildi" yorumunu yaptı.

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=26264029

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok geçmiş olsun futbolcumuza.Allah beterinden korumuş.
Ama böyle magandalık olmaz.Bu kadar kolay mı ya yanındaki kız desin bu adam beni kesiyo ve sonra etrafa ateş saç.
Diğer husus bazen kadınlarda cidden zerre akıl yok.Alkolun tavan oldugu biryerdesin.Onun etkisiyle herşey olabilir ki olmuş.Daha kötüsü de olabilirdi.Bu adam bana bakıyor diye sevgiline şikayet et.Adam zaten promil manyagı o anda cesaret tavan.Allah akıl fikir versin böyle kadınlara da.
Tekrardan geçmiş olsun futbolcumuza.Ama Gokhan'ım aklında olsun burası Almanyaya benzemez.Burda cebinde silahı var diye kimlik bulan adam sananlar pisi pisine adam öldürenler var.

Çok geçmiş olsun futbolcumuza.Allah beterinden korumuş.
Ama böyle magandalık olmaz.Bu kadar kolay mı ya yanındaki kız desin bu adam beni kesiyo ve sonra etrafa ateş saç.
Diğer husus bazen kadınlarda cidden zerre akıl yok.Alkolun tavan oldugu biryerdesin.Onun etkisiyle herşey olabilir ki olmuş.Daha kötüsü de olabilirdi.Bu adam bana bakıyor diye sevgiline şikayet et.Adam zaten promil manyagı o anda cesaret tavan.Allah akıl fikir versin böyle kadınlara da.
Tekrardan geçmiş olsun futbolcumuza.Ama Gokhan'ım aklında olsun burası Almanyaya benzemez.Burda cebinde silahı var diye kimlik bulan adam sananlar pisi pisine adam öldürenler var.

Birde bakiyorsa degistir sandalyeni arkani don otur babasına şikayet eden çocuklar gibi ne söylüyorsun sevgiline

İnsan tanimazmi sevgilisini bu halti yiyeceğini bilmez mi? Valla akil ermiyor insanlara...

İnşallah sorunsuz atlatir....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X