Gorumce ile dertlesme

Halbuki hatasını söyleseler belki eşinde kendini düzeltir ama evlat kardeş olsada körü körüne koruyup kollama varya bizim toplumumuzuda bundan vazgeçemiyoruz.
Kesinlikle su 7 ay hayırlısıyla geçse yanıma gelince düzelir inşallah. Sanki tek onlar düşünüyor eşimi görevde falan filan diye onların oglu kardeşi bana yabancı onlara sorsanız el kızıyım ya üzülmem onlar kadar Allah korusun birsey olsa

Kesinlikle su 7 ay hayırlısıyla geçse yanıma gelince düzelir inşallah. Sanki tek onlar düşünüyor eşimi görevde falan filan diye onların oglu kardeşi bana yabancı onlara sorsanız el kızıyım ya üzülmem onlar kadar Allah korusun birsey olsa
Allah korusun valla ben annemden babamdan hep böyle gördüm annem asla gelin damat demez yeri gelince abime de yengem için küsmüşlüğü var aile olmak budur el kızı el oğulu gibi kelimeler artık eskide kaldı rabbim tez zamanda kavuştursun sizi

Eşinizle cok asamadiginiz problemi ailesiyle konuşmak yanlis mi sizce ? Cok zor durumda kaldım yardim ederler düşüncesiyle konuştum ama bir pişmanlık düştü içime. Görümcem sanki böyle imali imali konuşuyor gibi hissediyorum
Kişiden kişiye göre değişir bence, eğer görümceniz kocanızın nasıl biri olduğunu biliyor ve sizinle empati kurabiliyosa imalı konuşmaz zaten. Ben görümcemle konuşup dertleşiyorum ne laf sokuyo ne başka bişey arkadaşım gibi tavsiye falan veriyo

Allah korusun valla ben annemden babamdan hep böyle gördüm annem asla gelin damat demez yeri gelince abime de yengem için küsmüşlüğü var aile olmak budur el kızı el oğulu gibi kelimeler artık eskide kaldı rabbim tez zamanda kavuştursun sizi
Insallah
Ya dualarim bile hep onun üzerine Allahim 7 ay cabuk gecsn tayini goturebilecegi yer çıksın yada ne bilim izne gelince bizi rahatsız etmesinler falan diye sürekli

Insallah
Ya dualarim bile hep onun üzerine Allahim 7 ay cabuk gecsn tayini goturebilecegi yer çıksın yada ne bilim izne gelince bizi rahatsız etmesinler falan diye sürekli
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah içinizi ferah tutun herşey dilediğiniz gibi olur dua edicem size🤲🤲

Kişiden kişiye göre değişir bence, eğer görümceniz kocanızın nasıl biri olduğunu biliyor ve sizinle empati kurabiliyosa imalı konuşmaz zaten. Ben görümcemle konuşup dertleşiyorum ne laf sokuyo ne başka bişey arkadaşım gibi tavsiye falan veriyo
Bende saygilari vardi ama sevgileri yoktu bunun farkındaydim ama artk saygımda kalmadı onlara mecburen yanlarında kalacağım cok muhatap olmam artk

Kendi annem rahatsiz suan onun yanindaym ama sürekli İstanbula kontrole falan gidiyor kardeşimin yanına. Kendi evimde önceden ilk günler yalnız kalma diye sorun yapıyordu. Smdi kalırım falan diyorum ama tadilat var bitse gitcem. Daha o kalabalık mi evli görümcem gelince 10 kişiyiz evde 🤣🤣🤣 kafama huni takip gezcem yakında galiba
Anneniz olmadığında da onun evinde kalabilirsiniz, evinizde ne tadilatı var kullanmadığınız halde?
Siz onun ailesinin evinde kabile hayatı yaşayın eşiniz de beni aldatıyorsun diye olay çıkartıp, boşanmaya kadar getirsin lafı. 🙄

bütün yorum ve ayrıntıları okumadım. normalde eşiniz yanınızda olsa böyle problemleri asla anlatmayın derim, kendi kendinize çözmeye çalışın. ben aileye problemlerin yansıtılması taraftarı değilim ama konudaki tek problemli eşiniz bence. siz onun ailesinin evinde yaşarken sizi bu kadar kıskanması, yapmadığınız şeylerle suçlaması başlı başına problem. konudaki en masum şeyde görümcenize anlatmak gibi geldi. o evde ağlayarak kavga etsem muhtemelen ben de yansıtabilirdim bir şeyleri. fakat siz kafanıza onu taktıysanız, görümcenin bu konudaki davranışlarını gözlemleyin. size rahatsız edici gelirse, bir daha hiçbir şey anlatmazsınız

Kurttan post görümceden dost olmaz 🤣🤣 onlar kardeş illa ki hak verecek bi yerini bulur..

Anneniz olmadığında da onun evinde kalabilirsiniz, evinizde ne tadilatı var kullanmadığınız halde?
Siz onun ailesinin evinde kabile hayatı yaşayın eşiniz de beni aldatıyorsun diye olay çıkartıp, boşanmaya kadar getirsin lafı. 🙄
Dogal gaz dis cephe var pencereler değişiyor ufak tefek eksiklikler var şuan annemdeyim 1 ay falan kalcam zaten temmuzda esim gelecek yıllık izne 45 gun kalcam snra 4 ayım kalacak

Yengem bana anlatır.hiç pişman etmedim anlattığına şükür.aramız çok iyi.hata dün abim kızdı 10 gündür bitmedi mi dedi kodunuz konuşmaktan yorulmadınız mı diye.yani bence bu karakter meselesi.ben önyargılı yaklaşamıyorum.illa gelin ve ya görümce kötüdür diye

Eşinizle cok asamadiginiz problemi ailesiyle konuşmak yanlis mi sizce ? Cok zor durumda kaldım yardim ederler düşüncesiyle konuştum ama bir pişmanlık düştü içime. Görümcem sanki böyle imali imali konuşuyor gibi hissediyorum
Ben görümcemle iyi geçinirim. Aramızda 4 yaşa yakın var. Eşimle bazı konularda fikir ayrılıkları yaşayabiliyoruz. Baktım eşim inada bindiriyor. Tartışma büyüyor. Hemen ablasını arayıp durumu anlatıyorum. Görümcem tarafsızdır. Baktı ben haklıyım. Hemen eşimi arayıp haksızlığını güzel bir dille anlatıyor. Eşim ablasını dinler. Bekarken de bir sorun olduğunda ablasıyla dertleşirmiş.

Ben görümcemle iyi geçinirim. Aramızda 4 yaşa yakın var. Eşimle bazı konularda fikir ayrılıkları yaşayabiliyoruz. Baktım eşim inada bindiriyor. Tartışma büyüyor. Hemen ablasını arayıp durumu anlatıyorum. Görümcem tarafsızdır. Baktı ben haklıyım. Hemen eşimi arayıp haksızlığını güzel bir dille anlatıyor. Eşim ablasını dinler. Bekarken de bir sorun olduğunda ablasıyla dertleşirmiş.
Bnde siz gibi düşündüm ama öyle bi tepki verince sasirdim kaldim

X