Görücü usulü tanışma ve pişmanlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasipten ötesi yok demekki hayırlı değilmiş. Boşver beynini sürekli denendim,yok yanlış yaptım gibi gibi şeylerle doldurup yorma kendini. O an onu yaşamak istedin ve yaşadın. Bunu yapmak seni kullanılmış veya kötü kız yapmadı. Giderse gider. Peki sana bir açıklama yapmadı mı bitirirken?

Nasipten ötesi yok demekki hayırlı değilmiş. Boşver beynini sürekli denendim,yok yanlış yaptım gibi gibi şeylerle doldurup yorma kendini. O an onu yaşamak istedin ve yaşadın. Bunu yapmak seni kullanılmış veya kötü kız yapmadı. Giderse gider. Peki sana bir açıklama yapmadı mı bitirirken?
Hayır yapmadı günler sonra sen benden daha iyilerine layıksın bizden olmadı tarzında kısa bir mesaj atti ben de Allah'a emanet ol dedim sonra da engelledim zaten ama asla kötü bir şey yazmadım hayırlısı buymuş dedim güzelce bitirdim . Sadece niçin bittiğini bilmediğim için ve buluşmadan sonra iletişimi kestiği için ben de sebebi buluşma günü olanlardan dolayı düşündüm.

Tecrübe de geç.
Bunlar için kendini strese sokman bile gereksiz.

Bak bak taktiğe bak hele sen... Wow... Dünya üzerinde görülmemiş bir taklitle seni eledi öyle mi...
Ay Allah seni resmen bunun elinden kurtarmış.
Israr kıyamet görücü gittiğinde evdeki kızla görüş öpmeye zorla, bir daha da arama.

İşte bu adamlar evlenince imzayı atınca anında değişen, ailem bı yana dünya bı yana, karısına değer vermeyen türlerden.

Tecrübe de geç.
Bunlar için kendini strese sokman bile gereksiz.

Bak bak taktiğe bak hele sen... Wow... Dünya üzerinde görülmemiş bir taklitle seni eledi öyle mi...
Ay Allah seni resmen bunun elinden kurtarmış.
Israr kıyamet görücü gittiğinde evdeki kızla görüş öpmeye zorla, bir daha da arama.

İşte bu adamlar evlenince imzayı atınca anında değişen, ailem bı yana dünya bı yana, karısına değer vermeyen türlerden.
Kimseye de anlatamadığım için buraya konu açtım iyi ki de açtım gerçekten içim çok rahatladı. Hala suçluluk duyuyorum ama önceki gibi değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X