Gop medicalpark dr Bahattin Onar rezaleti!

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
kızlar merhaba 35 haftalık gebeyim ve kasılmalarımdan dolayı erken doğum ihtimalim var. Bebeğimin karnı da geriden geliyor. Kilo almıyor. Ciğerlerinden sebep doktorum bir gün bir gündür küvezde kalmasındansa karnında dursun diye doğumumu henüz gerçekleştimedi. Süreki nst ile takipteyim. Bebeğimin hareketleri sıfıra yakın. Kasılmalarım için ilaç içiyorum ve sıklaştığında biliyorsunuz ki doğum belirtisi. Bu gece bir saat içinde 10 dan fazla kasılmam olunca soluğu gop medicalparkın acilinde aldık. İlk önce o ağrıyla beş dakika doktor bekledim. Daha sonra doktor bey odasına teşrif etti ve acele et narkozda hastam var diyerek ultrasonu gösterdi. Daha derdimi anlatamadan bebeğin yaşıyor kalbi atıyor doğumu bekle dedi. Şoka girdim. Durumumu anlatmaya çalıştım ve elime albümin testi için idrar tahlili yazılı olan bi kağıdı tutuşturdu. Odasından çıkarttı. Bu nasıl bi rezalettir!!? Eğer bu doktora gitmeyi düşünen varsa bu yazıyı okuyup tekrar düşünsün. Hayatım en zor ve en sinir bozucu gecesini yaşıyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1530 gün geçti.

Kadikizibenim

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2016
214
184
30
Canımm geçmiş olsun. Korkma bebeğin doğsa bile artık küveze girmez. Doktorlara gelince Allah ellerine düşürmesin ne diyeyim. Çoğu malesef bizi müşteri olarak görüyorlar sadece. Allah merhametli doktorlarla karşılaştırsın.

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.360
11.960
hen yan tarafta gop yeniyuzyil hastanesi var biraz daha tuzludur ama univ hastanesi oldugu icin daha ilgilidirler tavsiye ederim aklinizda olsun.

Cok gecmis olsun bu arada insallah saglikla sihatle alin bebeginizi kucaginiza

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :69.1 Kg. Şimdiki Kilom :58.9 Kg.

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
hen yan tarafta gop yeniyuzyil hastanesi var biraz daha tuzludur ama univ hastanesi oldugu icin daha ilgilidirler tavsiye ederim aklinizda olsun.

Cok gecmis olsun bu arada insallah saglikla sihatle alin bebeginizi kucaginiza
Oradada başka bi tirezillik. Acilde kadın doğum yokmuş. -.-

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
Aynen öyle kuzum Allah düşürmesin ellerine. Bu kadar olmaz.
Canımm geçmiş olsun. Korkma bebeğin doğsa bile artık küveze girmez. Doktorlara gelince Allah ellerine düşürmesin ne diyeyim. Çoğu malesef bizi müşteri olarak görüyorlar sadece. Allah merhametli doktorlarla karşılaştırsın.

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.360
11.960
Oradada başka bi tirezillik. Acilde kadın doğum yokmuş. -.-
Onu da kim soyledi? Serviste var ama, daha dun aksam ordaydim...servisteki doktora muayene olabilirsiniz kimse bunu soylemedi mi?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :69.1 Kg. Şimdiki Kilom :58.9 Kg.

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
Gaziosmanpaşa hastanesine daha önce gitmiştim aciline.kadın doğum doktoru Acilde yok dediler.bu yüzden dün gitmedim kuzum.