Gop medicalpark dr Bahattin Onar rezaleti!

Konsantreniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
500
29
kızlar merhaba 35 haftalık gebeyim ve kasılmalarımdan dolayı erken doğum ihtimalim var. Bebeğimin karnı da geriden geliyor. Kilo almıyor. Ciğerlerinden sebep doktorum bir gün bir gündür küvezde kalmasındansa karnında dursun diye doğumumu henüz gerçekleştimedi. Süreki nst ile takipteyim. Bebeğimin hareketleri sıfıra yakın. Kasılmalarım için ilaç içiyorum ve sıklaştığında biliyorsunuz ki doğum belirtisi. Bu gece bir saat içinde 10 dan fazla kasılmam olunca soluğu gop medicalparkın acilinde aldık. İlk önce o ağrıyla beş dakika doktor bekledim. Daha sonra doktor bey odasına teşrif etti ve acele et narkozda hastam var diyerek ultrasonu gösterdi. Daha derdimi anlatamadan bebeğin yaşıyor kalbi atıyor doğumu bekle dedi. Şoka girdim. Durumumu anlatmaya çalıştım ve elime albümin testi için idrar tahlili yazılı olan bi kağıdı tutuşturdu. Odasından çıkarttı. Bu nasıl bi rezalettir!!? Eğer bu doktora gitmeyi düşünen varsa bu yazıyı okuyup tekrar düşünsün. Hayatım en zor ve en sinir bozucu gecesini yaşıyorum.

Canımm geçmiş olsun. Korkma bebeğin doğsa bile artık küveze girmez. Doktorlara gelince Allah ellerine düşürmesin ne diyeyim. Çoğu malesef bizi müşteri olarak görüyorlar sadece. Allah merhametli doktorlarla karşılaştırsın.

hen yan tarafta gop yeniyuzyil hastanesi var biraz daha tuzludur ama univ hastanesi oldugu icin daha ilgilidirler tavsiye ederim aklinizda olsun.

Cok gecmis olsun bu arada insallah saglikla sihatle alin bebeginizi kucaginiza

hen yan tarafta gop yeniyuzyil hastanesi var biraz daha tuzludur ama univ hastanesi oldugu icin daha ilgilidirler tavsiye ederim aklinizda olsun.

Cok gecmis olsun bu arada insallah saglikla sihatle alin bebeginizi kucaginiza
Oradada başka bi tirezillik. Acilde kadın doğum yokmuş. -.-

Aynen öyle kuzum Allah düşürmesin ellerine. Bu kadar olmaz.
Canımm geçmiş olsun. Korkma bebeğin doğsa bile artık küveze girmez. Doktorlara gelince Allah ellerine düşürmesin ne diyeyim. Çoğu malesef bizi müşteri olarak görüyorlar sadece. Allah merhametli doktorlarla karşılaştırsın.

Gaziosmanpaşa hastanesine daha önce gitmiştim aciline.kadın doğum doktoru Acilde yok dediler.bu yüzden dün gitmedim kuzum.

X