Gönlü Güzel Arkadaşım Çok Teşekkürler....

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
Bugün aldım bize gönderdiğin hediyelerini burdanda tşk etmek istedim sana yüreği geniş arkadaşım selduşcum çok beyendik cicimizi ellerine emeğine sağlık...zemuszemus

Selduş çok beyndığım için bizede bu hırka ve patikleri el emeğini göz nurunu sevgisini katarak yollamış cnm benim Şeniz şu sıkıntılı günümde inan çok iyi geldi a.s. rabbim sağlıklı günlerde giydirmemizi nasip eder inşş..

Umarım sende yusuf beyin hediyesini beyenirsin...​

işte cicimiz

720e987tmp.jpg

Bugün aldım bize gönderdiğin hediyelerini burdanda tşk etmek istedim sana yüreği geniş arkadaşım selduşcum çok beyendik cicimizi ellerine emeğine sağlık...zemuszemus

Selduş çok beyndığım için bizede bu hırka ve patikleri el emeğini göz nurunu sevgisini katarak yollamış cnm benim Şeniz şu sıkıntılı günümde inan çok iyi geldi a.s. rabbim sağlıklı günlerde giydirmemizi nasip eder inşş..

Umarım sende yusuf beyin hediyesini beyenirsin...​

işte cicimiz

720e987tmp.jpg

güle güle giydir cnm.seldus ne güzel düşünmüssün....:1hug:

:kedi: :kedi: :kedi: ayyy cok utandım şimdi bak :)))) opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nedemek canımcım umarım saglıklı sıhhatli günlerde sana gülücükler sacarak giyer paşan .. sen de kafana takma hersey düzelecek dualarım hep seninle canım Şeniz

NAZ benide çok mutlu ettı esprıyle karışık bizde isteriz dedik hemen örmüş bile canım benim...

utanma canımcımmm paylaşmak istedim sevıncımı çok beyendık çokkk...dualardayım inşşşş

tsk ederim naz :)))) ben de cok tsk ederim canım .beğendiğinize de cok cok sevindim dedim ya usta ellerden cıkmadı :))))) ama sevgimi kattım örerken inan opuyorumnanaktan hep duamdasın..

selduşum emeğine sağlık çok güzel olmuşşş....keremim iyi günlerde sağlıkla giyinsin oğluşunnnn

ay çok şekerler hamarat arkadaşım selduşş ellerine saglık keremim minigine çok yakışcak kuşum güle güle kullan

ben de tsk ederim kısslar:)))) insallah şeymacım az kaldı görmemize insallah :emir_bebek::Saruboceq:

seldusumm ellerine yüreğine sağlık tatlımm

keremimm şekercim sağlıkla giydirmek nasıp eder insallah rabbim erenine

tşkler..
inş aybıkecim selduşla çekerız oğullarımızı takım takım

seldus hatun ellerine sağlık..şeyma güle güle giysin oğluş..

seldus ellerine sağlıkk opuyorumnanaktan eren paşa gülücüklerle giysin cicisinii opuyorumnanaktan

X